Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera Runner - Pomoc oko prenosa  (Posjeta: 1242 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online lixall10

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 27
  • Spol: Muški
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
  • Moja Kaciga: Caberg Droid
  • MojSpuh: Stage 6 PRO Replica
Gilera Runner - Pomoc oko prenosa
« : 05 Veljača, 2024, 01:05:42 »
Pozdrav novi sam i svijetu skuter tuninga i nemam neko znanje pa zato i pisem vama iskusnijima za vase misljenje.Imam gileru runner 2015 blacksoul sve je fabrika osim sto ima malossi variomat i narucio sam juce stage6 replica auspuh pa me zanima koje oprugice kvacila, centralnu oprugu,rolnice i kais da stavim.Kasnije u planu imam i kitovati na 70cc.
« Zadnja izmjena: 05 Veljača, 2024, 01:07:35 lixall10 »

Offline Dee

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 146
  • Spol: Muški
  • Osoba od mnogo interesa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Drniš
  • Moj Skuter: KymcoYup Runner APN6
  • Moja Kaciga: Jeftina
  • MojSetup: Jako promjenjiv
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Gilera Runner - Pomoc oko prenosa
« Odgovori #1 : 10 Veljača, 2024, 17:08:32 »
Pozdrav novi sam i svijetu skuter tuninga i nemam neko znanje pa zato i pisem vama iskusnijima za vase misljenje.Imam gileru runner 2015 blacksoul sve je fabrika osim sto ima malossi variomat i narucio sam juce stage6 replica auspuh pa me zanima koje oprugice kvacila, centralnu oprugu,rolnice i kais da stavim.Kasnije u planu imam i kitovati na 70cc.
Centralnu oprugu nemoj dirat a ne treba ni remen.
Za rolice ti ne znam gramazu za taj skuter, al rezone uvijek traze puno lakse rolice. Po mom iskustvu na rezonu idu rolice 50% lakse nego na serijski auspuh ili malo teze od toga. Svakako ces morat nabavit nekoliko setova i trazit sam sto najbolje radi. Mozes i kombinirat po 3 rolice od jedne i 3 od druge gramaze da bi dobio zeljene okretaje, al da nisu previse razlicite jedne od drugih.
Mijenjanje oprugica kvacila je retardirano komplicirana operacija za pocetnika, nadi si tutorial videa i dobro prouci. Ima set od Malossija di su 3 razlicite tvrdoce, zuta bijela i crna, pa mislim da bi ti najmekse od tih bile dovoljno tvrđe od serijskih, a mislim da su to crne, al pise na kutiji, a i mos ih izmjerit sublerom, tvrđe su od deblje žice. Prvo probaj kako skuter krece s mjesta, mozda i ne bude trebalo.
Takoder, rezona ti trazi malo vecu glavnu diznu u karburatoru, pa si i tu nabavi nekoliko razlicitih koje su nesto vece od one koju imas.
Stelanje karba je poprlicna filozofija, i tu si potrazi tutoriale po Youtubeu.

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4140
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci

Online lixall10

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 27
  • Spol: Muški
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
  • Moja Kaciga: Caberg Droid
  • MojSpuh: Stage 6 PRO Replica
Odg: Gilera Runner - Pomoc oko prenosa
« Odgovori #3 : 11 Veljača, 2024, 22:30:08 »
Ja sam ovo narucio nadam se da je dobro i kupio sam auspuh stage6 mk1 pro replica u medjuvremenu

Offline dell

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 365
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gilera Runner - Pomoc oko prenosa
« Odgovori #4 : 13 Veljača, 2024, 17:33:53 »
vecinom si bacio pare bzvz