Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: aerox tuning, styling video and audio  (Posjeta: 19684 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SCOOTER BOSS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: lazer, stage 6
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #20 : 27 Studeni, 2008, 23:41:47 »
bice i to vremenom ali prvo sada pa zar nevidis da radim kompletan styling da menjam sve na njemu a masina je dosta nabudzena za jedan styling skuter cak i previse, nego planovi za dalje su sajmovi izlozbe i mozda kasnije jos jedan rox da bude hiper projekat samo za trke ;)
hvala na savetu
scooter boss

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #21 : 27 Studeni, 2008, 23:58:29 »
odakle si ti i di se ti sajmovi odrzavaju zasto mi neznamo za to,trebalo bi tak sta organizirati kad bude autoshow traziti nki izlozbeni prostor

Offline doc-sr150

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1144
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: velika gorica
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: Caberg
  • MojSetup: 180ccm tuned by SRT-TEAM
  • MojSpuh: ser+34 tuned by SRT-TEAM
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #22 : 27 Studeni, 2008, 23:59:32 »
potpis... :icon_thumright:
Jel se ti pucaš sa čime??? Ne sve je serijsko..

Offline ...:::Masla:::...

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 497
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: SR 150
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #23 : 28 Studeni, 2008, 00:02:58 »
potpis

jbt tu bi došlo pun qrac ekipe

Offline SCOOTER BOSS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: lazer, stage 6
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #24 : 28 Studeni, 2008, 00:05:40 »
ja sam iz beograda ali sada trenutno zivim u svedskoj a ti sajmovi se odrzavaju u srbiji tuning styling se zovu ovde u svedskoj ne izlazem samo idem sa drugarima i sa njima radim njihove motore, odakle si ti pa cudi me da nema kod vas ja sam isto dobar sa organizatorom ali nebi bilo problema za bilo koga da trazi prostor
scooter boss

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #25 : 28 Studeni, 2008, 00:10:12 »
super je ovo sa psp i muzikom..samo ovo cuvaj preko ljeta..rade sada odi baci se na tuning i styling..al kolko vidim krenuo si..super..svaka cast..samo polako bez zurbe  :icon_thumright: :jerk:
Frajer pere zube petardama ...

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #26 : 28 Studeni, 2008, 00:12:48 »
ja sam iz beograda ali sada trenutno zivim u svedskoj a ti sajmovi se odrzavaju u srbiji tuning styling se zovu ovde u svedskoj ne izlazem samo idem sa drugarima i sa njima radim njihove motore, odakle si ti pa cudi me da nema kod vas ja sam isto dobar sa organizatorom ali nebi bilo problema za bilo koga da trazi prostor
ma care o tim izlaganjima nasih ljubimaca mozemo samo sanjariti to je kod nas mrtvo..ne mislim da radimo skuter samo da bi se hvalili vec nekad je fino svoj rad nekome pokazati i skontati malo tudje dojmove..a prije svega upoznati sto vise ljudi s istom opsesijom  :)

Offline SCOOTER BOSS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: lazer, stage 6
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #27 : 28 Studeni, 2008, 00:18:54 »
ja sam iz beograda ali sada trenutno zivim u svedskoj a ti sajmovi se odrzavaju u srbiji tuning styling se zovu ovde u svedskoj ne izlazem samo idem sa drugarima i sa njima radim njihove motore, odakle si ti pa cudi me da nema kod vas ja sam isto dobar sa organizatorom ali nebi bilo problema za bilo koga da trazi prostor
ma care o tim izlaganjima nasih ljubimaca mozemo samo sanjariti to je kod nas mrtvo..ne mislim da radimo skuter samo da bi se hvalili vec nekad je fino svoj rad nekome pokazati i skontati malo tudje dojmove..a prije svega upoznati sto vise ljudi s istom opsesijom  :)

pa ja neznam kako da pomognem ali ako budes hteo da dolazis za bg ja neznam mogu da prijavim i tebe kada krenem ponovo sa izlaganjem mislim meni nije prob meni je drago da sto vise njih ima koji hoce to i koji vole to stvarno a ne da su nalozeni ja sam baja ovo ono. hvala na svim podrskama
scooter boss

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #28 : 28 Studeni, 2008, 00:29:45 »
ja sam iz beograda ali sada trenutno zivim u svedskoj a ti sajmovi se odrzavaju u srbiji tuning styling se zovu ovde u svedskoj ne izlazem samo idem sa drugarima i sa njima radim njihove motore, odakle si ti pa cudi me da nema kod vas ja sam isto dobar sa organizatorom ali nebi bilo problema za bilo koga da trazi prostor
ma care o tim izlaganjima nasih ljubimaca mozemo samo sanjariti to je kod nas mrtvo..ne mislim da radimo skuter samo da bi se hvalili vec nekad je fino svoj rad nekome pokazati i skontati malo tudje dojmove..a prije svega upoznati sto vise ljudi s istom opsesijom  :)

pa ja neznam kako da pomognem ali ako budes hteo da dolazis za bg ja neznam mogu da prijavim i tebe kada krenem ponovo sa izlaganjem mislim meni nije prob meni je drago da sto vise njih ima koji hoce to i koji vole to stvarno a ne da su nalozeni ja sam baja ovo ono. hvala na svim podrskama
ma jok previse je to za mene nisam ja za styling nisam ja za nista kad malo bolje pogledamo.

Offline SCOOTER BOSS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: lazer, stage 6
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #29 : 28 Studeni, 2008, 00:44:26 »
nemoj tako govoriti za sebe svako moze da sredi kako zamisli samo je potrebna masta podrska pomoc drugara i nista vise samo volja
scooter boss

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #30 : 28 Studeni, 2008, 00:48:39 »
nemoj tako govoriti za sebe svako moze da sredi kako zamisli samo je potrebna masta podrska pomoc drugara i nista vise samo volja
ma znam ja to ja sam se bacio u jedan dugotrajan projekt imas u mom potpisu dolje onaj link sto se krece(pogledaj ako hoces) samo nemam ja taj osjecaj za stajling a ni volje vise smirglat plastike.sad slazem nesto drugacije.samo bi volio da se nesto odrzava pametno kod nas na sceni a ne samo ovo vozikanje

Offline SCOOTER BOSS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: lazer, stage 6
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #31 : 28 Studeni, 2008, 00:59:03 »
nemoj tako govoriti za sebe svako moze da sredi kako zamisli samo je potrebna masta podrska pomoc drugara i nista vise samo volja
ma znam ja to ja sam se bacio u jedan dugotrajan projekt imas u mom potpisu dolje onaj link sto se krece(pogledaj ako hoces) samo nemam ja taj osjecaj za stajling a ni volje vise smirglat plastike.sad slazem nesto drugacije.samo bi volio da se nesto odrzava pametno kod nas na sceni a ne samo ovo vozikanje
e ja sam te sada ubacio u msn prihvati ako hoces ma samo polako radi i bez zurbe i nemoj druge da slusas ja sam stalno slusao pre drugare i neki su mi namerno govorili pogresno da bi zajebao nesto
scooter boss

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #32 : 28 Studeni, 2008, 03:08:18 »
neka si ti mene dodao na msn,sto da ne.jedan kolega vise itekako neskodi.

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #33 : 28 Studeni, 2008, 22:14:26 »
mislim da se kod nas skupi par deckiju sa dobro sređenim skuterima i da se jave organizatoru ili nekom 3 od auto showa da bi sigurno dobili prostor...  a bilo bi sup da nas ima vise 10-15 +... i da podijelimo moguce troskove.. usput bi tamo sigurno netko mogao uloviti sponzorstvo..  :dontknow:

samo kaj je problem da kod nas onaj ko i sredi skuter sredi ga za sebe i to je to... a i koliko ima sređenih napominjem sređenih skutera koji su kupovali, prerađivali estetkse dijelove, bio je od brokena runner... aerox od fatalry-a k se ne varam... i po meni prejebena sr-ka od wayndera.. ostalo su vecinom tunning ili mali styl.. naravno da je pozeljno nabaciti neku fkt nadrkanu pilu... ali i treba neki jebeni styl project da se ljudi zagledaju i takvih par bi sigurno dobilo podrsku za izlaganje... a ne kirbaj tuning 5 neonki plazma i pleyka u skuter.. te na spuh zavarit komad vodovodne cijevi...

vidio sam tu na forumu jednu predobru apriliu sr... novi mod siva...
🙈

Offline SCOOTER BOSS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: lazer, stage 6
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #34 : 28 Studeni, 2008, 22:18:16 »
ja nerazumem tvoju pojentu to zadnje sto si hteo da kazes za neonke i to neznam sta je lose u tome ako se vec uradi kako valja da izgleda lepo
scooter boss

Offline SCOOTER BOSS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: lazer, stage 6
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #35 : 13 Siječanj, 2009, 12:19:20 »
e evo sada sam, nesto malo petljao oko projekta ali je bilo hladno tako da nisam nesto puno radio. videcete masinu i nalepnica vatre gde je to je ispolirano ispod a masina ce biti crna samo ce vatra biti kao hromirana, i videcete masku i prednji deo ali to jos nista nije gotovo za sada je menjac sklopljen, ostavite komentar da vidim kako vam se svidja...
pozdrav svim tunerima
scooter boss

Offline SCOOTER BOSS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: lazer, stage 6
scooter boss

Offline SCOOTER BOSS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: lazer, stage 6
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #37 : 13 Siječanj, 2009, 15:19:46 »
nije to obican papir videces kada si zavrsi ma to sa zvucnicima je osmisljeno vec i da ima sony i tv, ali sada cu uskoro uzimati jos jednog roxa i oce biti samo za trke, druga viljuska, amortizer i stage 6 kit  racing cu da stavim, ima isto i neki body kit za aeroxa ali o tome ima vremena taj drugi ce biti bas bas racing sa nosom i tako to jedno preko 20 konja na zadnjem tocku ;)
scooter boss

Offline harold the homeboy

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 233
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #38 : 13 Siječanj, 2009, 23:51:24 »
kolko ja znam da se skut vozi , a ne da je kino na tockovima... :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:  i one naljepnice na bloku su homemade fus izrada i budu se shebale nakon prve kise il pranja....sve u svemu nimalo mi se nesvida pogotovo auspuh na koji je navarena dudla od auta...boze dragi... :sad1: :sad1:
R 1 3 5

└┼┼┤
   2 4 6  ONLY MANUAL

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aerox tuning, styling video and audio
« Odgovori #39 : 14 Siječanj, 2009, 14:27:04 »
kolko ja znam da se skut vozi , a ne da je kino na tockovima... :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:  i one naljepnice na bloku su homemade fus izrada i budu se shebale nakon prve kise il pranja....sve u svemu nimalo mi se nesvida pogotovo auspuh na koji je navarena dudla od auta...boze dragi... :sad1: :sad1:
zasto ne citas?

blok je poliran, no sad ce ic u crno i skinut ce naljepnicu od vatre i ostat ce polirano ispod.. i ja ne znam sta ste se svi nalozili da mu govorite sta da radi sa scootom, ako se lik bacio na stajling ekstremni neki ok sta.. vama se ne svida a on vrti film u glavi sta se njemu svida to je to.
ako ce ulupat 20.000kn u zvucnike, lcd, play2, i jos neke pi*darije u scoot zasto ne.. nitko na forumu se to ne svida ni meni takoder al nek radi sta on hoce.  :glasses9:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34