Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: aerox tuning, styling video and audio  (Posjeta: 19688 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SCOOTER BOSS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: lazer, stage 6
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #40 : 15 Siječanj, 2009, 09:18:07 »
svaka cast na odg, ne citaju a nesto pricaju tu, u ostalom videcete me po sajmovima u srbiji kada skuter bude gotov tako da slobodno dodjite a ja vise necu ubacivati slika jer je vecina vas neozbiljna i nisu pravi tuneri nego amateri imate moj msn pa ko zeli neka me aduje ako zeli stvarno da razgovara o tuningu
scooter boss

Offline SCOOTER BOSS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: lazer, stage 6
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #41 : 15 Siječanj, 2009, 21:33:40 »
ja nepricam nista vise samo cu da vam izbacim slike kada zavrsim sve sto sam smislio
scooter boss

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #42 : 15 Siječanj, 2009, 21:57:34 »
Jedva cekamo, mozes li samo do tada napisati kakav ce setup biti, tj s kojim djelovima ce biti 20KS

Offline SCOOTER BOSS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: lazer, stage 6
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #43 : 15 Siječanj, 2009, 22:03:57 »
hahahahahaha e smesni ste majke mi ovaj projekat je samo styling i tako to nece sluziti za trke samo STYLING citajte j#bote, jebu vas slova a dacu vam besplatne casove kao sto mogu da vam dajem casove tuninga e kada bi znali koliko sam ja skutera i motora propustio kroz ruke nebi ste tako pricali tj kenjali, drugi rox ce biti za trke koji je u planu da kupim a sada na ovome imam obradjen blok, style pro cilindar, lazer auspuh, malossi variator, stage 6 usis, stage 6 booster obradjena glava, jel si dobio odg na tvoje glupo pitanje? ja neznam dali ste vi videli uzivo roxa koji ima preko 20 konja a da nepricam dali ste vozili
scooter boss

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #44 : 15 Siječanj, 2009, 22:19:14 »
Ajd onda da te pitam koje djelove mislis stavit na tog buduceg aeroxa koji ce imati 20KS,jer s ovim djelovima nemas ni 8....
A jel ovo novi model laser auspuha sa navarenom lulicom za auto....obradjeni blokovi,to su ovi tribali jel,za aerodinamiku, a ovaj style cilindar ima svakakve diode u sebi jel,i jel ta booster glava uzbusena na par mijesta radi boljeg protoka vazduha u cilindar da bolje ide i bolje hladi diodice unutra......


Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #45 : 15 Siječanj, 2009, 22:45:06 »
malo sam sve procistio... upozorenje provokatorima da se suzdrze, jedno je ne slagati se, ali bez provokacija molim... ..ukazite na ono sto vam se ne svidja, predlazite sta bi vi radili, budite kontruktivni , a ne provokativni.. :glasses9:
osobno meni je fora sto sto se igra sa svime time, unikatno, mozda "ciganski" kako bi neki rekli (bez uvrede romima  :redface: ), kič, ali svakako s doživljajem i nikoga ne ostavlja ravnodusnim   :toothy3:


« Zadnja izmjena: 15 Siječanj, 2009, 22:46:40 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #46 : 15 Siječanj, 2009, 22:47:45 »
Bravo Eladio ,lepo diplomatski sroceno,al tip je stvarno unikat :icon_biggrin:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #47 : 16 Siječanj, 2009, 03:18:15 »
hahahahahaha e smesni ste majke mi ovaj projekat je samo styling i tako to nece sluziti za trke samo STYLING citajte j#bote, jebu vas slova a dacu vam besplatne casove kao sto mogu da vam dajem casove tuninga e kada bi znali koliko sam ja skutera i motora propustio kroz ruke nebi ste tako pricali tj kenjali, drugi rox ce biti za trke koji je u planu da kupim a sada na ovome imam obradjen blok, style pro cilindar, lazer auspuh, malossi variator, stage 6 usis, stage 6 booster obradjena glava, jel si dobio odg na tvoje glupo pitanje? ja neznam dali ste vi videli uzivo roxa koji ima preko 20 konja a da nepricam dali ste vozili
E sad da je meni vidjet šta si ti to vozio,meni se je glupo s takvim stvarima uopće hvaliti,a kad vidim ovo moram napisat neš pol ovoga šta si napisla su čiste gluposti,a da vidiš koliko je meni toga prošlo kroz ruke,koliko sam toga vozio,i tome nikad kraj t5ako da sanjaj,jebeš stayling,ako ispod imaš 2ks......

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #48 : 16 Siječanj, 2009, 03:27:06 »


neka mi netko pojasni sta je ovo mislim dobra boca ali koja je funkcija,,,ja bi takvu i napravio od nje boost botle

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #49 : 16 Siječanj, 2009, 12:58:39 »
Oprosti al kakav ti je to ''STYLING'' kada si samo pobacao zvucnike stavio pojacalo kaz spojio i neki LCD i promjenio prednja svjetla ja tu ne vidim bas pomaka osim sta izgleda ko da ne kazem sta al tvoj je skuter i radi sta oces TOLKO OD MENE pozz

Offline SCOOTER BOSS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: lazer, stage 6
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #50 : 16 Siječanj, 2009, 14:58:40 »
vi niste citali od pocetka da je jednotakav bio a sada se jos vise preradjuje ma boli me briga sta pricate a boca je funkcionisala, i to je pojacivac oktana koji nos proizvodi u ostalom ko rece da je propustio puno motora kroz sake i da ce jos svaka mu cast tako i treba ali ja nemam sta da se raspravljam sa vama svaka vam cast oni koji hoce neka gledaju sta radim oni koji nece nemoraju i meni super. ja sam hteo da vam pokazem sta se radi ozbiljno i kako ja to radim ali vidim da nevredi, u skandinaviji neki od drugara voze sa 2fast cilindrima tako da znam ja o cemu pricam
scooter boss

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #51 : 16 Siječanj, 2009, 15:58:29 »
samo ti nastavi onako kako se tebi sviđa. ti taj skuter radiš za svoju dušu a ne za nas. :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #52 : 16 Siječanj, 2009, 17:51:47 »
Oprosti al kakav ti je to ''STYLING'' kada si samo pobacao zvucnike stavio pojacalo kaz spojio i neki LCD i promjenio prednja svjetla ja tu ne vidim bas pomaka osim sta izgleda ko da ne kazem sta al tvoj je skuter i radi sta oces TOLKO OD MENE pozz
pa na prvoj stranici vidis da je radio i na plastikama jos i vilice cijele polirao etc..

nemozete govorit da je los styling kad nije ni gotovo.  :laughing7:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34