Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: problem...  (Posjeta: 2102 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
problem...
« : 24 Studeni, 2008, 23:09:39 »
eo ovak..znaci kupio bi onaj alarm+daljinsko paljenje motora
ALI nemam onaj kljuc sa kodom ( kupio polovni scoot pa sam dobio samo onaj obicni ) a da bi se mogo scoot palit na daljinski trebam taj kod naljepit tamo negdje blizu te bravice...ili nece funkcionirat...

šta da radim???

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: problem...
« Odgovori #1 : 25 Studeni, 2008, 00:12:49 »
Daljinsko ce ti raditi jer nemas kod kljuc.  :icon_thumright: Zapravo radi i sa kod kljucem, ali je kristal potrebno smjestiti blizu brave.

Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
Odg: problem...
« Odgovori #2 : 25 Studeni, 2008, 00:39:29 »
Daljinsko ce ti raditi jer nemas kod kljuc.  :icon_thumright: Zapravo radi i sa kod kljucem, ali je kristal potrebno smjestiti blizu brave.

a meni su rekli da su probali sa oba kljuca tj da kod mora bit blizu brave ( taj magnet il sta li je vec ) da bi radilo daljinsko

odnosno sa onim kljucem kakv ja imam radi ako je kljuc U bravi...a inace ne.... :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: pa su morali taj kod iz glavnog ljuca stavit blizu bravice...

 :dontknow: ???

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: problem...
« Odgovori #3 : 25 Studeni, 2008, 00:46:40 »
jesi dobio jedan jedini kluč ili i rezervni? ako i rezervni iz njega iščupaj KOD i nakalemi blizu brave.
ja sam sa svojim pežotom dobio rezervni kod kojeg se KOD može vaditi bez problema, i stavio na bravu i dobro je bilo

Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
Odg: problem...
« Odgovori #4 : 25 Studeni, 2008, 01:00:24 »
jesi dobio jedan jedini kluč ili i rezervni? ako i rezervni iz njega iščupaj KOD i nakalemi blizu brave.
ja sam sa svojim pežotom dobio rezervni kod kojeg se KOD može vaditi bez problema, i stavio na bravu i dobro je bilo

ne..nisam dobio 2 kljuca..samo jedan....ugl ako znas kak je kod runnera ( 1 plasticni sa tim kodom kojeg mozes izvadit i drugi gumeni sa kodom koji nemozes izvadit ) ja imam samo taj gumeni...

frend mi je reko da mozda probam taj kopirat..i da taj sto imam raskupusam i nekako pokusam kod izvadit   :dontknow:
pa ga stavcit blizu brave.... ??? ??? ??? :dontknow: :dontknow:
jednostvniji bi nacin bio kupit malossi cdi..al naravno nema se novaca  :glasses9:

Offline Shepa

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.smk-predatori.com
  • Mjesto: Kerumville
  • Moj Skuter: GS 500 K1
  • MojSetup: Orcinus Orca
  • MojSpuh: Wings Carbon
Odg: problem...
« Odgovori #5 : 25 Studeni, 2008, 08:09:26 »
Ne treba ti kod ključ, provjereno.
Treba ti to samo radit meštar koji zna šta radi.

U čemu bi bila poanta daljinskog paljenja, ako ti stalno mora kodna pločica bit kod brave?
To bi značilo da bi, dok ti je alarm isključen, bilo tko s bilo kakvim ključem (ili alatom) kojeg uspije okrenit u bravi moga upalit motor. :icon_biggrin:

Ti kineski alarmi imaju vlastitu blokadu paljenja na koju se može i ne mora spojit originalna blokada motora. :old:
« Zadnja izmjena: 25 Studeni, 2008, 08:13:23 Shepa »

Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
www.smk-predatori.com