Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VXR 200 ------> GP1 250  (Posjeta: 12253 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PAVOPUSKA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 206
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jelsa
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • MojSetup: Kita od 20cm :D
VXR 200 ------> GP1 250
« : 09 Studeni, 2008, 20:31:20 »
Evo ovako. Danas sam bio na prvom susretu skutera  :headbang: wiiiiii i sve je bilo za 5 dok se nismo krenuli u voznju. Na mom gp1 250 ja i frend a na vxr-u 200 isto 2 frenda, j#bote ja pun gas 115 jedva nategnem 120 a vidis vxr wroooooom pored mene, mislim si " koji ku##a  :icon_scratch: ". Jel to tako inace u praksi da vxr --> gp1 ili to mene j#be neko sranje?!?! A dok sam sam na skuteru, vozim 115 kmh (dok normalno sjedim), a kad se sagnem da dobijem aerodinamiku vozim 125-130 max  :sad1: :sad1:, ja stvarno mislim da je to malo za 250cc! Pomozite  :help: :help:
evo par slicica :





i sta je najgore zenska vozi vxr-a  :toothy12:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: VXR 200 ------> GP1 250
« Odgovori #1 : 09 Studeni, 2008, 20:33:47 »
 ;D nisi jedini koji je popušio u vožnji protv cure ili njezinog runnera

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VXR 200 ------> GP1 250
« Odgovori #2 : 09 Studeni, 2008, 20:33:53 »
sj#bo si se...kupi vxra...hehe...a gle mala valjda zna vozit... :toothy3: :toothy3:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: VXR 200 ------> GP1 250
« Odgovori #3 : 09 Studeni, 2008, 20:37:01 »
sa tvojim motorom nesto definitvo nevalja ak te vxr tako jako unisti.Kolko vidim po bojama to je model od 2002-2004 i ima aluminijski cilindar pa je jos malo jaci od ostalih vxra.Ja bi se vec zapitao i razmisljo o prodaji. :laughing7:
« Zadnja izmjena: 09 Studeni, 2008, 21:01:15 2TDottore »

Offline PAVOPUSKA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 206
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jelsa
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • MojSetup: Kita od 20cm :D
Odg: VXR 200 ------> GP1 250
« Odgovori #4 : 09 Studeni, 2008, 20:44:35 »
ma kakva prodaja, mislim ak skuter od 250cc nejde kao sto bi moro ic, onda ce ljepo tu zamjena za novog ili ce oni u servisu morat napravit cudo od njega. mislim ono....krenemo isto, ej isto u z, i onda cura papa odeeeee

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: VXR 200 ------> GP1 250
« Odgovori #5 : 09 Studeni, 2008, 20:45:59 »
To ti je to ako do sada nije krenu bolje ni neće,ja sam valjda jedini kojem je krenuo na bolje,a krenuo je na bolje onaj dan kad sam stavio serdarevića :laughing9: :laughing9:

Offline PAVOPUSKA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 206
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jelsa
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • MojSetup: Kita od 20cm :D
Odg: VXR 200 ------> GP1 250
« Odgovori #6 : 09 Studeni, 2008, 20:47:35 »
haha samo se ti smiji, koliko je tebi iso gp max (dok normalno sjedis)?!

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: VXR 200 ------> GP1 250
« Odgovori #7 : 09 Studeni, 2008, 20:49:42 »
derbi je inace predobar motor. Ide jako ljepo ko seriski. Frend ima 250 2006 god sa 2 diska naprjed. Sad ima multivar i leovince SBK auspuh,gljivu,veču diznu i pojede mog sp-a kako god pogledaš. Vidio sam u nekoj temi da gledaš i koj bi auspuh uzo samo si uzmi leovince SBK moja preporuka je skup al jbg. mislim da je za nexusa nema za derbija al samo pripašeš granu. TO je baš zvuk ovo ostalo sve prdi al ovo kad čuješ ma joj. To moraš uživo čut.  :headbang: . Znači tebe opro vxr a mene derbi pere  :dontknow:  :happy6: a ja perem seriske sp-ove  :happy6: . Pogledaj si ti šta je sa motorom. I frendov je dosta slab nekako u krajnjoj al start čupa. Imam i video kako ga peglam na zadnjem . Težak motor a ljepo se digne. Treba još samo probat circles  :toothy12: . Budem ga jednom posliko pa ti pošaljem, auspuh bolesno i izgleda a i dobio je na performancama sigurno dok su ovi ostali preotvoreni pa gube itd...
Potpis

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: VXR 200 ------> GP1 250
« Odgovori #8 : 09 Studeni, 2008, 20:54:11 »
250cc mora ic dok normalno sjedis 125 bez dobar dan.sve ostalo je natezanje.ja sam natjerao skroz serijskog vxra200 2007 sa 10000km polegnut ispod vizira cak do 145 al do 135 dodje bez problema bez da se spolegnes  :icon_tongue:
« Zadnja izmjena: 09 Studeni, 2008, 20:55:59 2TDottore »

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: VXR 200 ------> GP1 250
« Odgovori #9 : 09 Studeni, 2008, 20:55:41 »
Sad dolazim ja i kažem Leovince tipičan talijanski poluproizvod koji košta ko sam vrag,kupiš serdarevića grmi ne gubiš niš još dobiješ i ostane ti para za benzin i derbi ti ide 145kmh ko moj :icon_tongue: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: VXR 200 ------> GP1 250
« Odgovori #10 : 09 Studeni, 2008, 20:56:28 »
Lazu ti vxr-ovi dosta dok derbiju jako malo odstupa od GPS-a  ::) . Evo slika to auspuh samo na nexusu nemogu nač na netu nigdje drugdje : http://i12.ebayimg.com/06/i/001/03/63/682e_1_bl.JPG
Inače od frenda ide 120 a onda se može još nekako natezat do 125-130
Potpis

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: VXR 200 ------> GP1 250
« Odgovori #11 : 09 Studeni, 2008, 20:59:22 »
ma ne laze sigurno taj digitalni jako puno.mozda na 145 za 10km.

black-rox tvoj derbi je neki vanserijski model kojeg su vjerojatno radili za trke pa im je pobjego slucajno u serijsku proizvodnju i ti si sretno naletio bas na njega.  :laughing7:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: VXR 200 ------> GP1 250
« Odgovori #12 : 09 Studeni, 2008, 21:01:38 »
ma ne laze sigurno taj digitalni jako puno.mozda na 145 za 10km.

black-rox tvoj derbi je neki vanserijski model kojeg su vjerojatno radili za trke pa im je pobjego slucajno u serijsku proizvodnju i ti si sretno naletio bas na njega.  :laughing7:
Ne moj je rađen po naružbi posebno za mene black-limited edition,znam niko ne vjeruje ali toliko je bila krajnja,sada vozim vx 125 on pokazuje 130 po urici i onda dođe u blokadu i samo tuče,isto powerd by serdarević :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: VXR 200 ------> GP1 250
« Odgovori #13 : 09 Studeni, 2008, 21:03:49 »
ma ne laze sigurno taj digitalni jako puno.mozda na 145 za 10km.

black-rox tvoj derbi je neki vanserijski model kojeg su vjerojatno radili za trke pa im je pobjego slucajno u serijsku proizvodnju i ti si sretno naletio bas na njega.  :laughing7:
Ne moj je rađen po naružbi posebno za mene black-limited edition,znam niko ne vjeruje ali toliko je bila krajnja,sada vozim vx 125 on pokazuje 130 po urici i onda dođe u blokadu i samo tuče,isto powerd by serdarević :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:

ja ti vjerujem jer sam ja na tolko natjero vxra a derbi mora ic jos bar mrvicu brze.A kaj se tice vx-a nemogu vjerovat da i on je brzi od derbija 250 od @pavopuska.  :laughing11:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: VXR 200 ------> GP1 250
« Odgovori #14 : 09 Studeni, 2008, 21:05:12 »
A ja sam novi vxr st od frenda naguro po urici do 147kmh,i još bi on samo je počelo trest volan za poluditi :glasses9:

Offline PAVOPUSKA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 206
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jelsa
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • MojSetup: Kita od 20cm :D
Odg: VXR 200 ------> GP1 250
« Odgovori #15 : 09 Studeni, 2008, 21:08:33 »
e bas cu sad za par dana, ak ne i sutra odma snimit sebe i ta dva vxra sa slike (da nebude samo cura koja me brije  :icon_tongue:) pa cete vidit razliku........odo sad snimit gp1 250 max speed u uspravnom polozaju......kladim se da nece ic brze od 115

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: VXR 200 ------> GP1 250
« Odgovori #16 : 09 Studeni, 2008, 21:08:38 »
A ja sam novi vxr st od frenda naguro po urici do 147kmh,i još bi on samo je počelo trest volan za poluditi :glasses9:

ta dva kilometra si dobio sigurno zbog onih ruznih prosirenja na prednjoj maski sa svake strane koja su kao bolja aerodinamika. :laughing3:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: VXR 200 ------> GP1 250
« Odgovori #17 : 09 Studeni, 2008, 21:10:33 »
e bas cu sad za par dana, ak ne i sutra odma snimit sebe i ta dva vxra sa slike (da nebude samo cura koja me brije  :icon_tongue:) pa cete vidit razliku........odo sad snimit gp1 250 max speed u uspravnom polozaju......kladim se da nece ic brze od 115

ti si lud.sad po noci ides izvodit pi*darije i mjerit max.brzinu.daj si mira.

makar bi ga mozda i uspio nagurat do 130 jer je vani svjeze i zrak je rjedji pa bolje ide. :umroodsmijeha:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: VXR 200 ------> GP1 250
« Odgovori #18 : 09 Studeni, 2008, 21:11:42 »
A ja sam novi vxr st od frenda naguro po urici do 147kmh,i još bi on samo je počelo trest volan za poluditi :glasses9:

ta dva kilometra si dobio sigurno zbog onih ruznih prosirenja na prednjoj maski sa svake strane koja su kao bolja aerodinamika. :laughing3:
Hhahaah kako god dobio sam ih :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:

Offline Ivan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • M696
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Oto?ac
  • Moj Skuter: Gilera Runner 180SP
Odg: VXR 200 ------> GP1 250
« Odgovori #19 : 09 Studeni, 2008, 21:28:56 »
Nisam neki mehaničar, al pogledaj si rolice i remen. 250cc ipak treba ići malo brže.


Moj SP, 2003. godište, 12000km, novi serijski remen i rolice malosi 13.5g - sve ostalo serijala pa ide 140 po satu što je realno negdje između 120-130. Jednom sam se vozio paralelno sa frendom na Z750 i njemu piše da ide 90, a meni preko 100 tako da moj laže tih ~15-ak km/h.
Bolje izgubiti sekundu u životu, nego život u sekundi...