Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: xenon ili alarm?  (Posjeta: 9356 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline leofreak250

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 231
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
xenon ili alarm?
« : 14 Siječanj, 2007, 17:57:31 »
ne mogu se odlučiti šta bi stavio prije na scooter i da li mi se to uopće isplati stavljati ili je pametnije uložiti u nešto drugo? :help: :help:
da čujem šta bi po vama bilo korisnije i pametnije staviti: xenon ili alarm :toothy10: :toothy10: :icon_scratch:
« Zadnja izmjena: 14 Siječanj, 2007, 18:05:34 leofreak250 »
--> APRILIA RULES <--
--> 4T POWER <--

Offline hellboy_90

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • 100-ti ?lan!!!!!!!;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp RST
Odg: xenon ili alarm?
« Odgovori #1 : 14 Siječanj, 2007, 19:27:50 »
alarm, naravno... pa šta će ti xenon ako ti nema skutera...  :toothy12: :toothy12:

Offline blueRun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 250 i.e.
Odg: xenon ili alarm?
« Odgovori #2 : 14 Siječanj, 2007, 19:43:46 »
alarm, naravno... pa šta će ti xenon ako ti nema skutera...  :toothy12: :toothy12:
:toothy9: :sign020:Dobra! Ma ako ti ga oće ukrast ni alarm ti neće pomoć!Li ja bi se ipak odlučija na alarm :toothy3:

Offline hellboy_90

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • 100-ti ?lan!!!!!!!;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp RST
Odg: xenon ili alarm?
« Odgovori #3 : 14 Siječanj, 2007, 19:57:33 »
alarm, naravno... pa šta će ti xenon ako ti nema skutera...  :toothy12: :toothy12:
:toothy9: :sign020:Dobra! Ma ako ti ga oće ukrast ni alarm ti neće pomoć!Li ja bi se ipak odlučija na alarm :toothy3:

da... ali ako ti ga ukradu baš kažeš "potrudio sam se... dao sam sve od sebe..." a ovako ako ti ga ukradu možeš samo da se ubiješ ko siroče :D

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: xenon ili alarm?
« Odgovori #4 : 14 Siječanj, 2007, 20:06:05 »
Alarm...

Xenon je odlicna stvar takodjer ali izmedju ta 2 prvo alarm!
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: xenon ili alarm?
« Odgovori #5 : 14 Siječanj, 2007, 21:05:45 »
Radije stavi xenon nego alarm!Kaj će ti alarm,pravi lopov če ukrasti svaki motor(skuter),alarm ti ne pomaže!xenon je prava stvar!ali je i dosta skupa oko 100eura!tvoja odluka,tvoji novci!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: xenon ili alarm?
« Odgovori #6 : 14 Siječanj, 2007, 21:58:45 »
pa hvala bogu da alarm!
jos nisam vidio da profesionalci kradu skutere. obicno su to klinci koji ce prodat dijelove.
a s alarmom ga sigurno nece ni pipnut.
zato, bolje imat alarm i skuter nego nemat ni skuter ni xenon.

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: xenon ili alarm?
« Odgovori #7 : 15 Siječanj, 2007, 09:31:09 »
Xenon je prilično primamljiv ali dobro ti većina ovdje govori - bolje staviti alarm. To ti klinci idu u pohode na skutere bez alarma koji su negdje u mraku ili slično... čim vide da lampica blinka drže se dalje.
Ako imaš garažu za skuter stavi xenon ali dok si vani nemoj ga ostavljati u nekim uličicama ili mjestima koje je slabo-prometno.
Samo ti možeš odlučiti ali ipak je nekako sigurnije imati alarm pa lako poslije skupiš za ostala čuda  :toothy10:
Who's looking for punishment ??

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: xenon ili alarm?
« Odgovori #8 : 15 Siječanj, 2007, 11:28:58 »
A šta ja znan za taj alarm.To je neloše samo koliko je učinkovito neznan.Ja bi skuter stavio pod lokot i zaveza ga za rasvjetni stup. pa ako ga oće ukrast nek nose i rasvjetu sa sobon :laughing7: :laughing7: :toothy12: :laughing11:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: xenon ili alarm?
« Odgovori #9 : 15 Siječanj, 2007, 11:38:13 »
zasto bi bilo neucinkovito??  za sjabat alarm ti treba puno znanja, za prepilit lokot ti ne treba znanje nego pila. vrlo jednostavno!
a i dogadalo se da ti poskidaju sve dijelove a tebi motor i dalje zavezan, pa ti razmisli sta je bolje.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: xenon ili alarm?
« Odgovori #10 : 15 Siječanj, 2007, 11:39:42 »
a pilica za železo ona mala, ako spavaš ode brzo, alarm + lanac = zaštita za pet jer dok bu pilio skuter bu se treso i cvilio.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: xenon ili alarm?
« Odgovori #11 : 15 Siječanj, 2007, 11:44:40 »
ali ne radi se samo o skuteru, dosta da ti mazne koji dio i vec je sranje...

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: xenon ili alarm?
« Odgovori #12 : 15 Siječanj, 2007, 11:50:12 »
ako imaš alarm nemože ti niš skinuti a da se alarm ne aktivira, a lanac bu ga spriječio da ga digne u kombi a da alarm radi.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline leofreak250

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 231
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
Odg: xenon ili alarm?
« Odgovori #13 : 15 Siječanj, 2007, 19:04:04 »
hvala vam ljudi na savjetima, dobro su mi došli... :headbang: :headbang:

e a sada imam još pitanja... :sad1: uglavnom većina vas preporučili ste mi alarm, e sad mene zanima koji bi ja to kvalitetan alarm ugradio, da je on provjeren i siguran... :icon_scratch: :icon_scratch: ja sam mislio ugradit onaj prestige alarm, al koliko vidim šta sam gledao po netu njega više nema za ugradit, jednostavno nemogu nać zastupnika... :sad1: :icon_scratch:, al dobro nije bitno :toothy12: e pa sad me zanima kojih još ima provjerenih zastupnika za ugradnju alarma u scootere kod nas... :sad1: :help: (i samo mi nemojte govoriti za aolin alarme, jer sam ćuo za njega od dosta ljudi da nije baš kvalitetan, da se svašta događalo sa motorima kad su ga ugradili, uglavnom nekvalitetno, pa sad neznam više niti sam šta je dobro... :icon_scratch: :icon_scratch: :sad1: )

i da što se tiće xenona, koliko sam ja gledao, na moj scoot bi trebao ići bi-xenon (..leonardo-dva svjetla u faru), a on košta dosta puno para... gledam po netu, cijena cca. oko 400 eura, a to je malo previše novaca za dat, pa jel zna netko di bi se taj bi-xenon dao nabaviti za jeftinije novce... :toothy12: :toothy12: :icon_scratch:

 :help: eto svaki vaš savjet je i dalje dobrodošao... :toothy10: :toothy10: :toothy10:
--> APRILIA RULES <--
--> 4T POWER <--

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: xenon ili alarm?
« Odgovori #14 : 15 Siječanj, 2007, 20:08:49 »
ja imam lanac,za 105 € u njemackoj kupljen...u louis ducanu,inace ducan vrlo poznat za bikere...lokot nemoez kga isus prerezat da se spusti na zemlju...nema isusa jedino da ga zaledis pa udaraš ...

takoder imam i disclock za 25 €...vrlo ucinkovit... maznuli su mo SPa ..i tad sma naucio pouku nažalost na bolniji nacin(po novcaniku lol)... :'(

disclock dobar kvalitetan za 200 kn cca,i lokot neki stvarno skupi i ucinkovit vezan za stup,plus motor na vidljivom mjestu i nemas frke. alarm se vrlo lako sjebe iako i on ima svoje prednosti al i nedostatke...

a kad se sjetim da su mi copili nogo golfa(prije 4 god) ,te mjesec i pol nakon toga novog passata(ok nije bio nov,star 4 mj no svejedno) i to ispred kuce...obadva neosigurana jos..te plus papiri unutra koji su bili njih mi najvise zao i bilo tesko izvadit nove,nepitajte razlog zasto i kako.  :'( :-[ :-[

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: xenon ili alarm?
« Odgovori #15 : 15 Siječanj, 2007, 20:33:39 »
ja imam lanac,za 105 € u njemackoj kupljen...u louis ducanu,inace ducan vrlo poznat za bikere...lokot nemoez kga isus prerezat da se spusti na zemlju...nema isusa jedino da ga zaledis pa udaraš ...

takoder imam i disclock za 25 €...vrlo ucinkovit... maznuli su mo SPa ..i tad sma naucio pouku nažalost na bolniji nacin(po novcaniku lol)... :'(

disclock dobar kvalitetan za 200 kn cca,i lokot neki stvarno skupi i ucinkovit vezan za stup,plus motor na vidljivom mjestu i nemas frke. alarm se vrlo lako sjebe iako i on ima svoje prednosti al i nedostatke...

a kad se sjetim da su mi copili nogo golfa(prije 4 god) ,te mjesec i pol nakon toga novog passata(ok nije bio nov,star 4 mj no svejedno) i to ispred kuce...obadva neosigurana jos..te plus papiri unutra koji su bili njih mi najvise zao i bilo tesko izvadit nove,nepitajte razlog zasto i kako.  :'( :-[ :-[

