Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: xbox 360 ili pleyka 3?  (Posjeta: 5155 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: xbox 360 ili pleyka 3?
« Odgovori #20 : 15 Prosinac, 2008, 19:29:22 »
ima 7 jezgri gdje bi metno 7 procesora??

Offline Losinj

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1406
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Losinj -- Rijeka
  • Moj Skuter: F15 Ducati 70RR
  • MojSetup: budzen
  • MojSpuh: Yasuni R BlackEdition
Odg: xbox 360 ili pleyka 3?
« Odgovori #21 : 15 Prosinac, 2008, 19:38:15 »
ima 7 jezgri gdje bi metno 7 procesora??


da na pocetku su govorili da ima 8....sad 7 tako da neznam,al isto mislim da je xbox360 bolji,graficki je jaci to je dokazano,gledo sam testova potrazite malo po netu imate google :icon_biggrin:
▀█▀ █ ▀█▀ ███ ™

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: xbox 360 ili pleyka 3?
« Odgovori #22 : 15 Prosinac, 2008, 19:59:01 »
ma na jezgre sam mislio a pisao drugo,moj zajeb

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: xbox 360 ili pleyka 3?
« Odgovori #23 : 17 Prosinac, 2008, 08:30:45 »
Igral sam GT5 demo na playki3.

Evo da velim: frend me 3 godine razuvjeraval kak PS ima odličnu grafiku i da se komp može sakrit. Kad je izašla trojka (a naravno, on je ostavio polog prije nego kaj je došla u dućane RH) reko je da je to jedno savršenstvo od konzole i da moram doć da odigram taj GT5. On ga je nahvalio u nebesa, navodno kak se NFS može skrit (što je i djelomično istina) i da je grafika na razini stvarnog života.

Kad sam došao kod njega, debelo sam se razočarao. Grafika je u najmanju ruku čudna. Govorim to kao iskusni PC-aš i prvi puta sam vidio detaljnije neš na PlayStation-u kojeg inače nikad nisam ni imal ni igral ni obožaval i moje konačno mišljenje je da je grafika na PS3 lošija od PC-a (naravno da ne od jeftinih konfiguracija PC-a) i opći dojam bi bio nešto tipa očekivaš slatki bombon i ostane ti gorak okus u ustima  :angry7:

Kolko čujem xBox je PC konfiguracija i zato nekak njoj više vjerujem. A sad i čujem da skoro sve izlazi na obje konzole... Onda da kupujem, definitivno XBox  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Losinj

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1406
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Losinj -- Rijeka
  • Moj Skuter: F15 Ducati 70RR
  • MojSetup: budzen
  • MojSpuh: Yasuni R BlackEdition
Odg: xbox 360 ili pleyka 3?
« Odgovori #24 : 17 Prosinac, 2008, 15:30:05 »
ma xbox je bolji jaci u grafici i po mnogo cemu drugome.....al ima ljudi koji nikad nisu vidjeli jebenu grafiku pa ima je ovako nesto cudo tako da po tim misljenjima se nemoze ravnat treba isprobat i jedno i drugo a ja jesam,gt sam igro na ps3 mogu rec da nije onako kako se prica,a recimo gears of war na xbox e tu vec pricamo malo ozbiljnije :icon_biggrin:
▀█▀ █ ▀█▀ ███ ™

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: xbox 360 ili pleyka 3?
« Odgovori #25 : 17 Prosinac, 2008, 17:11:40 »
ma xbox je bolji jaci u grafici i po mnogo cemu drugome.....al ima ljudi koji nikad nisu vidjeli jebenu grafiku pa ima je ovako nesto cudo tako da po tim misljenjima se nemoze ravnat treba isprobat i jedno i drugo a ja jesam,gt sam igro na ps3 mogu rec da nije onako kako se prica,a recimo gears of war na xbox e tu vec pricamo malo ozbiljnije :icon_biggrin:

Žalosno je kaj je taj frend već onda kad mi je to kazal imal dvojezgreni Intel Core 2 Duo, dve gige RAM-a i neku bijesnu 8800, GTS ja mislim... Tek je to bilo izašlo, platio to pun kufer jer se zaposlio i imal para i još uvijek tvrdi da je PS3 bolji u grafici...  :angry7:

Nek si odigra Crysis na DX10 pa da vidi kako pokosi pleyku  :toothy3:

Sve u svemu, moram reć da nisam ljubitelj playstationa i zato možda dajem koji glas više PC-u odnosno xBoxu ali svejedno, PS3 ima lošiju grafiku nego kaj ju predstavljaju  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline runnersp49

