Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Indikator temperature  (Posjeta: 2164 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Indikator temperature
« : 12 Siječanj, 2007, 00:15:32 »
Ovako... ja propisno spojio indikator temperature motora, 3 zice : zemlja, + i S... Naime, kada je skuter na nogarama temp se kao popne do kraja i to odmah a kada ga spustim sa nogara padne dolje skroz... Koji mu je k???

Probao ja, kada je na nogarama da okrenem sat da kazaljka padne na minimum ali nece!

Nesto je do mase?
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Indikator temperature
« Odgovori #1 : 12 Siječanj, 2007, 08:42:11 »
Ovako kao elektroničar ti mogu reći da svo ožičenje dobro pogledaš. Ne vjerujem da je do indikatora jer kažeš kad skut nije na nogari da sve štima (moguće da se neka žica dira negdje u položaju kad ti je skuter na nogari).
A kao vrlo slab mehaničar ne znam ni di to točno stoji pa da možda ga izvučeš i pogledaš kako i da li čvrsto stoji (ako je moguće).
Ne vjerujem da sam išta pomogao ali eto probaj... nekad i najjednostavnija stvar radi najgore probleme.  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Indikator temperature
« Odgovori #2 : 12 Siječanj, 2007, 10:09:18 »
Ovako kao elektroničar ti mogu reći da svo ožičenje dobro pogledaš. Ne vjerujem da je do indikatora jer kažeš kad skut nije na nogari da sve štima (moguće da se neka žica dira negdje u položaju kad ti je skuter na nogari).
A kao vrlo slab mehaničar ne znam ni di to točno stoji pa da možda ga izvučeš i pogledaš kako i da li čvrsto stoji (ako je moguće).
Ne vjerujem da sam išta pomogao ali eto probaj... nekad i najjednostavnija stvar radi najgore probleme.  :icon_thumright:
Ma nisi razumio.Njemu neštima nikako,ni kad je na nogari ni kad nije.
Kad je na nogari temp. ide do kraja.
Kad nije na nogari temp. se spušta.
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Indikator temperature
« Odgovori #3 : 12 Siječanj, 2007, 11:01:41 »
znaci, ne radi  :toothy12:
mozda je i senzor u banani, ne znam di stoji ali ga nadi i provjeri. i + negdje ima neki kratki spoj 100%
instrument u ruke i provjeri, sve 3 zice mozes pojedinacno da vidis jel ima prekida. onda po dvije u kombinaciji da vidis jel se dodiruju i u kojim slucajevima. s tim si napravio sve za instalaciju.

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Indikator temperature
« Odgovori #4 : 12 Siječanj, 2007, 13:11:22 »
Sve radi dobro, ma nije bio najbolji kontakt sa indikatorom... (spadala je zica)
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!