Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: spulja 4t  (Posjeta: 9027 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: spulja 4t
« Odgovori #20 : 17 Prosinac, 2008, 22:09:32 »
Meni je izgled ok, bitnije su performanse koje se dobiju sa tim auspuhom :icon_thumright:

Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
Odg: spulja 4t
« Odgovori #21 : 17 Prosinac, 2008, 23:32:25 »
jedan poznanik imo vx naturpijan na 209..i sve ostale malossi perverzije..imo je šakala..i nije iso nista losije ili sporije od vxa sa istim dijelovima al sa drugim spuhom...tako da...

on je to imao..kad jos nisu postojali serdarevic...kucelj..deak.itd itd


Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: spulja 4t
« Odgovori #22 : 18 Prosinac, 2008, 03:55:40 »
Ja sam stavio serdarevića i motor se preporodio ti deaki i ostala ekipa 0 bodova
ma molim te pricas nebuloze....isti k**ra* koji je auspuh, svi ti hand made tipa serdo, deak su k**ra* sve sam probao i sve isti drek, istina serdo je jako dobar ali novi deak je bar 3 puta bolji i kvalitetniji sto se jos istice sa pravom granom a ne onim serijskim granama. kod 4 t ako je auspuh ful otvoren motor ce is bolje a serdarevic je upravo to, kao i novi deak.
ako cemo o tome koji je dobar kupi PM TUNING pa ces vidit sta je auspuh.
Ne moraš meni govoriti šta je dobro probal sam ja malo više tih auspuha,a da hoću mogu probat i taj pm tuning ali ja se držim i dalje one 4T za svaki dan a ako oćeš pilu slaži 2T..........
I meni je jedini serdarević od svih hr proizvoda ok s njim se mogu lijepo dogovoriti da mi napravi točno ono šta ja želim,zato moj od kad ima serdarevića ima bolji odaziv na gas i krajnja je veća da vidim kome gp1 250 ide 145 svi se žale da ne ide nek ga dopelje meni pa će mu ić :laughing9:

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: spulja 4t
« Odgovori #23 : 18 Prosinac, 2008, 12:18:07 »
Sta se tice serdarevica to za krajnju je istina, evo frenda je je stavio na vxr i isto mu je motor iso 145 po satu bez ikakvog diranja rolica sto je stvarno impozantno...e ovako, ja sam kad sam imo onu 209 masinu, sa svim dijelovima sta postoje, kad sam stavio sedarevica motor je isa malo bolje naspram deaka... I sad ja sam onda skuzio u cemu je caka...Serdarevic je ful otvoren od glave do kraja dok deak na prijelazu u top ima drugcije rijesen otvor, on ima zecepljenu cijev i sa stare rupice (kao sto je na autu)... Upravo iz tog razloga stari deak ima onako dubok i ugodan zvuk. E sad ja sam preradio taj prijelaz tako da mi je deak ful otvoren. Rezultat je bio bolji odaziv na gas i bolja krajnja a zvuk...serdarevic mu nije ni do koljena po zvuku. Ali to je ipak preglasno bilo. Svi ovi home made auspusi daju isti rezultat ako je GRANA dobra, mozes ti i obicnu limenku stavit ako je grana dobra motor ce ic bolje... :icon_thumright:
@ blackrox: kako da tako slabo ide taj derbi, mislim cuo sam ja jos od par ljudi da i nije bas nesto po performansama??? :icon_scratch:
4t

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: spulja 4t
« Odgovori #24 : 18 Prosinac, 2008, 12:21:59 »
jedan poznanik imo vx naturpijan na 209..i sve ostale malossi perverzije..imo je šakala..i nije iso nista losije ili sporije od vxa sa istim dijelovima al sa drugim spuhom...tako da...

on je to imao..kad jos nisu postojali serdarevic...kucelj..deak.itd itd


jel to mozda Joka? crveni vxr?

gledaj sa ovim se bas nebi slozio, jer da je on imo sve, sve sto uljucuje ventile i karb (u sto bas ne vjerujem) sigurno mu nebi bila ista stvar da je imao shacala ili serdarevica, tako da ono... :glasses9:
problem kod ljudi je sta svi misle sad cu ja stavit top i vxr ce mi letit, sto nije uvijek slucaj...nije to 2t
4t

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: spulja 4t
« Odgovori #25 : 25 Prosinac, 2008, 21:37:04 »
Koliko sam čuo Kolak koji je vozio PH je prerađivao ser spuh na vxr i dobici su bili vidljivi
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: spulja 4t
« Odgovori #26 : 25 Prosinac, 2008, 22:34:36 »
jedan poznanik imo vx naturpijan na 209..i sve ostale malossi perverzije..imo je šakala..i nije iso nista losije ili sporije od vxa sa istim dijelovima al sa drugim spuhom...tako da...

on je to imao..kad jos nisu postojali serdarevic...kucelj..deak.itd itd


jel to mozda Joka? crveni vxr?

gledaj sa ovim se bas nebi slozio, jer da je on imo sve, sve sto uljucuje ventile i karb (u sto bas ne vjerujem) sigurno mu nebi bila ista stvar da je imao shacala ili serdarevica, tako da ono... :glasses9:
problem kod ljudi je sta svi misle sad cu ja stavit top i vxr ce mi letit, sto nije uvijek slucaj...nije to 2t
Pa nije ni na 2T da staviš spuh pa da leti ima tu igre da bi to išlo.....

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: spulja 4t
« Odgovori #27 : 26 Prosinac, 2008, 00:22:23 »
skineš katalizator na serijskom auspuhu i dobit ćeš isto šta i sa svim tim slip-on auspusima...
nema tu nikakvih dobitaka bez grane...normalno ne neka onako odoka fi 4-5 prstiju...nego sa nečim proračunatim tipa akrapović, leovince...sa tim možda i dobiješ nešto...ali vrlo malo i neisplativo...
Koga zanimaju performanse nek puca na multivar, termo grupu, bregastu, obradu glave bla bla...nema nekog kruva od auspuha na 4t :dontknow:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: spulja 4t
« Odgovori #28 : 26 Prosinac, 2008, 00:25:35 »
šta dobiš ako skineš katalizator?
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: spulja 4t
« Odgovori #29 : 26 Prosinac, 2008, 00:26:44 »
šta dobiš ako skineš katalizator?
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: spulja 4t
« Odgovori #30 : 26 Prosinac, 2008, 00:33:43 »
Malo bolji odaziv na gas...isto šta i sa tim protočnim auspusima bez grane :icon_thumright:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: spulja 4t
« Odgovori #31 : 26 Prosinac, 2008, 00:34:31 »
al nije to lako napravit,to je problem.
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: spulja 4t
« Odgovori #32 : 26 Prosinac, 2008, 00:42:12 »
al nije to lako napravit,to je problem.

pa mislim da bi svaki majstor koji se bavi auspusima triba bit sposoban to napravit :) Ispila se auspuh, izvadi kat, zavari sve nazat, pitura i to je to :icon_thumright:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: spulja 4t
« Odgovori #33 : 26 Prosinac, 2008, 01:20:56 »
Od Black roxa ne ide preko 145 kad je visok ko jablan, ima 2 metra i one krakate noge...nema se di sakrit kad se zaleti...vozio ja njegov, ide predobro i po meni ide bolje nego neki VXR, mozda zato jer sam visok 173 i imam 65 kila....

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: spulja 4t
« Odgovori #34 : 26 Prosinac, 2008, 01:40:49 »
šta dobiš ako skineš katalizator?
dobis..na zvuku koji je duplo jaci bez katalizatora..dobis na brzini

frend je na xt imo samo top napravljen imao je vrhunnski zvuk..i onda mu je napravio granu bez katalizatora..naci seriska grana je isla prije ispod masine pa u top..a sada ide odmah pored noge u top..i dobio je na brzini i na zvuku..zvuk je duplo jaci..vrhunski se cuje  :headbang:
Frajer pere zube petardama ...