Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Slike vaših kućnih ljubimaca  (Posjeta: 32689 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #140 : 17 Siječanj, 2009, 21:46:20 »
prije par večeri ja sam morao prespavati na kauču jer se majstor uvalio :dontknow:

ovaj tvoj pas je definitivno pametniji od gazde. bar si je izabrao pozadinu cure, a ti samo kauč :laughing11: :laughing11: :laughing11:

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #141 : 17 Siječanj, 2009, 22:27:06 »
prije par večeri ja sam morao prespavati na kauču jer se majstor uvalio :dontknow:

ovaj tvoj pas je definitivno pametniji od gazde. bar si je izabrao pozadinu cure, a ti samo kauč :laughing11: :laughing11: :laughing11:
bolje i kauč nego njegovu pozadinu :laughing9:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #142 : 17 Siječanj, 2009, 22:29:28 »
da si prije otišao u krevet nebi morao sam na kauču spavati. ali fora kako se pružio. tako i moja na kauču.

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #143 : 17 Siječanj, 2009, 22:35:41 »
on ti je sa nama od malena u stanu, sve mu se dopušta, a kauč i krevet obožava. Tu večer je cura išla rano spavati jer radi od 6 ujutro a ja u 6 tek idem spavati :laughing9:.
Morat ću njemu neku malu nabavit da ja ne bi ostao bez svoje :laughing9:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #144 : 17 Siječanj, 2009, 22:40:33 »
njemački ovčari su jako pametne životinje. gledao sam jednom na televiziji kako su trenirali jednog, zadatak mu je bio po svaku cjenu štititi i čuvati djecu. majke ti daj se od bebe u kolicima nije micao, tek kad ga je gazda pozvao on je krenuo. nema šanse prići djetetu, obori ga i čeka ležeći na čovjeku dok mu gazda ne dođe.

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #145 : 17 Siječanj, 2009, 22:44:05 »
vjeruj mi meni ili curi da netko priđe, tj kada pričam sa ljudima koje on ne poznaje, on ti sjedne i ne spušta pogled s njega, a ne dao mu bog (kako s nekim kada pričaš objašnjavaš rukama), na to polude jer misli da me hoće lupit,počne lajat,hoće ga pojest dok mu ne kažem da se smiri, i tu brzo priča završava :laughing9:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #146 : 17 Siječanj, 2009, 22:49:04 »
znam, i najviše ljudi misli to neki krvolok! vraga krvolok, saamo čuva svoju obitelj.

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #147 : 17 Siječanj, 2009, 22:55:45 »
a čuj kada počne onako lajat ljudi se uplaše, ali jednostavno mu je to u krvi brani i neda na nas, a pogotovo na maloga brata, njega voli posebno.mislim ga dati na dresuru ali kako ću bez njega 2 mj, ima uzgajivačnica ovčara zove se od svete klare,negdje gore u zagorju, navodno ljudi da rade vrhunski,samo mi je problem što mi nije tako blizu a niti ne znam kako bi se on ponašao bez nas? A uz to nisu baš niti jeftini ali sam čitao po forumima ljudi ih hvale i dresiraju bez ogrlica na struju koje koriste većina dresera pa ti samo sprži mozak psu i napravi plašljivka

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #148 : 17 Siječanj, 2009, 22:59:06 »
vidio sam svojim očima šta ta ogrlica može od jednog rotweilera napraviti. pas je nakon te dresure doslovice poludio i grizao sve oko sebe.

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #149 : 17 Siječanj, 2009, 23:06:02 »
a znam,zato mi i je malo frka,sa njima sam se čuo isto su mi potvrdili da rade bez te ogrlice ali pusti priče. Kada si spomenuo rotwailera frend ga dao na dresuru negdje u slavoniju neznam točno kod koga rekao mi je ime ali sam zaboravio, pas mu je došao sav splašen,zbunjen,istina on ga je sve slušao što god mu naredi,ali pas je bio kao robot nekoliko dana a onda je postao bolesbo krvoločan.nazove ti on lika da pita šta mu je sa psom a kaže ti on njemu šta misliš kako se trenira da te sluša i kaže mu za tu ogrlicu,ovaj poludio...