Covjece ti bas imas peh... Ti si lopovima kao samoposluga!
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: xenon ili alarm?
« Odgovori #16 : 15 Siječanj, 2007, 21:38:40 »
ja imam lanac,za 105 € u njemackoj kupljen...u louis ducanu,inace ducan vrlo poznat za bikere...lokot nemoez kga isus prerezat da se spusti na zemlju...nema isusa jedino da ga zaledis pa udaraš ...

takoder imam i disclock za 25 €...vrlo ucinkovit... maznuli su mo SPa ..i tad sma naucio pouku nažalost na bolniji nacin(po novcaniku lol)... :'(

disclock dobar kvalitetan za 200 kn cca,i lokot neki stvarno skupi i ucinkovit vezan za stup,plus motor na vidljivom mjestu i nemas frke. alarm se vrlo lako sjebe iako i on ima svoje prednosti al i nedostatke...

a kad se sjetim da su mi copili nogo golfa(prije 4 god) ,te mjesec i pol nakon toga novog passata(ok nije bio nov,star 4 mj no svejedno) i to ispred kuce...obadva neosigurana jos..te plus papiri unutra koji su bili njih mi najvise zao i bilo tesko izvadit nove,nepitajte razlog zasto i kako.  :'( :-[ :-[

ne sjebe se alarm samo tako. Treba ga znat ugradit. Aolin nije toliko los koliko moze bit losa ugradnja, znam da ima problema sa zastitom od vlage al to se jednostavno rjesava.
A sto se tice lanaca, da vidis sta radi tekuci vodik  :laughing7:
svi oni mult-lockovi se mogu pozdravit s lockanjem bilo cega. iako oni isticu da im niiista ne moze hladenje, udaranje itd...
Price za malu djecu.

ovisi kolko para bi dao za alarm, imas viper za nekih 1500kn, jako dobra stvar!  :icon_thumright:

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: xenon ili alarm?
« Odgovori #17 : 15 Siječanj, 2007, 21:53:04 »
ja imam lanac,za 105 € u njemackoj kupljen...u louis ducanu,inace ducan vrlo poznat za bikere...lokot nemoez kga isus prerezat da se spusti na zemlju...nema isusa jedino da ga zaledis pa udaraš ...

takoder imam i disclock za 25 €...vrlo ucinkovit... maznuli su mo SPa ..i tad sma naucio pouku nažalost na bolniji nacin(po novcaniku lol)... :'(

disclock dobar kvalitetan za 200 kn cca,i lokot neki stvarno skupi i ucinkovit vezan za stup,plus motor na vidljivom mjestu i nemas frke. alarm se vrlo lako sjebe iako i on ima svoje prednosti al i nedostatke...

a kad se sjetim da su mi copili nogo golfa(prije 4 god) ,te mjesec i pol nakon toga novog passata(ok nije bio nov,star 4 mj no svejedno) i to ispred kuce...obadva neosigurana jos..te plus papiri unutra koji su bili njih mi najvise zao i bilo tesko izvadit nove,nepitajte razlog zasto i kako.  :'( :-[ :-[

ne sjebe se alarm samo tako. Treba ga znat ugradit. Aolin nije toliko los koliko moze bit losa ugradnja, znam da ima problema sa zastitom od vlage al to se jednostavno rjesava.
A sto se tice lanaca, da vidis sta radi tekuci vodik  :laughing7:
svi oni mult-lockovi se mogu pozdravit s lockanjem bilo cega. iako oni isticu da im niiista ne moze hladenje, udaranje itd...
Price za malu djecu.

ovisi kolko para bi dao za alarm, imas viper za nekih 1500kn, jako dobra stvar!  :icon_thumright:

znam bokte al ajd ti furaj tekuci vodik i svu opremu za to,

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: xenon ili alarm?
« Odgovori #18 : 15 Siječanj, 2007, 23:12:32 »
Evo, alarm i lokot diska u jednom...
http://www.yamaha-piccilo.hr/opci/xena.html
Nema ugradnje, a reagira na drmanje...
I bar nikad ga nećeš zaboravit skint, šta zna bit zajeb ako zaboraviš... :laughing7:
I još samo dobar lanac, i eto ga... :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: xenon ili alarm?
« Odgovori #19 : 16 Siječanj, 2007, 08:58:09 »
dooms imam ti ja ovu xenu i nije za po zimi,ujesen ga stavljao i kad je pala temperatura ispod 5 alarm poludi.klasičan alarm + jedna xena za poljeti dušu daje nemoraš nositi lance a uz xenu odeš u iperkop i tamo za male novce uzmeš disklok kao xena ali bez alarma pa u sklopu svega navedenog samo ti ga helikopter more brzo odnijeti a da ne reagiraš pravovremeno na alarm.
kod kuče pak kupi u luisu ono za umontiravanje u zid ili pod pa kupi u pevcu sajlu debljine srednjeg prsta i zaključaj ga i nebu ti ga niko maknuo.
Piaggio X9 250  Black Box