Tehnički kutak > Tuning 4T skutera

Auspuh na 200cc

(1/3) > >>

zedooo:
Stavio sam na Atlantica (piaggio 200cc leader masina) skroz otvoreni auspuh i naravno odmah popusio ubrzanje (i to onako dosta). posto je masina frgic, manje backpressurea stvara potrebu za vise benzina, tocno?

probao sam napraviti db killer koji je dosta utisao sve i povecao backpressure, motor i dalje ne ide kao sa stock auspuhom i zna kod nabijanja gasa mrvicu zadimit crno iza (kao da dobija previse goriva kada je tako "ugusen").

Ima tko iskustva s ovime?

avr freak:
Ima. Vrati OEM i vozi se. Skrati si muke i pojedi ćevape za te novce. :icon_thumright:

ljubo46:
Sacuvaj masinu i vrati oem auspuh
Ovog odma u smece baci.
Nemoj ga prodat jer ce ga netko stavit i zvonit po ulici dok mu ventili ne izgore :icon_thumright: :icon_tongue:

Poggiali:
zaboravi otvoreni auspuh bez prestelavanja karba inace ventili papa.. pogle samo po oglasniku koji god karbos ima "sporcki" auspuh, svaki je pregoreni top takodjer...

zedooo:
Jasno mi je da treba tjunirati karb, moje pitanje je oko toga sto radi smanjeni backpressure a sto povecani.
Hvala na savjetima "spalit ces ventile" ali trazim rjesenje, ne vracanje na stock.

Ne mozete mi reci da je svaki skuter sa karbicem i bilo kojim otvorenim auspuhom spalio ventile :D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju