Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SP 180 IL NEKA 125-ETA TRKACICA 2T????  (Posjeta: 13815 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shuco

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 77
  • Spol: Muški
  • Moslavina Opel drajvers Drink team Member. :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kutina
  • Moj Skuter: Nekad bio Gp1 race
Odg: SP 180 IL NEKA 125-ETA TRKACICA 2T????
« Odgovori #80 : 09 Studeni, 2008, 15:28:04 »
čitajući ovih 6 stranica zapalio sam se za 2tdottore-ov motor ;D  poslo sam ti PM.  a gle daj nam reci kolko novaca imaš i jel želiš skuter ili ZWER? nadam se da nas razumiješ. mi tebi možemo nać linkove na 535,153456 skutera i motora al opet ti kupujes.. ja sam na skuterima bio dosta a i na 2t trkaljkama.. sad me dottore zapalio za svog mitosaki. imo je moj bratić mito evolution ili tak nes ma zwer od motora...samo pamet u glavu..
Derbi je prodan odavno...

Offline GSXR KLIS

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SPLIT(KLIS)
  • Moj Skuter: gilera runner vx 125
  • MojSetup: vxr 200
  • MojSpuh: seriski
Odg: SP 180 IL NEKA 125-ETA TRKACICA 2T????
« Odgovori #81 : 09 Studeni, 2008, 18:35:15 »
čitajući ovih 6 stranica zapalio sam se za 2tdottore-ov motor ;D  poslo sam ti PM.  a gle daj nam reci kolko novaca imaš i jel želiš skuter ili ZWER? nadam se da nas razumiješ. mi tebi možemo nać linkove na 535,153456 skutera i motora al opet ti kupujes.. ja sam na skuterima bio dosta a i na 2t trkaljkama.. sad me dottore zapalio za svog mitosaki. imo je moj bratić mito evolution ili tak nes ma zwer od motora...samo pamet u glavu..


ocito neke nisi dobro procita bas zato necu ovu godinu kupit bita jer je zvjer od motora treba mi nesto mirnije ne tolko jako al da je ima vecu brzinu tek iman 15 godina sigurno ce doc mito za godinu dana :icon_biggrin:
vx200r

Offline Shuco

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 77
  • Spol: Muški
  • Moslavina Opel drajvers Drink team Member. :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kutina
  • Moj Skuter: Nekad bio Gp1 race
Odg: SP 180 IL NEKA 125-ETA TRKACICA 2T????
« Odgovori #82 : 09 Studeni, 2008, 20:00:02 »
čitajući ovih 6 stranica zapalio sam se za 2tdottore-ov motor ;D  poslo sam ti PM.  a gle daj nam reci kolko novaca imaš i jel želiš skuter ili ZWER? nadam se da nas razumiješ. mi tebi možemo nać linkove na 535,153456 skutera i motora al opet ti kupujes.. ja sam na skuterima bio dosta a i na 2t trkaljkama.. sad me dottore zapalio za svog mitosaki. imo je moj bratić mito evolution ili tak nes ma zwer od motora...samo pamet u glavu..


ocito neke nisi dobro procita bas zato necu ovu godinu kupit bita jer je zvjer od motora treba mi nesto mirnije ne tolko jako al da je ima vecu brzinu tek iman 15 godina sigurno ce doc mito za godinu dana :icon_biggrin:

a ja imam skoro 18 i navozo sam se svaćega... a znas sta je zwer isto? ak si nađeš dobroga rgv-a250 - a nema ih legenda si.. to je stroj..
Derbi je prodan odavno...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: SP 180 IL NEKA 125-ETA TRKACICA 2T????
« Odgovori #83 : 09 Studeni, 2008, 20:11:25 »
rgv250 je odlican motor ali dosta zastarjela tehologija i tesko je doc do djelova osim masine.Ja si trazim jednog rg500 gammu da si ju slazem polako godinama.

Ali imam doma jedan projekt koji je jebeniji od svega toga.Stavio sam masinu od yamahe rd350 YPVS 2T 2 cilindra redna u ramu od cagive mito sa oklopima od cagive mito tak da ce svi mislit da je cagiva.motor ce imat oko 120kila i 75ks.Teska brutala.maximalna brzina bi trebala bit preko 250.  :icon_tongue:

Offline GSXR KLIS

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SPLIT(KLIS)
  • Moj Skuter: gilera runner vx 125
  • MojSetup: vxr 200
  • MojSpuh: seriski
Odg: SP 180 IL NEKA 125-ETA TRKACICA 2T????
« Odgovori #84 : 09 Studeni, 2008, 20:24:01 »
za rs potpisujem da je zvijer
vx200r