Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: vjetrobran  (Posjeta: 7093 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: vjetrobran
« Odgovori #20 : 12 Siječanj, 2007, 17:16:15 »
Pa, onda, pokušaj nać 128A šajbu na lageru u ZG, ili zamoli ove u Givija ili ove u Piccila, ako nema ni jedna u ZG na lageru, da ti izmjere udaljenost između rupa na POUZDANO 128A šajbi...
A ako to nije ta šajba, pitaj Boga koja je, i ne vidin kako ćeš je uspit prodat bez da znaš koja je i za koji skuter...
Još uvik ti ostaje ako sve drugo propadne ono da probušiš rupe na njoj di ti tribaju bit, a možeš ih i ostavit, ka dodatnu 'ventilaciju' :laughing7: 
I možeš za te nosače napravit manji, za lito, kako san ti već reka...
Kod visokih šajbi kroz koje gledaš jako je bitna kvaliteta plexija (Givi je odličan, iako moraš pazit čime ga čistiš) i kvaliteta nosača koji je nose (opet, Givi su OK) i na te kvalitetne nosače jednostavno napraviš niski preko kojeg gledaš, bez pokrivala za ruke, nešto ka od r.e.!-a flyscreen njegove vespe samo malo viši, i ne moraš nikad skidat nosače, samo minjat šajbe... Onaj sportski lipo izgleda, štiti ruke, ali te neće zimi komplet zaštitit ni od vitra ni od kiše... :dontknow:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: vjetrobran
« Odgovori #21 : 12 Siječanj, 2007, 23:11:01 »
ha čuj kako je krenulo neče mi ni trebat šajba ovak velika več samo manja da kad se vozim iza nekog nebu mi tastatura sa čukama mokra.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: vjetrobran
« Odgovori #22 : 13 Siječanj, 2007, 09:59:53 »
A nezna šta bi ti reka, imaš izbora pa moš birat, ja san bija sritan da san za ovo svoje g#vn% ikakvu šajbu naša... :laughing7:

OPa, posta san maxi forumaš... :icon_thumright: :icon_biggrin:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7: