Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: BOŽIĆNA DOBROTVORNA AKCIJA DOMU "MAESTRAL" 30.12.2006  (Posjeta: 1895 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline corky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: KLE
BOŽIĆNA DOBROTVORNA AKCIJA DOMU "MAESTRAL" 30.12.2006
« : 03 Siječanj, 2007, 21:49:07 »


Dragi članovi kao što znate organizirali smo posjetu Domu Maestral kako bi djeci u domu dali tračak ovih predblagdanskih ugođaja ... U akciji su sudjelovali kako članovi SMK Predatora sa svojim familijama , free rajderi i jedna tvrtka.. Tvrtka Yamaha Split Pribudič-Borčić je potpomogla ovu Našu akciju pa je tako i poklon djeci bio bogatiji.. Svako i ovim putom im zahvaljujemo što su bili uz nas.
Što reći o "free rajderima " nego jedno veliko hvala ...
Domu za djecu bez roditelja Maestral smo poklonili dvije muzičke linije (jer su nam teko rekli da im je to potrebno o.a.) i puno igračaka. Tjekom posjeta bili smo počašćeni kako sokom tako i kavom i normalno djecom ... Nagradili smo ih vožnjom sa motorom. Ma koliko da bi htjeli Vama prenjeti svoj doživljaje i emocije nemogu Vam to doćarati..Emocijonalni nagon je prevelik smatram da je puni pogodak bio što nismo pozvali novinare (TV i dr.) jer smo imali spontanu reakciju kao djece ,teta pa i nas samih . Svemu ovome treba naglasiti da nama netreba reklama da je ovo od srca i da smo mi nagrađeni pogledima i mahanjem te djece..




U razgovoru sa tetama doznali smo da ih se svi sjete na blagdane ali da su oni tu cijelih 360 dana te da im je svaka donacija robe i igračaka dobro došla ,a o ostalom da ne govorimo ...pa akcija ide dalje te ćemo ovu prekrasnu djecu vidjeti i u trećem mjesecu dotada uživajte u slikama...



GALERIJA SLIKA:  http://www.smk-predatori.com/index.php?option=com_zoom&Itemid=29&catid=6



SVIMA SRETNE BLAGDANE ŽELI CORKY

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: BOŽIĆNA DOBROTVORNA AKCIJA DOMU "MAESTRAL" 30.12.2006
« Odgovori #1 : 04 Siječanj, 2007, 00:44:32 »
 :icon_thumright: objavljeno i na portalu  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: BOŽIĆNA DOBROTVORNA AKCIJA DOMU "MAESTRAL" 30.12.2006
« Odgovori #2 : 04 Siječanj, 2007, 00:59:48 »
ovako nešto je vrlo lijepo vidjeti i čuti... :icon_thumright:
bez zajebancije svaka čast ljudi...e sad kada bi broj takih dorih ljudi bio veći...ne bi ni država ni nist...joj nechu o politici
  :hello:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: BOŽIĆNA DOBROTVORNA AKCIJA DOMU "MAESTRAL" 30.12.2006
« Odgovori #3 : 03 Veljača, 2007, 19:52:54 »
Evo ima i u Motoreviji o dvi slike o ovom.CORKY neman šta reć nego svaka čast :notworthy: :headbang:
Ako iduće godine bude kakva akcija obavjesti i nas na forumu da možemo sudjelovat :notworthy: :icon_thumright:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: BOŽIĆNA DOBROTVORNA AKCIJA DOMU "MAESTRAL" 30.12.2006
« Odgovori #4 : 04 Veljača, 2007, 09:14:11 »
Jako lijepo!
Čestitke! :icon_thumright: :icon_thumright:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove