Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Problem prevelike krajnje brzine :)  (Posjeta: 14102 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline rolly

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opatija
  • Moj Skuter: Gilera ST300
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
Odg: Problem prevelike krajnje brzine :)
« Odgovori #80 : 06 Travanj, 2009, 14:37:36 »
Slušaj kompa ja se sa nikim ne prepirem...i tu kod "nas" itekako znaju ljudi štelat,i doma imam malo brdo rolica i svih popratnih sadržaja jer sam ja malo više tih skutera "štelao"...a to što ljudi imaju svoj pojam o tome što je to "ravna" cesta tu ja nemogu ništa...osim toga što meni znači tvoj video ja na njemu nevidim dal je nizbrdica ili ne je tako? a masu ljudi se hvalilo sa svojim origigi skuterima koji idu 105 pa se ispostavilo da neidu baš tako dobro...

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Problem prevelike krajnje brzine :)
« Odgovori #81 : 06 Travanj, 2009, 14:40:24 »
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline rolly

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opatija
  • Moj Skuter: Gilera ST300
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
Odg: Problem prevelike krajnje brzine :)
« Odgovori #82 : 06 Travanj, 2009, 14:43:08 »

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Problem prevelike krajnje brzine :)
« Odgovori #83 : 06 Travanj, 2009, 14:46:15 »
Šta to sad znači??

da zna raditi u photoshopu  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
proof pa ti letis bokte, imas li difuzore i spojlere...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Problem prevelike krajnje brzine :)
« Odgovori #84 : 06 Travanj, 2009, 14:57:02 »
Šta to sad znači??

to je moj secret project :)
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline rolly

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opatija
  • Moj Skuter: Gilera ST300
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
Odg: Problem prevelike krajnje brzine :)
« Odgovori #85 : 06 Travanj, 2009, 14:57:43 »
Photoshop da...na to sam zaboravio :laughing7:,a jbg dečki sami sebe uvjeravaju da su brzi i žestoki,čim sam vidio naslov teme mi sve bilo jasno-u pitanju su neki ozbiljni tuneri koji su pile napravili da idu prebrzo pa ih nekako zanima jeli to normalno? baš komedijaši

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Problem prevelike krajnje brzine :)
« Odgovori #86 : 06 Travanj, 2009, 15:09:33 »
da zna raditi u photoshopu  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
proof pa ti letis bokte, imas li difuzore i spojlere...
naravno da imam.....i gume od bukovine za bolje drzanje u zavojima.....
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Problem prevelike krajnje brzine :)
« Odgovori #87 : 06 Travanj, 2009, 15:30:23 »
ja znam kak i koliko skuter ide , to sto vasi neidu toliko nije moj problem  :beah: :beah:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Problem prevelike krajnje brzine :)
« Odgovori #88 : 06 Travanj, 2009, 15:36:57 »
i meni je runner iso po satu 103-105 kad dam skuter nekome ko ima 60 kila ...i kad se sagne iza vizira ...tadi ide toliko....cim sjede neko ko ima 80-90 ...ide skuter max 95,ovo 105 po satu ti je nekih 90 km/h realne mozda...znam kad sam mjerio sa gps.........a sto se tice razlike kad stavis kit ...neznam za druge ali eto kod mene obicni base kit ...i razlika mi je velika ,naspram serijale..jednostavno motor bolje starta,,ubrzava,valjda jer nisam nikad vozio skut koji ima kit pa zato...vozio sam jace motore ...suzukija vozam svaki dan skoro ali opet mi skut ide ok kad sjedem poslije nije ko prije ...koda se vuce.....sto se tice krajnje neznam jos ...jer nisam ga vozio vise od 50%-60% gasa dok se ne razradi.....a sto se tice suzukija ide u prodaju....mogu lijepe pare uzet za njega sad kad je krenula sezona....a i dogodine planiram cbr 1000 Repsol sebi nabavit tako da nema potrebe da ga imam vise....a i ne zelim sikirat buraza i mamu kuci...buraza vise manje..ali mati ne zaspi dok ja kuci ne dodjem..ja dodjem u 3ujutru sa suzukijem ona budna ...jednostavno zena nemoze zaspat kad sam napolju sa motorom....sa skuterom je druga prica...valjda se do godine malo promjeni ..hehe...
« Zadnja izmjena: 06 Travanj, 2009, 15:42:33 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Problem prevelike krajnje brzine :)
« Odgovori #89 : 06 Travanj, 2009, 15:44:13 »
i meni je runner iso po satu 103-105 kad dam skuter nekome ko ima 60 kila ...i kad se sagne iza vizira ...tadi ide toliko....cim sjede neko ko ima 80-90 ...ide skuter max 95,ovo 105 po satu ti je nekih 90 km/h realne mozda...znam kad sam mjerio sa gps.........a sto se tice razlike kad stavis kit ...neznam za druge ali eto kod mene obicni base kit ...i razlika mi je velika ,naspram serijale..jednostavno motor bolje starta,,ubrzava,valjda jer nisam nikad vozio skut koji ima kit pa zato...vozio sam jace motore ...suzukija vozam svaki dan skoro ali opet mi skut ide ok kad sjedem poslije nije ko prije ...koda se vuce.....sto se tice krajnje neznam jos ...jer nisam ga vozio vise od 50%-60% gasa dok se ne razradi.....a sto se tice suzukija ide u prodaju....mogu lijepe pare uzet za njega sad kad je krenula sezona....a i dogodine planiram cbr 1000 Repsol sebi nabavit tako da nema potrebe da ga imam vise....a i ne zelim sikirat buraza i mamu kuci...buraza vise manje..ali mati ne zaspi dok ja kuci ne dodjem..ja dodjem u 3ujutru sa suzukijem ona budna ...jednostavno zena nemoze zaspat kad sam napolju sa motorom....sa skuterom je druga prica...valjda se do godine malo promjeni ..hehe...
ne to je 95 realne  :toothy3: :toothy3:

