Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: nece se upalit  (Posjeta: 1297 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
nece se upalit
« : 14 Prosinac, 2008, 03:42:08 »
evo ovako danas sam frendu instalirao onaj spyware terminator i sve se normalno instaliravalo i na karju me trezilo da restartam komp i ja stisnem OK i ugasi se on i kad se upalio ide sve normalno i stane na onome glupom vilkomenu (ono sta pise prije nego odaberes korisnicki racun) i nece dalje... e sad ja se ne kuzim u kompove i nemam pojma sta da sad napravim, probao sam ga jos par puta restartat ali opet isto, sve normalno dode to tog usranog vilkomen i tu stane i nemogu nista... ajde ljudi pomagajte molim vas  :help: :help: :help:

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: nece se upalit
« Odgovori #1 : 14 Prosinac, 2008, 05:06:27 »
evo ovako danas sam frendu instalirao onaj spyware terminator i sve se normalno instaliravalo i na karju me trezilo da restartam komp i ja stisnem OK i ugasi se on i kad se upalio ide sve normalno i stane na onome glupom vilkomenu (ono sta pise prije nego odaberes korisnicki racun) i nece dalje... e sad ja se ne kuzim u kompove i nemam pojma sta da sad napravim, probao sam ga jos par puta restartat ali opet isto, sve normalno dode to tog usranog vilkomen i tu stane i nemogu nista... ajde ljudi pomagajte molim vas  :help: :help: :help:

Čim upališ računar odmah počni stiskat F8..i kad ti se pojavi lista izaberi Safe mode..kad uđe u windows idi u Control Panel..i uninstaliraj to što si instaliro i ponovo restart...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: nece se upalit
« Odgovori #2 : 14 Prosinac, 2008, 10:14:48 »
Čim upališ računar odmah počni stiskat F8..i kad ti se pojavi lista izaberi Safe mode..kad uđe u windows idi u Control Panel..i uninstaliraj to što si instaliro i ponovo restart...

POTPIS  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: nece se upalit
« Odgovori #3 : 14 Prosinac, 2008, 13:51:22 »
svaka cas, neznam sta bi da nema vas znalaca za kompove... :notworthy:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: nece se upalit
« Odgovori #4 : 14 Prosinac, 2008, 18:47:23 »
svaka cas, neznam sta bi da nema vas znalaca za kompove... :notworthy:

Zapamti ovaj način i on će te izvuč uvijek iz takvih situacija! Pogotovo ak zezneš neki driver od grafičke ili slično. Safe Mode sam po sebi služi da digne sustav sa microsoftovim univerzalnim driverima tako da zaobilazi sve eventualne softverske propuste i greške novo-instaliranih drivera. Vrlo vjerojatno ako nemože dignuti ni safe mode je da ne valja nešto od hardvera ili je općenito ljuska ili jezgra operacijskog sustava u banani. Nakon toga je reinstall Windowsa jedina solucija  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: nece se upalit
« Odgovori #5 : 14 Prosinac, 2008, 19:05:30 »
ipak sam morao napraviti reinstall windowsa i sad sve super radi... jos jednom hvala na pomoci! :icon_thumright:
a ti dhorvat si mi od sad glavni savjetnik sta se tice ovakvih stvari jer ti si ipak onaj neki majstor za to... :icon_biggrin: :headbang: