Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Slike vaših kućnih ljubimaca  (Posjeta: 32659 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #80 : 30 Prosinac, 2008, 15:31:35 »
hebote ja dnevno na psa izgubim po par sati,a novaca mjesečno što bacim da i ne pričam...
ako ćeš imati psa onda se treba o njemu i brinuti a ne ga imati radi kurčenja

Offline renato-25

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 213
  • Spol: Muški
  • We Define Electro As A Way Of Life
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #81 : 30 Prosinac, 2008, 15:37:04 »
Taj dan su dosle rodice koje se njega boje kao i moja sestra.Imao san labradora koji je uginuo prije 2 mjeseca.
Btw za psa znaju samo susjedi.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #82 : 30 Prosinac, 2008, 15:39:12 »
cekaj imas psa a tvoji to neznaju ili sta? ne kuzim...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #83 : 30 Prosinac, 2008, 15:39:29 »
ja imam njemackog ovcara 6 godina starog drzim ga u box-u...ima sve ali lanac nikada nije osjetio inace mi ide to na zivce....odrzavanje psa nije odrzavanje psa na zivotu i davat mu hranu samo i vodu a da se on dalje osjeca ko bjedna hulja..vec mu treba dat slobodu i ljubav  :)

Sad si se malo raspkmezil jel da?  :3some:

Makar slažem se s tobom i pogotovo s gokijem!  :icon_thumright:

Moj pes nikad nije videl lanca u ovih 8 i pol godina. Jedino kad sam išel par puta pješice pa sam ga stavil na taj lanac s kojim ga peljam. Al kad ga čuje jedva čeka da mu ga stavim oko vrata jer zna da idemo nekud  :toothy12:

Ima cijelo dvorište od nekakvih 600-700 kvadrata i to mu je dosta više manje. A ponekad ni to. Uvijek ga šećemo po livadama gdje ima puno prostora da se "razmaše".

Žalim ljude koji nemaju mogućnosti da posjeduju zatvoreno dvorište i stavljaju pse na lanac. Ak tolko volimo životinju onda ju nećemo na lanac stavit. Dajte zamilite da imate mačku na lancu cijeli život  :icon_scratch:

Mi smo radi pesa kupili lesu da se može zatvorit dvorište  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #84 : 30 Prosinac, 2008, 15:40:54 »
ni ja dečka nisam skužio ima psa a starci mu za to ne znaju ili...

Offline renato-25

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 213
  • Spol: Muški
  • We Define Electro As A Way Of Life
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #85 : 30 Prosinac, 2008, 15:43:36 »
Znaju starci a na lancu je zbog loseg iskustva sa proslim psom.

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #86 : 30 Prosinac, 2008, 15:45:56 »
nemoj se ti ništa ljutit na mene,svatko ima svoje mišljenje, ja sam samo rekao svoje

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #87 : 30 Prosinac, 2008, 15:46:07 »
Znaju starci a na lancu je zbog loseg iskustva sa proslim psom.

Nek pokloni psa nekome ko ima uvjete. A ne ovak bez veze mučit životinju. Pa sve živo na svijetu bi otupavilo da je tak na lancu cijeli život. Trebalo bi te ljude koji misle da su dobri domaćini kaj imaju psa na lancu stavit na lanac na par mjeseci pa bi vidjeli kak je to  :mad0260:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline renato-25

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 213
  • Spol: Muški
  • We Define Electro As A Way Of Life
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #88 : 30 Prosinac, 2008, 15:47:49 »
Vi stavarno mislite da je po cijele dane na lancu?

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #89 : 30 Prosinac, 2008, 15:48:38 »
ja imam njemackog ovcara 6 godina starog drzim ga u box-u...ima sve ali lanac nikada nije osjetio inace mi ide to na zivce....odrzavanje psa nije odrzavanje psa na zivotu i davat mu hranu samo i vodu a da se on dalje osjeca ko bjedna hulja..vec mu treba dat slobodu i ljubav  :)

Sad si se malo raspkmezil jel da?  :3some:

Makar slažem se s tobom i pogotovo s gokijem!  :icon_thumright:

Moj pes nikad nije videl lanca u ovih 8 i pol godina. Jedino kad sam išel par puta pješice pa sam ga stavil na taj lanac s kojim ga peljam. Al kad ga čuje jedva čeka da mu ga stavim oko vrata jer zna da idemo nekud  :toothy12:

Ima cijelo dvorište od nekakvih 600-700 kvadrata i to mu je dosta više manje. A ponekad ni to. Uvijek ga šećemo po livadama gdje ima puno prostora da se "razmaše".