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: bauštelska
  • MojSpuh: leo tt
Odg: xbox 360 ili pleyka 3?
« Odgovori #26 : 17 Prosinac, 2008, 19:34:59 »
Ja play3 nebi kupio nikada jedino da mi ga neko poklanja bi ga uzeo razmišljam uzeti x360 ali ne još jer se ne mogu igrati igre s harda imam stari x box i sve igre igram s hard diska,play2 isto modificiran ima hard disk isto igre na hardu,ali grafika na playu2 je katastorfa prema xboxu jedino zbog čega sam kupio play2 bio je gran turismo ali nakon malo vremena shvatiš da je ta igra najveće smeće koje postoji,još kad probaš forzu baciš i play i gran u tri pm.....

ja imam stari xbox,kak to igraš s harda,daj na pm da ne idemo u off,a gledal sam na you tubu xbox360 ima malo bolju grafiku... a košta 180 eura u media marktu,a ps3 350e

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: xbox 360 ili pleyka 3?
« Odgovori #27 : 18 Prosinac, 2008, 12:59:02 »
I ako sam dobro čuo Xbox 360 može piratske čitat. Za PS3 mislim da ne može  :dontknow:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Losinj

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1406
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Losinj -- Rijeka
  • Moj Skuter: F15 Ducati 70RR
  • MojSetup: budzen
  • MojSpuh: Yasuni R BlackEdition
Odg: xbox 360 ili pleyka 3?
« Odgovori #28 : 18 Prosinac, 2008, 13:05:28 »
I ako sam dobro čuo Xbox 360 može piratske čitat. Za PS3 mislim da ne može  :dontknow:

da moze,u jednom ducanu di ga prodaju imas mogucnost da ti odma ugrade cip kad kupujes konzolu i to te izadje 500kn
ali problem chipa je ako ga ugradis mos zaboravit na xbox live tj igranje online,ako se spojis sa cipanim xboxom odma te nalaze i izbacuju i ta konzola vise nemre na live nikako samo ti racun ostaje koji si otvorio za live,tako da chip ima svoje prednosti i mane :angry7:
▀█▀ █ ▀█▀ ███ ™

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: xbox 360 ili pleyka 3?
« Odgovori #29 : 18 Prosinac, 2008, 13:39:13 »
I ako sam dobro čuo Xbox 360 može piratske čitat. Za PS3 mislim da ne može  :dontknow:

da moze,u jednom ducanu di ga prodaju imas mogucnost da ti odma ugrade cip kad kupujes konzolu i to te izadje 500kn
ali problem chipa je ako ga ugradis mos zaboravit na xbox live tj igranje online,ako se spojis sa cipanim xboxom odma te nalaze i izbacuju i ta konzola vise nemre na live nikako samo ti racun ostaje koji si otvorio za live,tako da chip ima svoje prednosti i mane :angry7:

Znači ipak postoji da se izabere. Vjerujem da tko razmišlja o ugradnji čipa ne misli igrat online i vjerojatno nije u stanju dati par sto kuna za svaku igru. I obratno.

Kod PS3 su samo originali nažalost  :dontknow:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Losinj

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1406
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Losinj -- Rijeka
  • Moj Skuter: F15 Ducati 70RR
  • MojSetup: budzen
  • MojSpuh: Yasuni R BlackEdition
Odg: xbox 360 ili pleyka 3?
« Odgovori #30 : 18 Prosinac, 2008, 13:46:23 »
da,al i prica se cuo sam da za ps3 nece bit cip vec neki software koji navodno vec sad postoji....
▀█▀ █ ▀█▀ ███ ™

Offline runnersp49

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: bauštelska
  • MojSpuh: leo tt
Odg: xbox 360 ili pleyka 3?
« Odgovori #31 : 19 Prosinac, 2008, 07:37:55 »
ma nije to problem,nisu ni originali skupi kad ih ima...

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: xbox 360 ili pleyka 3?
« Odgovori #32 : 19 Prosinac, 2008, 16:05:25 »
ma nije to problem,nisu ni originali skupi kad ih ima...
Vani nisu ali kod nas jesu od 400kn pa i više...

Offline runnersp49

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: bauštelska
  • MojSpuh: leo tt
Odg: xbox 360 ili pleyka 3?
« Odgovori #33 : 19 Prosinac, 2008, 16:45:21 »
od 10 do 60 eura...