Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kontakt kočnice  (Posjeta: 2236 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Kontakt kočnice
« : 13 Siječanj, 2007, 15:26:03 »
Evo ovako:
Kupio ja danas kontakt kočnice i lijepo ga stavio i idem napraviti đir da vidim jel sve valja. Stisnem kočnicu, crveni botunić i sve ok pali skutač i napravim đir po kvartu. Vratim se nazad do doma i slučajno stisnuo samo dugme za paljenje (bez kočnice) i skuter se upali.  :o
Gledam ja wtf... svijetli mi svjetlo od kočnice. Provjerim konakte sve u redu.
Kad vidi vraga: ono malo pokretno sranje koje daje ili odvaja kontakt (neka očito šugava platika) se od par stiskanja kočnice istanjio (skratio) i sad stoji samo na položaju gdje je zatvoren strujni krug, tj. štopica svijetli.
Jeli još tko imao ovakvih iskustva s time i dali je itko radio kakvu preinaku da se takva stvar ne dešava ili je uopće radio sam svoje kontakte jer mislim svako malo davati po 40kn za to sranje je previše ???
Bilo kakve ideje dobrodošle.

 :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:
Who's looking for punishment ??

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kontakt kočnice
« Odgovori #1 : 13 Siječanj, 2007, 16:46:02 »
rastavi, slozis to zacas. ili daj sliku da vidimo sta se moze....

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Kontakt kočnice
« Odgovori #2 : 13 Siječanj, 2007, 17:29:40 »
rastavi, slozis to zacas. ili daj sliku da vidimo sta se moze....
Pa ne znam hoće li ti slika pomoći. Cijeli taj sklop radi odlično kad je van kočnice - to je neupitno, nego se ona plastika koja se dira sa kočnicom izgrebala i skratila i više nema dodira s kočnicom kad ne kočim, kužiš što hoću reći ??
Who's looking for punishment ??

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kontakt kočnice
« Odgovori #3 : 14 Siječanj, 2007, 00:38:03 »
pa dodaj neki metalni dio i nema grebanja ni skracivanja. ocito je nekvalitetno napravljeno.
iako ne znam cemu tu nekakvo trenje, trebalo bi funkcionirat samo na pritiskanje .

Offline AeRRox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 436
  • Spol: Muški
  • Minarelli
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Minarelli
Odg: Kontakt kočnice
« Odgovori #4 : 14 Siječanj, 2007, 10:54:30 »
Kako sam se ja namucio sa tim sranjem...
Sad radi kao sat. Mene su zezali kontakti.

Offline R2D2

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kontakt kočnice
« Odgovori #5 : 14 Siječanj, 2007, 11:27:27 »
probaj  malo izviuči taj cijeli sklop iz kučišta tako da pomakneš taj štift prema ručici.Možda bude dovoljno blizu da radi.

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Kontakt kočnice
« Odgovori #6 : 14 Siječanj, 2007, 11:37:12 »
probaj  malo izviuči taj cijeli sklop iz kučišta tako da pomakneš taj štift prema ručici.Možda bude dovoljno blizu da radi.
Imam jednog kojeg sam puknuo pa ću ga rastaviti da vidim kako to sranje izgleda iznutra, ali zasad ne vjerujem da se štift može pomaknuti prema naprijed jer sam pokušavao na ovom slomljenom pa sam ga iščupao  :laughing7:
Najvjerojatnije ću morati staviti neki limić ili nešto  :binkybaby:
Who's looking for punishment ??

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Kontakt kočnice
« Odgovori #7 : 08 Ožujak, 2007, 12:41:14 »
E... stavio ja limić kao što sam i rekao i radilo je... još 2 fu**ing dana  :angry9:
Sad sam uzeo oriđiđi kontakt pa ćemo vidit koliko će ovaj izdržat  ::)
Who's looking for punishment ??