Žalim ljude koji nemaju mogućnosti da posjeduju zatvoreno dvorište i stavljaju pse na lanac. Ak tolko volimo životinju onda ju nećemo na lanac stavit. Dajte zamilite da imate mačku na lancu cijeli život  :icon_scratch:

Mi smo radi pesa kupili lesu da se može zatvorit dvorište  :icon_thumright:
:icon_thumright:
ako nemas mogucnosti za psa onda ga nemoj ni nabavljati... zamisli da tebe neko stavi na lanac i dnevno ti da dvaput malo hrane, sigurno ti nebi bilo ugodno... to sta je pas zivotinja ne znaci da ga moras mucit i drzat na lancu... ja imam psa od 80kg i u kuci je a ima i dvoriste ogradeno, ali nikad nije bio na lancu... ja ga nisam nabavio da bi drugi vidili da imam psa nego iz ljubavi i onda se i brini o nejmu s ljubavlju...
mah neznam sta da kazem, ja volim zivotinje i odmah pizdim kad vidim nekoga da se ponasa prema zivotinji ko prema zadnjem neprijatelju... :angry7:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #90 : 30 Prosinac, 2008, 15:50:35 »
Ma znam ja te priče. Dok je mali samo na lancu dok nas nema doma, pa kad je stariji, je sat-dva na dan pušten i na kraju je tolko naporan da ga cijelo vrijeme moraju na lancu držat. I opet sve iz početka.

Ako uspijete ostvariti da je pas po noći vani i da neide od kuće, tek onda ste napravili posel!  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #91 : 30 Prosinac, 2008, 15:53:47 »
joj odmah se nakostresima na takve stvari... :angry9:

Offline renato-25

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 213
  • Spol: Muški
  • We Define Electro As A Way Of Life
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #92 : 30 Prosinac, 2008, 15:55:28 »
Moj prosli pas je bio kao tele koliko je hrane dobivao.

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #93 : 30 Prosinac, 2008, 15:58:17 »
moj se luksuzno hrani..dnevno 3-4 lijanovic salame pojede..pedigree nece ni da ponjusi

Offline renato-25

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 213
  • Spol: Muški
  • We Define Electro As A Way Of Life
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #94 : 30 Prosinac, 2008, 15:59:57 »
moj se luksuzno hrani..dnevno 3-4 lijanovic salame pojede..pedigree nece ni da ponjusi
Tkko je i moj smo sto mu je dajem salamu nego malo prsuta i pancete

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #95 : 30 Prosinac, 2008, 16:07:14 »
moj mjesečno pojede dvije vreće po 12 kg Royal Canin German Shepherd 24,redovito dobija što mu cura uzima neki parizer za psa i čokolade kod veterinara,kosti,svinjske uši,ja mu svaki dan donesem sa posla mesa pun k jer sam kuhar,majku mu njegovu ima godinu i 3mj i 50 kg,ali zato sa njim kao što sam napisao svaki dan par sati trčanja i imaš pravog psa i tako će ti uvjek biti zahvalan i voljet će te,pogotovo što mu ja sve dopuštam

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #96 : 30 Prosinac, 2008, 16:08:54 »
ni to nije dobro, pa ne postoji hrana za pse bezveze... nasa hrana njim ne odgovara, imaju drukciji metabolizam... ocu reci da im nasa hrana steti, koliko god oni to volili nesmiju ju jesti...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #97 : 30 Prosinac, 2008, 16:11:08 »
Moj cijeli život jede Eukanubu. Prvo Puppy, pa junior, pa adult i sad senior
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #98 : 30 Prosinac, 2008, 16:16:15 »
ni to nije dobro, pa ne postoji hrana za pse bezveze... nasa hrana njim ne odgovara, imaju drukciji metabolizam... ocu reci da im nasa hrana steti, koliko god oni to volili nesmiju ju jesti...
pa kad nece nista drugo..

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #99 : 30 Prosinac, 2008, 16:20:55 »
ima on svoju hranu,napisao sam ti gore koju koristim od malena puppy,junior pa adult.Njima naša hrana ne šteti jer imaju jake želučane kiseline,šteri im samo ako je jako začinjena pa im može nadražiti sluznicu želuca.najviše im odgovara purica,piletina i govedina jer su pune proteina,a najgore ti je svinjetina jel je masna.nije da se pravim pametan ali o psima jako puno znam,u ostalom rođak mi je dreser i veterinar pa me on naučio jako puno stvari o njima i dao savjete