Offline rolly

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opatija
  • Moj Skuter: Gilera ST300
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
Odg: Problem prevelike krajnje brzine :)
« Odgovori #90 : 06 Travanj, 2009, 16:34:55 »
ja znam kak i koliko skuter ide , to sto vasi neidu toliko nije moj problem  :beah: :beah:
Ma frende stavi kit pa češ vidit kako skuter onda tek ide...tu sa nekom serijalicom pa još i temu otvaraš jer ti je skuter kao prebrz hahah...šta bi trebali reć ovi štase voze na mhr teamovima,kad se jednom provozaš na takvoj jurilici ova tvoja če ti se činit ko puž koji nemože sa mjesta krenut... :toothy9:

Offline Djera

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner sp 50
  • MojSpuh: stage 6 pro replica
Odg: Problem prevelike krajnje brzine :)
« Odgovori #91 : 06 Travanj, 2009, 16:44:03 »
Ma frende stavi kit pa češ vidit kako skuter onda tek ide...tu sa nekom serijalicom pa još i temu otvaraš jer ti je skuter kao prebrz hahah...šta bi trebali reć ovi štase voze na mhr teamovima,kad se jednom provozaš na takvoj jurilici ova tvoja če ti se činit ko puž koji nemože sa mjesta krenut... :toothy9:
Ovo je stvarno tacno,govorim iz sopstvenog iskustva,imao sam i ja "super brzu" serijalu,kad sam stavio (kit malossi sport 70),tek onda sam vidio sta ja skuter,koliko je brzi i jaci,i NIKAD se nebi vratio na serijalu!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Problem prevelike krajnje brzine :)
« Odgovori #92 : 06 Travanj, 2009, 16:51:35 »
ne to je 95 realne  :toothy3: :toothy3:
probaj par puta mjerit gpsom ...svaki put ce ti pokazat drugciju krajnju unutar 5km/h ..nikad se ne uzima prva brzina koju izmjeri nego 5 puta mjeris pa prosjecna ...
« Zadnja izmjena: 06 Travanj, 2009, 17:00:03 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Problem prevelike krajnje brzine :)
« Odgovori #93 : 06 Travanj, 2009, 17:05:54 »
Ma frende stavi kit pa češ vidit kako skuter onda tek ide...
daj mi pare pa cu ga stavit nije uopće bed