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #150 : 17 Siječanj, 2009, 23:19:00 »
ja bi ga onda rađe ostavio kakav jeste. zašto ruinirati ili riskirati jednog dobrog psa?

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #151 : 17 Siječanj, 2009, 23:24:18 »
htjeo bi čisto da prođe jednu dresuru ali kada čujem šta su psima napravili dreseri ništa od toga.Neka on meni ostane ovakav kakav je i ja zadovoljan.zna osnovne stvari što svaki pas treba znati i stvarno me sluša.A šta ćeš jbg ja se napalio na seriju Rex pa mislim da može i moj biti tako pametan :laughing9:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #152 : 17 Siječanj, 2009, 23:27:15 »
htjeo bi čisto da prođe jednu dresuru ali kada čujem šta su psima napravili dreseri ništa od toga.Neka on meni ostane ovakav kakav je i ja zadovoljan.zna osnovne stvari što svaki pas treba znati i stvarno me sluša.A šta ćeš jbg ja se napalio na seriju Rex pa mislim da može i moj biti tako pametan :laughing9:
da samo što su za snimanje te serije shebali 4 psa. bila je jednom reportaža o životinjama u filmovima i serijama. neki psi izdrže samo jedan ili dva filma i gotovo. imaju sreće ako ih neko udomi inače game over ili rešetke.

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #153 : 17 Siječanj, 2009, 23:32:26 »
nisam imao pojma o tome,a ja mislio jedan te isti pas.A stvarno čovjek kada gleda takvu seriju vidiš da je pas prepametan da je to prošlo dresura i dresura ali nisam znao da shebu pse debili.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #154 : 17 Siječanj, 2009, 23:37:14 »
psihološki ga dokrajče. kao i svako drugo živo biće tako i pas ima granicu do koje se može opteretiti. sve je dobro kad pas to kuži kao igru ali kad mora a njemu se neda onda je to drugi film i nabavi se novi rex ili lassie ili bilo koji druga filmska zvjezda

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #155 : 17 Siječanj, 2009, 23:39:08 »
imaš pravo, koliko oni one scene ponavljaju, a nije pas svaki put raspoložen, ubiju ga u psihu totalno.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #156 : 17 Siječanj, 2009, 23:44:43 »
točno to, jednom sam gledao na televiziji kako dresiraju pse za njemačku policiju. to je druga priča i puno ljepša. kad u treningu nađe recimo paket sa drogom onda idu pohvale i igra sa gazdom. ili tretmani za psa (od plivanja, masaže pa do frizera). i opet nakon godinu dvije taj pas ide u takozvanu penziju i živi najčešće kod policajca s kojim je radio doma.

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #157 : 17 Siječanj, 2009, 23:49:55 »
to sam negdje pročitao.Bude u policiji što kažeš godinu dvije i onda taj policajac koji je bio dužan za toga psa ima pravo udomljavanja, i zamisli kakvog pametnog psa dobiješ bez tuče,struje i ostalih gluposti i to kako policija dresira pse tj i oni imaju dresere s kojima naravno radi policajac to je dresura, a ne ono pusti psa dođi za mj ili dva ovisi o psu i svaki svoj dolazak moraš najaviti telefonom. Malo čudno i ta dresura dođe 5900 kn ili 5600 sa tvojom hranom, i da dobijem debila od psa pa ni u ludilu.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #158 : 17 Siječanj, 2009, 23:59:23 »
ja sam svoju gipsy dresirao sam. zna se igrati, spavati, javi kad netko dođe i nosi novine kad ide sa starim u pekaru. da šapu kao hvala kad dobije neki slatkiš i to je to. čista je i nikad ništa u stanu nije napravila. ona sretna a ja još više

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #159 : 18 Siječanj, 2009, 00:06:42 »
svaka čast.Samo treba imati vremena i volje i sve se može.Ja mome kupujem neke čokolade za pse kod veterinara ima bijela i crna,fora,skoro ista kao za nas samo su vjerojatno izbacili šećer.On meni hvala bogu nikada ništa nije napravio po stanu osim mojih papuča,čarapa i curinih gaćica :laughing9: jedino to potrga. A kada se igramo to je već druga priča jer onda ja sve porazbijam a onda mene cura razbije :laughing9: