Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pitanje - prometna nesreca (skoro pa nikakva)  (Posjeta: 1461 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luka_B

  • Tržnica : (+10)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 335
  • Spol: Muški
  • Ispostava Istok
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia SR150
  • Moja Kaciga: Schuberth S1
  • MojSpuh: serijalovic
pitanje - prometna nesreca (skoro pa nikakva)
« : 03 Studeni, 2008, 16:59:23 »
Uglavnom, vozim ja danas drzicevom, prema cnetru i skrecem ljevo prema branimir centru ali se ukljucem iz trake za ravno prvi na semafor, u meduvremenu pali se zeleno za lijevo i nisam stigo napucat gasa frajer me vec kresnuo u ljevu stranu, meni steta nikakva (puko nasac airboxa) a njemu ni crtice na autu, bilo mi je glupo opce stajat (jerbo mi je rega istekla jucer) i nastavim dalje i na iducem semaforu frajer izlazi iz auta da zapise regu, vijerojatno da me prijavi... sto se moze desit sad?

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: pitanje - prometna nesreca (skoro pa nikakva)
« Odgovori #1 : 03 Studeni, 2008, 18:02:04 »
to ispada ko bijeg sa mjesta prometne nesrece...a taj debil sta nije vidio tebe naprijed i priceko dok ti krenes..mozda grijesim neka me isprave

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: pitanje - prometna nesreca (skoro pa nikakva)
« Odgovori #2 : 03 Studeni, 2008, 18:05:43 »
Ako nema ni crtice na autu, onda on ne moze dokazati kontakt i mozes zaboraviti na to, a ubuduce pazi

Offline Luka_B

  • Tržnica : (+10)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 335
  • Spol: Muški
  • Ispostava Istok
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia SR150
  • Moja Kaciga: Schuberth S1
  • MojSpuh: serijalovic
Odg: pitanje - prometna nesreca (skoro pa nikakva)
« Odgovori #3 : 03 Studeni, 2008, 21:43:52 »
al fakat se nis ne vidi, tako sam ga sa airboxom u prednji desni kraj, a on ima izbacenu lajsnu onu plasticnui nigdi nis... frajer je taxist neki, a auto je peugeot 307 karavan.

Online stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2005
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: pitanje - prometna nesreca (skoro pa nikakva)
« Odgovori #4 : 03 Studeni, 2008, 21:54:32 »
a sulsaj...

sad ti ne preostaje nista drugo do laganja...
nije posteno ali...

ako te prijavi, nemas tehnicki, automatski si najebao...

idi odmah sutra ujutro i sredi tehnicki, to za pocetak... ionako se tehnicki nadoveze na postojeci datum...

a posli, ako dodje ikakva prijava ili sto vec, reci da nemas pojma o cemu se radi. trenutno je samo tvoja rijec protiv njegove...

eurposko niste potpisivali, nije bilo pandura... tako je mogao izabrati bilo kakav skuter na cesti i ispricati pricu, kuzis?

a buduci da se ionako nista ne vidi, onda i nema dokaza...

ako hoces ici na postenje, isto sutra napravi tehnicki, ako te bude zva ili sto vec, jednostavno otidjite na osiguranje, nek vas slikaju i sredite papire, tebi ni iz dzepa ni u dzep.
jedino ce ti polica dogodine biti skuplja za par desetaka kuna...

Offline igor27

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Hornet 600
  • Moja Kaciga: Shoei xr1000
  • MojSetup: na kaj da ga denem
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: pitanje - prometna nesreca (skoro pa nikakva)
« Odgovori #5 : 04 Studeni, 2008, 19:07:57 »
a sulsaj...

sad ti ne preostaje nista drugo do laganja...
nije posteno ali...

ako te prijavi, nemas tehnicki, automatski si najebao...

idi odmah sutra ujutro i sredi tehnicki, to za pocetak... ionako se tehnicki nadoveze na postojeci datum...

a posli, ako dodje ikakva prijava ili sto vec, reci da nemas pojma o cemu se radi. trenutno je samo tvoja rijec protiv njegove...

eurposko niste potpisivali, nije bilo pandura... tako je mogao izabrati bilo kakav skuter na cesti i ispricati pricu, kuzis?

a buduci da se ionako nista ne vidi, onda i nema dokaza...

ako hoces ici na postenje, isto sutra napravi tehnicki, ako te bude zva ili sto vec, jednostavno otidjite na osiguranje, nek vas slikaju i sredite papire, tebi ni iz dzepa ni u dzep.
jedino ce ti polica dogodine biti skuplja za par desetaka kuna...
potpis :icon_thumright:
kupujem zadnji blatobran za hornet 600 2008