Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: stihl mala ampula ulja  (Posjeta: 5495 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ...:::Masla:::...

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 497
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: SR 150
Odg: stihl mala ampula ulja
« Odgovori #20 : 18 Prosinac, 2008, 23:19:51 »
ja sam to sebi nosio u onoj ambalaži od bio aktiv-a

moraš skuteru svaki dan dat bio aktiv i bit će zdrav  :toothy12: :toothy9:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: stihl mala ampula ulja
« Odgovori #21 : 18 Prosinac, 2008, 23:40:00 »
Ja već 6 godina koristim tu ampulicu za radit mješavinu na Stihlovoj flakserici. Flakserica ima punih 1.0 konjskih snaga a nikad ju nisam prek trećine gasa moral frljit. Živčana je ko ja kad me neko prerano zbudi u nedelju ujutro  :angry1:  :toothy3:
Ta ampulica je nekad koštala 11 kuna. Sad točim u flaksericu Silkolene Scoot Sport...

Naravno, šalim se  :rofll: :rofll:

Nema mi slađeg nego napraviti mješavinu za trimer sa 710 ili prije sa tts-om. Cijelo dvorište zamirišim kad kosim :D

A inače te tzv ampulice imaju i drugi proizvođači. Imao sam od husqvarne neko ulje od deca ali je ova imala normalan čep pa ju je bilo moguće višekratno korisiti.

A za čokančić, jel zove to ko bombica? Bio na moru ove godine i svi spominju neke bombice, ja gledam koji k. a ono čokančić :D

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: stihl mala ampula ulja
« Odgovori #22 : 19 Prosinac, 2008, 00:07:32 »
Ja već 6 godina koristim tu ampulicu za radit mješavinu na Stihlovoj flakserici. Flakserica ima punih 1.0 konjskih snaga a nikad ju nisam prek trećine gasa moral frljit. Živčana je ko ja kad me neko prerano zbudi u nedelju ujutro  :angry1:  :toothy3:
Ta ampulica je nekad koštala 11 kuna. Sad točim u flaksericu Silkolene Scoot Sport...

Naravno, šalim se  :rofll: :rofll:

Nema mi slađeg nego napraviti mješavinu za trimer sa 710 ili prije sa tts-om. Cijelo dvorište zamirišim kad kosim :D

A inače te tzv ampulice imaju i drugi proizvođači. Imao sam od husqvarne neko ulje od deca ali je ova imala normalan čep pa ju je bilo moguće višekratno korisiti.

A za čokančić, jel zove to ko bombica? Bio na moru ove godine i svi spominju neke bombice, ja gledam koji k. a ono čokančić :D

sajtluk,čokančić,unučić,bombica 

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: stihl mala ampula ulja
« Odgovori #23 : 19 Prosinac, 2008, 12:56:16 »

Imao sam od husqvarne neko ulje od deca ali je ova imala normalan čep pa ju je bilo moguće višekratno korisiti.


A u čemu je problem? Stihlovo ulje ima onu malu rupicu na vrhu. Meni je to znalo stajat po 3-4 mjeseca otvoreno dok se ne potroši  :toothy3:

Svaki put sam radil novu mješavinu, imal sam neku "epruvetu" u koju sam nalijal ulja kolko treba (bilo predviđeno za litru i pola litre mješavine) i malo benzina da se opere ovo po stijenkama i sve skupa u flašu i onda benzin na to. Svaki put savršena mješavina  :toothy11:

Zato i radi ko nova nakon neznam ni sam kolko godina i radnih sati  :icon_thumright:

Evo i našo sliku na netu:
http://www.willitspowerlaytonville.com/Stihl%20FS45.jpg

 :uff:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo: