Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aerox - Hebo variomat  (Posjeta: 12642 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eddy23os

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 70
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox - Hebo variomat
« Odgovori #40 : 07 Studeni, 2008, 17:34:14 »
inače nisam stručnjak ali ako imalo poznaš zakone fizike... uglavnom kladim se prvo da ležaj, zatim polutke i radilicu...nema šanse da će to trajat...pogotovo ako je kit u pitanju

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: Aerox - Hebo variomat
« Odgovori #41 : 07 Studeni, 2008, 17:35:58 »
Citajuci sve ovo skoro pa da ne vjerujem, ali sve vise razmisljam da uzmem Hebo varomat :headbang:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aerox - Hebo variomat
« Odgovori #42 : 07 Studeni, 2008, 17:38:22 »
Horvat i ja obaramo rekorde na minareliju na serijskom base kitu sa 20000km sa zx-om.da vidimo ko ce nas skinut.Zasad idemo sigurno 110 GPS a to vec ulazi debelo u midrace klasu po brzini ali ne posustajemo prije nego dodirnemo magicnu brojku 120. :headbang:

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: Aerox - Hebo variomat
« Odgovori #43 : 07 Studeni, 2008, 17:40:07 »
Horvat i ja obaramo rekorde na minareliju na serijskom base kitu sa 20000km sa zx-om.da vidimo ko ce nas skinut.Zasad idemo sigurno 110 GPS a to vec ulazi debelo u midrace klasu po brzini ali ne posustajemo prije nego dodirnemo magicnu brojku 120. :headbang:
nemam rijeci
:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Aerox - Hebo variomat
« Odgovori #44 : 07 Studeni, 2008, 18:04:18 »
Citajuci sve ovo skoro pa da ne vjerujem, ali sve vise razmisljam da uzmem Hebo varomat :headbang:

Gle možeš ti meni ne vjerovat. ALI! Vidio si kak ide sa TOP variom, nema sumnje da sa ovom kombinacijom rolica i to još na boljem variomatu nejde bolje  ::)
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aerox - Hebo variomat
« Odgovori #45 : 07 Studeni, 2008, 18:10:44 »
stari moj a tek sad kad zmontiras gore nove lagere.Pa tebi se uopce zadnji kotac nije vrtio kad ga zavrtis u prazno.Kad stavis nove lagene na getribu i kotac to je jos par kilometara brze.120 imamo sigurno. :toothy10:

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: Aerox - Hebo variomat
« Odgovori #46 : 07 Studeni, 2008, 18:11:08 »
Citajuci sve ovo skoro pa da ne vjerujem, ali sve vise razmisljam da uzmem Hebo varomat :headbang:

Gle možeš ti meni ne vjerovat. ALI! Vidio si kak ide sa TOP variom, nema sumnje da sa ovom kombinacijom rolica i to još na boljem variomatu nejde bolje  ::)
Ma sve ok, jedva cekam da uzivo to vidim, i isprobam, iso je motor super, kak ide tek sad :icon_scratch:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Aerox - Hebo variomat
« Odgovori #47 : 07 Studeni, 2008, 18:12:20 »
stari moj a tek sad kad zmontiras gore nove lagere.Pa tebi se uopce zadnji kotac nije vrtio kad ga zavrtis u prazno.Kad stavis nove lagene na getribu i kotac to je jos par kilometara brze.120 imamo sigurno. :toothy10:

Ležaj mi je bio skroz u banani... Daj mi na PM broj od lager-trejda
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Aerox - Hebo variomat
« Odgovori #48 : 07 Studeni, 2008, 18:45:17 »
e horvat kolko ti sad ide u krajnjoj

Nisam probal, vani kiša pada!  :'(

Al vjeruj mi da sam dobil jedno 10 na sat krajnje naspram TOP-a... :toothy9:

Neznam kaj drugi misle  :dontknow:

ma imas sigurno 110 po GPS-u.Ja da vozim mozda i preko 115. :headbang:

 ::)  mozda kad ga spustas niz everesta

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: Aerox - Hebo variomat
« Odgovori #49 : 07 Studeni, 2008, 19:22:24 »
mozes ti mozda nabit 110km al ti treba 10km da nabijes, a start, startniji sam ja pjeske... al nemogu vjerovat jednu stvar... ljudi ste vi ludi il sta? bogte hoce svi da kupuju taj hebo vario i da stave 6 rolica i sve razlicite gramaže... ja ti dajem 100km prije odjebavanja ležaja radilice na strani varia, a jedno max 200km do potpunog razjebavanja masine... ak prijedjes te km pragove kupit cu 10 tih radilica i lezaja...

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox - Hebo variomat
« Odgovori #50 : 07 Studeni, 2008, 19:36:01 »
ae nie baš tolko frka pitbull... jer ja se vozio na serijskom variu jedno 5000 km sa dvije vrste gramaže rolica... i ide motor dan danas :frajer:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Aerox - Hebo variomat
« Odgovori #51 : 07 Studeni, 2008, 19:37:26 »
Nemoze ti ici nikako brze u krajnjoj od topovog varimata koji dize remen do samog vrha u tvom slucaju, zato ne valjaj bureke  :thefinger:

I kad vec radis mix, zasto ne stavis jedan klizac variomata od topa, drugi od malossija, a treci serijski. Vjerujem da ce ici jos bolje  :laughing3:

I pazi da se ljudi ne ugledaju u tebe jer ces morati pripremiti set lezajeva, semeringa i radilica  :laughing7:

Offline malaguti f12

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 647
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: samobor
  • Moj Skuter: ponositi vlasnik aerox-a
  • MojSpuh: hmm.......
Odg: Aerox - Hebo variomat
« Odgovori #52 : 07 Studeni, 2008, 19:40:00 »
kad vec radi mixeve nek umjesto kuplunga stavi jos jedan vario

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aerox - Hebo variomat
« Odgovori #53 : 07 Studeni, 2008, 19:42:31 »
Nemoze ti ici nikako brze u krajnjoj od topovog varimata koji dize remen do samog vrha u tvom slucaju, zato ne valjaj bureke  :thefinger:

I kad vec radis mix, zasto ne stavis jedan klizac variomata od topa, drugi od malossija, a treci serijski. Vjerujem da ce ici jos bolje  :laughing3:

I pazi da se ljudi ne ugledaju u tebe jer ces morati pripremiti set lezajeva, semeringa i radilica  :laughing7:

sad ga vec malo pretjerujes.Ipak je horvat poznati tuner u zagrebu i okolici pa valjda zna kaj radi

BTW: Slow a da ti nisi ipak malo ljubomoran sto ti nemas taj Hebo variomat i sto ce te horvat sad oprasiti s njim na race-u  :u_plac:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aerox - Hebo variomat
« Odgovori #54 : 07 Studeni, 2008, 19:43:52 »
kad vec radi mixeve nek umjesto kuplunga stavi jos jedan vario

daj se uozbiljite covjek se trudi da napravi spektakl a vi ga zajebavate. :sad3:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Aerox - Hebo variomat
« Odgovori #55 : 07 Studeni, 2008, 19:49:01 »
Evo ja sam danas probao skuter sa rolicama koje su punjene svijezim paprikama, mogu samo reci da me je bacio na ledja  :o  :headbang:

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Aerox - Hebo variomat
« Odgovori #56 : 07 Studeni, 2008, 19:52:39 »
ovo jos nisam ni vidio ni cuo da je netko stavio 6 razlicitih tezina rolica u vario  :laughing7: :laughing7:

sretno horvat  :headbang:    vidio sam u nekoj temi pod susreti da su ti lezajevi neki otisli da nisu ovi s radilice :toothy12: :toothy12:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aerox - Hebo variomat
« Odgovori #57 : 07 Studeni, 2008, 19:53:35 »
Evo ja sam danas probao skuter sa rolicama koje su punjene svijezim paprikama, mogu samo reci da me je bacio na ledja  :o  :headbang:

admini daj banajte ovog slowridera jer je postao vec bezobrazan i skroz neodgovoran.








 :la:
« Zadnja izmjena: 07 Studeni, 2008, 19:55:31 2TDottore »

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Aerox - Hebo variomat
« Odgovori #58 : 07 Studeni, 2008, 19:54:06 »
ovo jos nisam ni vidio ni cuo da je netko stavio 6 razlicitih tezina rolica u vario  :laughing7: :laughing7:

sretno horvat  :headbang:    vidio sam u nekoj temi pod susreti da su ti lezajevi neki otisli da nisu ovi s radilice :toothy12: :toothy12:

Ma tko zna sto je on stavio na kuplung  :laughing7:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Aerox - Hebo variomat
« Odgovori #59 : 07 Studeni, 2008, 19:55:54 »
Evo ja sam danas probao skuter sa rolicama koje su punjene svijezim paprikama, mogu samo reci da me je bacio na ledja  :o  :headbang:

admini daj ga banajte jer je ovo postalo vec bezobrazno i skroz neodgovorno.








 :la:

 :laughing6:

ovaj variomat nije okrugao  :laughing3: