Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: koji je benzin najbolji  (Posjeta: 5088 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: koji je benzin najbolji
« Odgovori #20 : 19 Prosinac, 2008, 02:30:31 »
Kod nas u Samoboru su čak 3 benzinske. Tifon, Europetrol i Napoli. Ja ne shvaćam ljude koji toče gorivo u Napoli-u jer ovaj mješa vode unutra valjda u 1:1 omjeru  :toothy12: Tamo sam jedino kad kupujem Silkolene Scoot Sport 2, 54 kune  :icon_thumright:

S druge strane Tifon ima najbolje gorivo, osjetna razlika je recimo naspram INE na Autocesti Sv.Nedelja-Bregana (jedna od rijetkih dobrih INA), ali najčešće u zadnjih mjesec-dva točim na Europetrolu jer mi je najbliže i po kvaliteti je bolja od ine i malo lošija od Tifona. A tifon više nema 98-ice tak da mi je jedino Europetrol ostal  :'(
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: koji je benzin najbolji
« Odgovori #21 : 19 Prosinac, 2008, 02:34:08 »
ja na tifonu tocim kad mi se da ic do njega jer je na ulazu na krcki most... a inace tocim na cro benzu jer mi je on 500m od kuce  :toothy12:

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: koji je benzin najbolji
« Odgovori #22 : 19 Prosinac, 2008, 07:52:45 »
Ja sam imao problema sa gorivom i ovaj predstavnik ine jede g#vn# da nisu imali prituzbi!!!!!

U auto sam nasuo gorivo i nako par kilometara auto se u radu ugasio i upali jedva radi na 3000 okr i opet se ugasi ... ajd auto je barem bio krntija pa ga nekako jedvice odvezao kuci uz stalno paljenje gasenje i rastavio karb... Karb ,filter goriva i ostalo je bilo puno nekog smeca poput pjeska koje mi je sve zastopalo ...

Problem je sto nisam bio uzeo racun sa benzinske....

A opet cesto tamo sipam gorivo , e sada pitate se zasto..--

Kraj kuce mi je jedna benzinska (privatna) koju necu imenovati ali gorivo je tako ocajno da skut vozi dosta slabije i puno manje kilometara prelazim sa istom kolicinom goriva , tako da je Ina opet bolja makar eto neugodnosti sam imao.... Tifon mi je daleko i ne isplati mi se tamo sipati ako sipam u skuter.


Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: koji je benzin najbolji
« Odgovori #23 : 19 Prosinac, 2008, 08:05:56 »
ja ni jednom nisam imao problema s benzinom... :toothy10: ali svejedno izbjegavam inu i tocim na tifonu kad je moguce...