Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Clan: Neer  (Posjeta: 3911 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Clan: Neer
« Odgovori #20 : 11 Prosinac, 2008, 14:34:54 »
dobar je neer decko, ne znam ga al bi ga volio upoznati...  :laughing6: :laughing6:
 :toothy3:

Dijelim mišljenje s tobom!  :icon_thumright:

neer svaka čast! Ostani kakav jesi i nema te svet!  :toothy3:

Vidim i ja sad da si mod postal! Nemoj se sad umislit  :toothy12:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Agil

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Banned!
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Odg: Clan: Neer
« Odgovori #21 : 11 Prosinac, 2008, 14:45:21 »
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=4712.0

Najnovija viest - još nepotvrđeno: Neer..najtraženija osoba ovih dana u Hrvata, viđen je prošli tjedan na skijalištu u Oberkleinkirchenu u društvu stanovite Katarine- Navodno su pili kuhano vino, a on joj je pjevušio na uho nešto kao: " Kiss me Kate - life is a bitch - I am a pimp..¨"

Kasnije je otišao napraviti đir na skijama, ali zahvaljujući tehnici vožnje...vinu.., a možda i pokušaju da izbjegne vašeg foto reportera...snimljen je u pozi u kojoj ga nije lako prepoznati:


Evo Neer -a. Smrznuo se malo na skijanju pa je svratio u toplije krajeve, a usput da provjeri jesu li uplaćeni novci legli na racun u banci na British Virgin Islands. Ekskluzivna izjava: da, ja i Katarina se malo vozimo, ali ovaj skuter nije moj ( moj još nije popravljen ). Ovaj nam je posudio prijatelj Roman A. koji se okolo mota sa svojom jahtom i djevojkom Svetlanom Meshinovom



Neer u Egiptu




izjava: Ove deve i nisu baš nešto...između 50 ccm 4 taktnog i serijskog cvaje....

Dakle, klip je nabavljen. Većeras su se skupili suradnici,  mehaničari i financijski savjetnici ( onaj što pokriva lice rukama...da, to je taj kojemu je prvo palo na pamet ) . Padaju dogovori za ugradnju klipa, pada još štošta toga...nažalost .... dragi forumaši....ugradnja klipa nije jeftin posao, treba još puno toga....stoga vas pozivamo da i dalje uplaćujete, uplaćujete ,uplaćujete.....
Evo slika sa dogovora:



Da, draga forumaši...oči vas ne varaju....ova slatka plavuša s noktima i sisama je naša slavna Trudy - stručnjakinja za štelanje ventila na Baotianu i razradu raznih vrsta klipova. I ona se odlučila priključiti Neerovom teamu za ugradnju klipa




Više o njoj možete pročitati na     http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=4431.0


 :hello:

Ma pustite Neer-a , nikoga on više ne zanima sudeći po PM i porukama čitatelja ovog threada . Trudy....!!!!! otkad su objavljene njezine slike s Neerovog party-a i filmić kako štela ventile na Baotianu večina forumašđa misli samo o njoj. Danju, ali uglavnom noću.....
Slavna mehaničarka golica maštu naših forumaša..i izaziva glad za znanjem koje im ova sposobna, napredna sigurno, između , svega ostalog može prenijeti.....

Stoga Trudy ponovo u akciji - samo za čitatelje www.mojskuter.com foruma - najnoviji Trudy-in uradak pod nazivom : " Kako isisati katalizator iz auspuha i time dobiti ¸17 % više snage"


Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Clan: Neer
« Odgovori #22 : 11 Prosinac, 2008, 15:18:18 »
Careeee :notworthy: :laughing9:

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: Clan: Neer
« Odgovori #23 : 11 Prosinac, 2008, 16:08:26 »
neer.... a sta vise rec... jucer mi krene nesto "srat".. i dva sata kasnije.... sory malo sam uhvatio u birtiji.... :toothy9:   :jerk:
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Clan: Neer
« Odgovori #24 : 11 Prosinac, 2008, 16:12:53 »
ma neer je legenda... :headbang:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Clan: Neer
« Odgovori #25 : 11 Prosinac, 2008, 18:08:40 »
hvala svima na krasnim rjecima,a ti fxr izvini sto sam tak burno reagirao   :icon_thumright: a ti gile koji si ti lik  :toothy9:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Clan: Neer
« Odgovori #26 : 11 Prosinac, 2008, 21:29:10 »
...........................

:rofll:

..koji si ti lik  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Clan: Neer
« Odgovori #27 : 11 Prosinac, 2008, 21:55:39 »
N.e.e.r. Fun..hahaha..kralj nema sta..covijek bez dlake na jeziku..najaci lik  :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Frajer pere zube petardama ...