Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Slike vaših kućnih ljubimaca  (Posjeta: 32658 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #100 : 30 Prosinac, 2008, 16:26:32 »
meni je ujak veterinar, al necu se ni ja pravit pametan... samo nemojte mucit zivotinje a za ostalo cemo lako...

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #101 : 30 Prosinac, 2008, 16:29:36 »
nekad je bolje zadržat mišljenje za sebe,svatko od nas tko voli životinje zna što je najbolje za njega,u ostalom vidi to po ponašanju psa,nitko mu neće dati nešto da jede ako primjeti da to njemu šteti to je logično

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #102 : 30 Prosinac, 2008, 20:31:09 »
POBIT sve koji stave psa makar na 1h na lanac a ne cijeli zivot, tako i ovog sto je svog stavio na lanac.... nema iznimki ! Os da ti ja sad dodem tamo i tebe svezem za lanac????? Sta ce ti pas na lancu ??? Nit nemoze dvoriste cuvat, niti ista...... laje i drka k**ra* cijele dane, eto sta...... plus sto ode psihicki totalno u kruac i sta onda ugrize nekog i pas je kriv , ne nije pas kriv nego GLUP GAZDA sto ga ne zna naucit nicemu i sto ga je stavio na lanac...... pa ova moja luda kad joj kazem nemoze iz dvorista, a vrata otvorena neide nigdje makar cijeli dan bila u dvoristu, nauci tog psa nesta, ako vec nije kasno, jer je jadan pas posto doslovno glup od tog lanca ! u asshole !  :dontknow: :dontknow:
Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #103 : 30 Prosinac, 2008, 20:38:24 »
POBIT sve koji stave psa makar na 1h na lanac a ne cijeli zivot, tako i ovog sto je svog stavio na lanac.... nema iznimki ! Os da ti ja sad dodem tamo i tebe svezem za lanac????? Sta ce ti pas na lancu ??? Nit nemoze dvoriste cuvat, niti ista...... laje i drka k**ra* cijele dane, eto sta...... plus sto ode psihicki totalno u kruac i sta onda ugrize nekog i pas je kriv , ne nije pas kriv nego GLUP GAZDA sto ga ne zna naucit nicemu i sto ga je stavio na lanac...... pa ova moja luda kad joj kazem nemoze iz dvorista, a vrata otvorena neide nigdje makar cijeli dan bila u dvoristu, nauci tog psa nesta, ako vec nije kasno, jer je jadan pas posto doslovno glup od tog lanca ! u asshole !  :dontknow: :dontknow:
potpis za ovo :icon_thumright:
moja gipsy ne pozna lanac ni ogrlicu! jedino što ima je ona vodilica na gumb i nju obožava jer je to znak šetnje i igranja, inače je slobodna po dvorištu i kući!

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #104 : 30 Prosinac, 2008, 21:01:11 »
moj isto uvjek pusten....nika dnije bil na lancu niti nis ;)
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #105 : 30 Prosinac, 2008, 21:04:09 »
e kad bi svi bili takvi i tako se ponasali prema zivotinjama... nazalost ima i uvijek ce bit majmuna koji ce ih mucit... ja osobno bi lakse ubio covjeka nego zivotinju...

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #106 : 30 Prosinac, 2008, 22:03:28 »
moju ciganku je stari našao kao štene u jednoj vrećici skupa sa 7 ostalih štenadi prije tri godine na smeću! nju je ostavio a ostale odnio veterinaru koji ih je dao u dobre ruke!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #107 : 30 Prosinac, 2008, 22:28:52 »
meni macka lutalica donela pred vrata dva macica stara par dana i ostavila i jedan je uginuo nazalost nakon par dana a drugog jos hranimo...

vec smo joj naravno nasli ko ce ju udomit jer imamo doma i psa i macku od 7kg... :icon_biggrin:

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #108 : 30 Prosinac, 2008, 23:51:17 »
Vidim pun forum ljubitelja zivotinja.... do jaja : ) ! Ciganka ti je zato 100% poslusna i sve sta joj kazes ce napravit, ne znam ni tebe ni nju, ali sam 100% siguran da je tako..... oduzuje ti se ! 2
Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #109 : 30 Prosinac, 2008, 23:55:56 »
i bolje da su samo ljubitelji inace bi mi ljubitelji mogli postat mrzitelji ludi... :laughing7:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #110 : 30 Prosinac, 2008, 23:57:22 »
pravo ime joj je gipsy, ma gdje je moj stari tu je i ona! stari ide sa njom po kruh, on nosi kruh a ona novine! nikoga ne napada osim mog susjeda, njega ne podnosi ama fakat nikako! popizdi kad ga vidi i to sa razlogom. dok je bila mala stao joj je na rep!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #111 : 30 Prosinac, 2008, 23:58:50 »
a bas onako nekako zahvalno gleda...

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #112 : 31 Prosinac, 2008, 00:00:02 »
pravo ime joj je gipsy, ma gdje je moj stari tu je i ona! stari ide sa njom po kruh, on nosi kruh a ona novine! nikoga ne napada osim mog susjeda, njega ne podnosi ama fakat nikako! popizdi kad ga vidi i to sa razlogom. dok je bila mala stao joj je na rep!

hehehehe carica, zlopamtilo ! Tak i moja, ne voli nijednog njemackog ovcara, mucili ju dok je mala bila, izgrizli ju xxx puta i sad kad je cura odrasla, oni se boje cure moje  :frajer:
Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #113 : 31 Prosinac, 2008, 00:02:41 »
trebaš ti nju uživo vidjeti! spava gdje hoće ali mora imati nešto pod glavom, bio to kamen ili jastuk nema veze! ja perem ili šerafam po skuteru ona dođe pregleda sve napravi krug oko skutera i ode!

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #114 : 31 Prosinac, 2008, 00:04:46 »
trebaš ti nju uživo vidjeti! spava gdje hoće ali mora imati nešto pod glavom, bio to kamen ili jastuk nema veze! ja perem ili šerafam po skuteru ona dođe pregleda sve napravi krug oko skutera i ode!

tak i ova moja, jednom je na zvono stavila glavu i lezi, ja gledam di je bokte tek ova moja gleda i suti, zajebava namjerno !

al obavezno kad ja nes radim prosmuca i sve pronjuska !
Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #115 : 31 Prosinac, 2008, 00:07:44 »
dva puta se parila sa susjedovim jazavčarom! prvi put sedmero štenadi i drugi put osam! jedno štene iz zadnjeg legla je otišlo u susjedno selo i vozi skateboard! stane na dasku i čeka da ga netko gurne! ja crko od smjeha kad sam to vidio ;D

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #116 : 31 Prosinac, 2008, 00:35:44 »
http://www.imagesforme.com/show.php/285176_n1177475560302383653542.jpg

evo moj ljubimac ima fejs, ima samo jednu sliku pa evo  :laughing6: :laughing6: :laughing6: grrrrrr al je opasan, nema nesmje niko ni doc kraj njega sa ispravnim skuterom...

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #117 : 31 Prosinac, 2008, 00:38:57 »
sad mi je jasno kako neer zarađuje novce za tuning

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #118 : 31 Prosinac, 2008, 01:39:53 »
sad mi je jasno kako neer zarađuje novce za tuning
i zasto ostali voze dobro slozene motore.. :notworthy: :notworthy:
Frajer pere zube petardama ...

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Slike vaših kućnih ljubimaca
« Odgovori #119 : 31 Prosinac, 2008, 03:22:34 »
ja i black rox (tajno ime bleki) obrcemo masnu paru na djeljenju guze.. :laughing9: