Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: NFS undercover za PC konačno izašo heheheeeee  (Posjeta: 11970 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: NFS undercover za PC konačno izašo heheheeeee
« Odgovori #80 : 26 Studeni, 2008, 21:51:13 »
rekao sam i prije trebalo bi napravit nfs da se auti mogu sredit kao u undergraund 2 a da je grafika i to sve drugo iz most wanteda i da ima malo bolji izbor auta, ovi stariji auti i tako to bi bila jebacka igrica
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: NFS undercover za PC konačno izašo heheheeeee
« Odgovori #81 : 26 Studeni, 2008, 23:29:57 »
Ma Undercover mi je bio dobar u početku,sad sam na 60-ak posto igre i nemam više volje...dosadila mi je igra :dontknow:
Vozi se stalno po istim mjestima,isti stil izazova(bježi prokletoj policiji,prestigni ovoga,vodi nekoga za 1000ft,sprint...ma dosadilo više....)Hebeni glupi NFS,u početku mi bude dobar,kasnije njesra...sljedeći NFS igram samo ako bude jaaaaako dobar...inače  :nono: :thefinger:


Offline baotian500

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 387
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb(rakov potok)
  • Moj Skuter: piaggio free
  • MojSetup: serijala...
Odg: NFS undercover za PC konačno izašo heheheeeee
« Odgovori #82 : 01 Prosinac, 2008, 18:21:36 »
skinuo sam jedan undercover,nije radio,skidam drugi,dode do 43 posto i onda stane i nece dalje...dajte molim vas ak netko zna valjani lik,skidam prek bitorrenta,pa molim bilo kog ak mi moze tu ili na PM poslat link da si konacno mogu skinut koja radi...hvala unaprijed
malossi fly clutch,zuti federi,zuti centralni,
polini 8.4g role

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: NFS undercover za PC konačno izašo heheheeeee
« Odgovori #83 : 01 Prosinac, 2008, 18:36:27 »
rekao sam i prije trebalo bi napravit nfs da se auti mogu sredit kao u undergraund 2 a da je grafika i to sve drugo iz most wanteda i da ima malo bolji izbor auta, ovi stariji auti i tako to bi bila jebacka igrica


Ja trenutno igram Underground II i zadovoljan a inače ovaj noviji nisam ni jedan probao jer su veoma loši..što se tiče čim ovaj pređem idem na underground I......... :toothy12:

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: NFS undercover za PC konačno izašo heheheeeee
« Odgovori #84 : 01 Prosinac, 2008, 18:42:43 »
Ja isto nabavio Underground2 od frenda,ali mu je cd sheban...neće da intalira :angry9: