Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Slike vaših kućnih ljubimaca  (Posjeta: 32647 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #120 : 06 Siječanj, 2009, 11:13:58 »
nije da se mjesam ali ovdje se stavljaju slike kucnih ljubimaca a ne skutera,... :dontknow:
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #121 : 06 Siječanj, 2009, 12:19:29 »
hahahahh,e samoborec(horvat)...kaj ova tvoj pes neki alkic......si mu dal malo cvičeka pa je pobjesnil na tebe...hahah

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #122 : 15 Siječanj, 2009, 00:43:36 »
pošto ovdje idu slike,evo vam još nešto što sam našao na jednom forumu za ljubimce,pravi vlasnici se ovako ponašaju prema njima a oni koji ih tuku PROČITAJTE OVO!!!!!
12 MOLBI MOG PSA...

Na dan kada sam presao prag mog novog doma, samo bih te zamolio da poslusas moje molbe:


1) Moj zivot traje 10 do 15 godina. Svaki rastanak od tebe za mene znaci patnju. Razmisli o tome pre nego sto me uzmes.

2) Voli me onakvog kakav sam, jer si me ti birao. Ja nemam tu mogucnost, da biram prijatelja i gospodara.

3) Daj mi vremena da shvatim sta od mene trazis. Pre nego sto me, u toku obuke, izgrdis - preispitaj sebe, mozda ti gresis ili ja ne mogu da shvatim sta ti zelis.

4) Voli me, ja živim od tvoje ljubavi.

5) Ne ljuti se na mene i ne kaznjavaj me. Ti imas svoj posao, svoje prijatelje, svoju razonodu, a ja imam samo tebe.

6) Pricaj sa mnom! I ako ti se cini da te ne razumem, ja ipak znam sta ti mislis i osecas.

7) Znaj da ja ne zaboravljam kako se sa mnom postupa.

8) Pomisli, pre nego sto me udaris, da te ja sa lakocom mogu ugristi, ali ja to nikada ne radim.

9) Ne uzimaj me kao igracku, dok sam mali i sladak, da bi me kasnije odbacio, jer je moja ljubav prema tebi vecna.

10) Brini o meni kada ostarim, ostanem bez zuba, ogluvim i prestanem da se krecem. I o tebi ce se neko brinuti - starost je ista za sve.

11) Prati me na mom poslednjem putu... Nemoj nikada reci: "Ja to ne mogu da gledam" ili: "Neka se to dogodi u mojoj odsutnosti". S tobom je za mene sve lakse. Neka ti to bude dug za moju vernost i nasu lepu mladost.

12) Kada me vise ne bude bilo, nemoj tugovati, vec usreci nekog novog psa i voli ga kao sto si mene voleo.

Tvoj pas......

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #123 : 15 Siječanj, 2009, 03:23:23 »
pošto ovdje idu slike,evo vam još nešto što sam našao na jednom forumu za ljubimce,pravi vlasnici se ovako ponašaju prema njima a oni koji ih tuku PROČITAJTE OVO!!!!!
12 MOLBI MOG PSA...

Na dan kada sam presao prag mog novog doma, samo bih te zamolio da poslusas moje molbe:


1) Moj zivot traje 10 do 15 godina. Svaki rastanak od tebe za mene znaci patnju. Razmisli o tome pre nego sto me uzmes.

2) Voli me onakvog kakav sam, jer si me ti birao. Ja nemam tu mogucnost, da biram prijatelja i gospodara.

3) Daj mi vremena da shvatim sta od mene trazis. Pre nego sto me, u toku obuke, izgrdis - preispitaj sebe, mozda ti gresis ili ja ne mogu da shvatim sta ti zelis.

4) Voli me, ja živim od tvoje ljubavi.

5) Ne ljuti se na mene i ne kaznjavaj me. Ti imas svoj posao, svoje prijatelje, svoju razonodu, a ja imam samo tebe.

6) Pricaj sa mnom! I ako ti se cini da te ne razumem, ja ipak znam sta ti mislis i osecas.

7) Znaj da ja ne zaboravljam kako se sa mnom postupa.

8) Pomisli, pre nego sto me udaris, da te ja sa lakocom mogu ugristi, ali ja to nikada ne radim.

9) Ne uzimaj me kao igracku, dok sam mali i sladak, da bi me kasnije odbacio, jer je moja ljubav prema tebi vecna.

10) Brini o meni kada ostarim, ostanem bez zuba, ogluvim i prestanem da se krecem. I o tebi ce se neko brinuti - starost je ista za sve.

11) Prati me na mom poslednjem putu... Nemoj nikada reci: "Ja to ne mogu da gledam" ili: "Neka se to dogodi u mojoj odsutnosti". S tobom je za mene sve lakse. Neka ti to bude dug za moju vernost i nasu lepu mladost.

12) Kada me vise ne bude bilo, nemoj tugovati, vec usreci nekog novog psa i voli ga kao sto si mene voleo.

