Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pomoc oko setupa speedfight 2  (Posjeta: 1856 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline robyakarider

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2826
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Poreč
  • Moj Skuter: Aerox
  • Moja Kaciga: Shark
  • MojSetup: Malossi MHR, Dellorto 21, MVT DD19
  • MojSpuh: Yasuni C16
Odg: Pomoc oko setupa speedfight 2
« Odgovori #20 : 23 Ožujak, 2023, 20:29:56 »
ma pežo je zakon

Offline Krle Rox

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 56
  • Spol: Muški
  • YearsYears
  • Mjesto: Makarska
  • Moj Skuter: Aerox 50R,Nrg OEM+..
  • Moja Kaciga: Agv K3-Sv
Odg: Pomoc oko setupa speedfight 2
« Odgovori #21 : 24 Ožujak, 2023, 12:07:52 »
Jel taj sto mi nudi cilindar i radilica od motoforca black series dobra zamjena za orginal djelove jer sam odustao od 70cc jer moram s ostalim djelovima popratit sve a i nema toliko meda koliko sam mislio da ce imat s kitom tako da ide serijala s prijenosom i puvalicom

Offline mic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 730
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Yamaha Zuma
  • Moja Kaciga: 3XL
Odg: Pomoc oko setupa speedfight 2
« Odgovori #22 : 24 Ožujak, 2023, 13:56:12 »

Citat:
Volio bi vidjet tog pia ili mina koji ce sa 70 ccm, ovim sto sam nabrojao i serijala spuhom na crti bit brzi nego ja.

Evo moja Zuma (Mina blok) je brža od tvog Pežoa, a vozim serijala ispuh, usis, karb, airbox...Ono što si spominjao nisu baš neke performanse koje je teško postići...Serijski aerox sa gurtnerom 12 i oem bačvicom ide 85 gpsa provjereno tako da Peža sa 17.5, variom i 70cc koja ide 90 nije nešto za kurčit se  :dontknow:

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4105
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Pomoc oko setupa speedfight 2
« Odgovori #23 : 24 Ožujak, 2023, 19:11:23 »
Dario, stavio si video od pezole 100 koja i malo slozena ide ko 50 sa spuhom  :icon_biggrin:

Krle, samo sa stelanjem prijenosa neces nista napravit, imao sam trekkera, probao 2 variomata, serijski je isao najbolje, nema snage ako bar auspuh ne stavis. Ako ti nije problem veca potrosnja, idi na 70cc i 17.5 karb, za pocetak mozes nabavit neki stari pezo auspuh koji nije bio pocepljen ko ovi noviji, a kasnije ako bas oces stavi neki jaci... ne moras ni dirat prijenos osim tezine rolica ... pusti si mira sa motorforceom, osim radilice ili kvacila nebi nista stavljao od njih a da prvo ne primim u ruku i vidim u kojem je stanju...

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Pomoc oko setupa speedfight 2
« Odgovori #24 : 24 Ožujak, 2023, 19:25:04 »
Dario, stavio si video od pezole 100 koja i malo slozena ide ko 50 sa spuhom  :icon_biggrin:
quote]

Nisam snimao kad Purejet 50 sa auspuhom i variomatom odpuše 70cc od Suhog sa cijelom trgovinom dijelova za Pežu.
Lijepo je isla Malossi replica od Suhog na Spidiju,to bi grijesio dusu kad bih lagao, samo je taj nažalost kratko trajao.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4105
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Pomoc oko setupa speedfight 2
« Odgovori #25 : 24 Ožujak, 2023, 21:36:56 »
a dobro, pa kaj nije vertikala najslabija masina opcenito, znaci peza vertikala se treba usporedit sa minom vertikalom i onim starim hondama? Jel netko slagao jednu i drugu? Amere kad gledam oni samo one yamahe vertikale slazu, bogci drugo nis nemaju :/

Offline Krle Rox

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 56
  • Spol: Muški
  • YearsYears
  • Mjesto: Makarska
  • Moj Skuter: Aerox 50R,Nrg OEM+..
  • Moja Kaciga: Agv K3-Sv
Odg: Pomoc oko setupa speedfight 2
« Odgovori #26 : 24 Ožujak, 2023, 21:50:26 »
Dario, stavio si video od pezole 100 koja i malo slozena ide ko 50 sa spuhom  :icon_biggrin:

Krle, samo sa stelanjem prijenosa neces nista napravit, imao sam trekkera, probao 2 variomata, serijski je isao najbolje, nema snage ako bar auspuh ne stavis. Ako ti nije problem veca potrosnja, idi na 70cc i 17.5 karb, za pocetak mozes nabavit neki stari pezo auspuh koji nije bio pocepljen ko ovi noviji, a kasnije ako bas oces stavi neki jaci... ne moras ni dirat prijenos osim tezine rolica ... pusti si mira sa motorforceom, osim radilice ili kvacila nebi nista stavljao od njih a da prvo ne primim u ruku i vidim u kojem je stanju...

A nema nista 50 cc osim orginala koji je preko 250e a zamjesko ima sam motoforce black series.Nije mi neki problem veca potrosnja neg mi je bitno da je dosta pouzdan jer je 7 godina vozen bez iti jednog servisa i jos mi glupo bacat lovu na njega kada nije nest za tunning jer ga opere mina bez beda sa slicnim setupom.A daj neko ako zna nekakav setup da je oke za daily, nije skup i moze bit 70cc a i nemora samo da je dosta pouzdan

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Pomoc oko setupa speedfight 2
« Odgovori #27 : 25 Ožujak, 2023, 06:44:16 »
Javi se donirat cu ti neki cilindar i klip ak hoces tek toliko da vozi.
:yamaha: