Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Opet smrt s skutera :(  (Posjeta: 8161 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Opet smrt s skutera :(
« Odgovori #40 : 10 Prosinac, 2008, 22:30:21 »
Rest in Peace

I od mene... :sad1: :sad1: :sad1:

Offline malaguti f12

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 647
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: samobor
  • Moj Skuter: ponositi vlasnik aerox-a
  • MojSpuh: hmm.......
Odg: Opet smrt s skutera :(
« Odgovori #41 : 10 Prosinac, 2008, 23:23:31 »
stvarno steta decka to je zalosno

al kaj vi mislite da treba vozacka da nako zna votit
evo ja  je nemam a vozim i sr-ku i malagutija i ujakov r1
a na motoru sam od 8 god
makar ne kazem da znam nesto vozit al ima ih i s vozackama sto puno gore od mene voze

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Opet smrt s skutera :(
« Odgovori #42 : 10 Prosinac, 2008, 23:49:45 »
ima njih i s vozackim koji neznaju vozit ...

a decko je isto jos od djetinjstva bio zagrijan za to ... sa 14 je dobio skuter ... blokada .. ovo ono ..
kasnije se to skinilo ... pa stavia kit ... kako cujem nije se ni ludirao .. prije tjedan dana je pocea. .. malo bokom , nakolo .. i tako to .. i evo sta se desi ..

moze se bar po cesti normalno vozit .. a za ostalo imaju staze i parkiralista ...

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: Opet smrt s skutera :(
« Odgovori #43 : 11 Prosinac, 2008, 01:51:19 »
dajte ljudi, tko je ovdje motorist koji ne voli izvući sve što njegov skuter može. ja ganjam koliko ide i vozim na granici svojih mogučnosti i na granici mogučnosti svog motora i nikada mi nije dosta.

svi mi turpijamo motore koliko tko financijski može jer želimo izvući zadnju trunku snage iz motora i dobiti makar 1 km/h. da nije tako ne bi ni ovaj forum poživio jer bi svi otišli u trgovinu, kupili motor i vozili ga na serijali. osim toga i na parkingu i na stazi možeš poginiti ili ubiti nekoga. možda je malo manja vjerojatnost, ali možeš.

zato ne možemo okrivljavati dečka. voli motore kao i mi i dogodilo mu se najgore na žalost. svima se to može dogoditi i ne bi voljeli da vas blate.

btw. nek se javi onaj koji stalno vozi po ograničenju.
« Zadnja izmjena: 11 Prosinac, 2008, 01:53:16 Keky.sb »
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Opet smrt s skutera :(
« Odgovori #44 : 11 Prosinac, 2008, 01:57:07 »
svatko je u opasnosti u prometu ... bio on pjesak , motorist il u autu ... ili nesto trece ...
samo cesta nije za takve gluposti .. jer ima puno vise sudionika nego na nekome parkingu ili pisti ....
nisam rekao da se ne moze poginut na pisti il parkingu ... mozes i doma u wc-u ... kakva je kome sudbina ...

pamet u glavu ... :headbang: i gas  :headbang:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Opet smrt s skutera :(
« Odgovori #45 : 11 Prosinac, 2008, 02:00:17 »
ja nega ne okrivljavam, jer sam i ja sam takav... ja sam prvi svoj skuter dobio sa 14 god i nakon pol godine sam ga poceo sredivat i naravno da sam divljao ali sam imao srece pa kad bih pao ostao bi ziv sa par lomova. ja sve to razumijem jer sam i ja bio takav i sad sam takav, malo sam se opametio nakon padova, ali opet ja divljam. i to sto nije imao vozacku nije uopce bitno jer vozacka nije nikakvo mjerilo da ti znas vozit, ako ti znas vozit znas vozit s njom i bez nje... ja nikog ne krivim za nista pa tako ni njega jer kao sta vec rekoh i ja sam bio takav i jos sam takav i svi mi sta divljamo divljamo na vlastiti rizik ali na zalost nekad se mora nekome desit ono najgore a tad je kasno za promjenu...  :(

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: Opet smrt s skutera :(
« Odgovori #46 : 11 Prosinac, 2008, 02:00:32 »
pamet u glavu ... :headbang: i gas  :headbang:

e sa ovime se potpuno slažem. svaka čast.  :notworthy:

moraš i razmišljati, a ne samo turpijati po gradu.

ja nega ne okrivljavam, jer sam i ja sam takav... ja sam prvi svoj skuter dobio sa 14 god i nakon pol godine sam ga poceo sredivat i naravno da sam divljao ali sam imao srece pa kad bih pao ostao bi ziv sa par lomova. ja sve to razumijem jer sam i ja bio takav i sad sam takav, malo sam se opametio nakon padova, ali opet ja divljam. i to sto nije imao vozacku nije uopce bitno jer vozacka nije nikakvo mjerilo da ti znas vozit, ako ti znas vozit znas vozit s njom i bez nje... ja nikog ne krivim za nista pa tako ni njega jer kao sta vec rekoh i ja sam bio takav i jos sam takav i svi mi sta divljamo divljamo na vlastiti rizik ali na zalost nekad se mora nekome desit ono najgore a tad je kasno za promjenu...  :(

eto, svi divljamo, a optužujemo dečka. samo kada divljamo moramo razmišljati glavom a ne rukom.
« Zadnja izmjena: 11 Prosinac, 2008, 02:04:10 Keky.sb »
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: Opet smrt s skutera :(
« Odgovori #47 : 11 Prosinac, 2008, 10:18:12 »
a sto ti vrjedi to nemoj divljat nije uvjek divljanje razlog padova, speed se spucao pred mojim ocima a nije divljao, on ljepo lezerno digne skut i krene, noga u komi a pao je radi lisice sta na cestu skocila, tebi ako je suđeno da ces umrijet sa 15-16-20 godina, suđeno je i ti tu nista nemozes, znam da se svi brzo voze jer je uzitak a i hocemo se malo dokazat, al to nije rjesenje, ja cu se rađe vozit lagano po zavojima i bez divljanja nego da sletim sa ceste i srusim drvo

ima tu par odgovora da treba voziti glavom, slazem se, malo razmisljaj kad vozis a ne samo gas, gledaj sto ti se moze desit i tako ta sranja, a ne u zavoj uletit sa 60-70 poslje zavoja se nista nevidi, naleti ti auto i kres nema te vise, zato PAMET U GLAVU
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline Utroba-FX

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: kariola
Odg: Opet smrt s skutera :(
« Odgovori #48 : 11 Prosinac, 2008, 14:14:27 »
viđa sam ga cesti,al kazu da je vozia oko 100km/h i da mu je pala kaciga sa glave...

R.I.P

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: Opet smrt s skutera :(
« Odgovori #49 : 11 Prosinac, 2008, 19:41:13 »
šteta :sad1: :sad1: :(
R.I.P

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Opet smrt s skutera :(
« Odgovori #50 : 11 Prosinac, 2008, 22:26:23 »
R.i.p  :sad1: :sad1:
Frajer pere zube petardama ...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Opet smrt s skutera :(
« Odgovori #51 : 11 Prosinac, 2008, 22:46:44 »
viđa sam ga cesti,al kazu da je vozia oko 100km/h i da mu je pala kaciga sa glave...

R.I.P

jebena je ona cesta tamo..ima dosta grba i kad doletis samo te odbaci u zrak i ako se ne docekas...

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Opet smrt s skutera :(
« Odgovori #52 : 11 Prosinac, 2008, 23:00:55 »
a ako mu je kaciga pala s glave tamo ... a sto je vrlo moguce ... sigurno je imao na pola glave .. pa se jednostavno okrenuo za njom i izgubio kontrolu ... i desi se najgore ...
R.I.P

Offline smedamecka

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Vespa px
  • MojSpuh: sito+
Odg: Opet smrt s skutera :(
« Odgovori #53 : 12 Prosinac, 2008, 03:32:37 »
vozia je momak vise-manje uredno, ispala mu je kaciga i udria je glavon u trotuar, rekli su da mu je glava bila smrskana....Boze sacuvaj svih....

R.I.P