Tvoj pas......


ovo je mnogo lepo znas..hehehe...kad bi to bilo usadjeno u glavi ponekih budala....

a di je ona kad me karas u guzu pomisli na lubrikant (to je za hrgu i njegovu ovcu) :laughing7:

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #124 : 15 Siječanj, 2009, 21:28:00 »
svaka cast ovo bi trebali svi procitat a pogotovo budaletine sto tuku pse i neprestano ih maltretiraju.......jos jednom svaka cast :notworthy:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #125 : 15 Siječanj, 2009, 21:30:59 »
istina, moja gipsy se danas naljutila na mene! :sad1:
ja očistio snjeg u dvorištu pa se nema s čim igrati. luda je za snjegom i mojim čizmama. :icon_biggrin:

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #126 : 15 Siječanj, 2009, 22:09:12 »
evo i moga Oggya
http://www.imagesforme.com/show.php/310838_DSC02909.JPG

on je mješanac više vrsti - tipičan seoski pesek  :)
star je 3 godine i puno mi znači u životu. inače psi su mi najdraže životinje i najbolji su čovjekovi prijatelji... jako voli sve ukućane i boji se stranaca. dok je hladno spava samnom i čest je slučaj da se probudim a on na mojoj glavi  :toothy9: . najbolje mi je dok zijevne i onda onak ispusti neki čudni zvuk  :icon_biggrin: . što sve više vremena provodim s njim shvaćam ga sve više. mrzim kad vidim da neko muči životinju i najradije bi mu isto tak vratio  :angry9:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #127 : 15 Siječanj, 2009, 22:13:02 »
to slično mojoj gipsy :o
moja neće u kući spavati ama skoro pa nikako. rjetko kada spava u garaži. ima svoju kućicu i gotovo. uđe ona kod nas u kući i leži u dnevnom boravku ali prenoćiti nema šanse.

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #128 : 15 Siječanj, 2009, 22:20:05 »
to slično mojoj gipsy :o
moja neće u kući spavati ama skoro pa nikako. rjetko kada spava u garaži. ima svoju kućicu i gotovo. uđe ona kod nas u kući i leži u dnevnom boravku ali prenoćiti nema šanse.

Tako i moja !
Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #129 : 15 Siječanj, 2009, 22:23:30 »
@brla: ovo kad zjeva je fakat neki predobar zvuk. neko rastegnuto auuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ali moja fakat pizdi danas cjeli dn. nema snjega u dvorištu, da vidiš kako tužno gleda.

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #130 : 15 Siječanj, 2009, 22:44:01 »
@brla: ovo kad zjeva je fakat neki predobar zvuk. neko rastegnuto auuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ali moja fakat pizdi danas cjeli dn. nema snjega u dvorištu, da vidiš kako tužno gleda.

eeee baš to! meni je to tak smješno  :toothy9: a moj po snjegu onak skače ko da je vatra pa ga malo jede i tak  :laughing7:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #131 : 15 Siječanj, 2009, 22:47:26 »
ma moja divlja i luduje po snjegu. kopa rupe i traži miševe :laughing1:
skače za pahuljicama kad padaju i kad se ono baš umori onda trk u dnevni boravak na trosjed i čuješ samo RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
spava

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #132 : 15 Siječanj, 2009, 22:52:29 »
a ludilo  :icon_biggrin: a moj kad mu se piša onak kraj mene se otresa i zijeva i kad se dignem onak ide i okreće se i gleda jel idem za njim  :happy8: a dogodilo se par puta da je je prejo pa se ispovraćo u boravku bogac  :toothy12:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #133 : 15 Siječanj, 2009, 22:56:33 »
učini sam sebi i tvom psu jednu uslugu. sličan je mojoj gipsy i kladim se s tobom da ima jako osjetljive šape. pazi da ne ide po cesti gdje su prosipali sol.
to sa riganjem je normalno, moja pase travu da bi mogla rigati i izbaciti sve što joj smeta. e da imam još jedan recept: daj mu jednom tjedno jedno jaje onako svježe. da vidiš kako će sa vremenom dobiti sjajnu dlaku

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #134 : 15 Siječanj, 2009, 23:00:40 »
hvala puno na savjetima! baš neide na cestu jer je imao bliski susret sa autom.... a sve šta ja jedem mora i on probat  :icon_biggrin: a najviše se davi u parizeru niti ga ne žvače sam guta  :toothy12:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #135 : 15 Siječanj, 2009, 23:02:14 »
nemoj mu davati hranu za ljude. crknit će prije vremena. što manje začinjene hrane to bolje.

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #136 : 15 Siječanj, 2009, 23:20:50 »
ma sol im ne smeta, osim ako imaju ranu na sapama......... svedno trkaju svagdje pa ih boli k**ra* sta je dole !
Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #137 : 15 Siječanj, 2009, 23:46:37 »
još malo slika moga

prije par večeri ja sam morao prespavati na kauču jer se majstor uvalio :dontknow:

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #138 : 17 Siječanj, 2009, 17:37:30 »
KOJI CAR ! hahahahaha
Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline tomica89

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: varaždin
  • Moj Skuter: gilera runner 50
  • MojSetup: u moru
  • MojSpuh: malossi mhr replica
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #139 : 17 Siječanj, 2009, 21:38:38 »
evo i mojih zvjeri :toothy12: :

1) .......CUKI ........












2)...........CAR..................


3)..........CICI...................


« Zadnja izmjena: 17 Siječanj, 2009, 22:21:06 tomica89 »

Twenty eight days, six hours, forty two minutes, twelve seconds