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem prevelike krajnje brzine :)
« Odgovori #94 : 06 Travanj, 2009, 17:11:23 »
Dino i Dario, čestitam na vrlo solidnim krajnjim brzinama  :notworthy:
Vrlo mi je drago zbog Vas.  :icon_thumright:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Problem prevelike krajnje brzine :)
« Odgovori #95 : 06 Travanj, 2009, 17:14:06 »
daj mi pare pa cu ga stavit nije uopće bed
koliko si para potrosio na auspuh mogao si je kupit, nije kit ni toliko skup, skuplje izade spuh. sta ti je base 900kn, a taj spuh sto imas 1800kn.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline rolly

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opatija
  • Moj Skuter: Gilera ST300
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
Odg: Problem prevelike krajnje brzine :)
« Odgovori #96 : 06 Travanj, 2009, 17:16:21 »
E pa onda ne otvaraj ovakve teme di sa gpsom mjeriš brzinu original skutera..ja sam isto sebe prije par godina kad sam kupio nrga uvjeravao da je brz i da ide 100 i šta ja znam...al brate dok ti dođeš do tih "100"(zapravo 90) ti treba jedna čitava vječnost..zato otvarat teme sa nazivom ko što si ti stavio nemaju previše smisla..meni bi imalo smisla da voziš neku sportivu od 180+konja pa da na njoj gledaš kolko laže na krajnjoj...al na ovim našim usisavačima se nema razloga razbacivat ciframa

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Problem prevelike krajnje brzine :)
« Odgovori #97 : 06 Travanj, 2009, 17:19:20 »
koliko si para potrosio na auspuh mogao si je kupit, nije kit ni toliko skup, skuplje izade spuh. sta ti je base 900kn, a taj spuh sto imas 1800kn.
imalo se moglo se , a sad se nema  :dontknow:




E pa onda ne otvaraj ovakve teme di sa gpsom mjeriš brzinu original skutera..ja sam isto sebe prije par godina kad sam kupio nrga uvjeravao da je brz i da ide 100 i šta ja znam...al brate dok ti dođeš do tih "100"(zapravo 90) ti treba jedna čitava vječnost..zato otvarat teme sa nazivom ko što si ti stavio nemaju previše smisla..meni bi imalo smisla da voziš neku sportivu od 180+konja pa da na njoj gledaš kolko laže na krajnjoj...al na ovim našim usisavačima se nema razloga razbacivat ciframa
ko je ovdje u ovoj temi uopće postavio pitanje o ubrzanju , procitaj naslov teme pa onda postaj , ili odi zuri u sunce ili tako nesto  :laughing9: :laughing9: :laughing9:

i ak nisi skuzio ova tema je napravljena iz zajebancije ,jer u to vrijeme kad je ova tema otvorena su svi pitali zas mi skuter neide  :toothy12:

Offline rolly

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opatija
  • Moj Skuter: Gilera ST300
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
Odg: Problem prevelike krajnje brzine :)
« Odgovori #98 : 06 Travanj, 2009, 17:32:17 »
Da odi zurit u sunce haha...mularija,nemate šta pametno za reć pa počnete neke pi*darije pričat...skužio sam ja da je zajebancija čito sam od početka temu al kad sam vidio gps onda sam se odvalio od smjeha..pazi da te ne otpuše na toj tvojoj pili jer sam čuo da nakon 100 kmh pušu neki brutalni vjetrovi :toothy10:..i ako nisi skužio i ja se zajebavam cijelo vrijeme i ako ti kažeš da ti skuter ide kako ide vjerujem ti :icon_thumright: samo kažem ti pazi na te vjetrove

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Problem prevelike krajnje brzine :)
« Odgovori #99 : 06 Travanj, 2009, 19:16:41 »
Da odi zurit u sunce haha...mularija,nemate šta pametno za reć pa počnete neke pi*darije pričat...skužio sam ja da je zajebancija čito sam od početka temu al kad sam vidio gps onda sam se odvalio od smjeha..pazi da te ne otpuše na toj tvojoj pili jer sam čuo da nakon 100 kmh pušu neki brutalni vjetrovi :toothy10:..i ako nisi skužio i ja se zajebavam cijelo vrijeme i ako ti kažeš da ti skuter ide kako ide vjerujem ti :icon_thumright: samo kažem ti pazi na te vjetrove
kao sto sam vec napisao odi zuri u sunce dok je jos dan vani  :icon_thumright:
pozdravi mamu zalij cvijece   :hello: :hello:
« Zadnja izmjena: 06 Travanj, 2009, 19:18:12 dino_sk »