Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: *Gilera runner vx 125* Pitanje ?  (Posjeta: 715 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sh00ter97

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • Years
  • Moj Skuter: Gilera runner vx 125
*Gilera runner vx 125* Pitanje ?
« : 29 Siječanj, 2023, 13:57:53 »
Pozdrav :icon_scratch:

Evo jedno kratko pitanje gdje se nalazi odusak vode na gileri runner vx 125 2003 g  na 50 2t znam na cvaji 180 znam na masinama 250 i 300 koliko san vidio ima pipu na poklopcu kucista termostata ima gore odusak pipa kljuc 8 il 10 a na 125 masini i 200 poklopac je bez te pipe sad me zanina zasto nije nigdi na vidljivom mistu to na masini ili ja bar nisan nigdi vidija pipu sarafic

Pa ako mozes odg ili link slike di se nalazi jel ja na internetu nigdi nisan nasa ni vidia  sliku  koja glupost   
« Zadnja izmjena: 29 Siječanj, 2023, 18:52:13 Sh00ter97 »

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16889
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: *Gilera runner vx 125* Pitanje ?
« Odgovori #1 : 29 Siječanj, 2023, 20:10:19 »
na lijevoj strani imas pipac na vrhu glave, a neke izvedbe nemaju uopce pipac na glavi nego moras na crijevo odzraciti (opusti selnu i nagni ga da izade polako zrak van)

Offline Sh00ter97

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • Years
  • Moj Skuter: Gilera runner vx 125
Odg: *Gilera runner vx 125* Pitanje ?
« Odgovori #2 : 29 Siječanj, 2023, 20:54:00 »
Hvala na odg  ali te nisam bas dobro skuzio na cilindru sa ljeve strane ima jedino cjevcica  jedna koja stoji uspravno koja je na cilindru sa dva sarafa i  jedan saraf skroz na vrhu koji kad se skroz otpisto izledit federcic jedan i voda uopce neizlazi  neko kao da je uljavo nes unutra cemu to sluzi na motoru nez ako znas na sta mislim i dali motor mora raditi da bi voda izlazila vanka ali to mi nelici bas za odusak neznam kako mislis neki modeli uopce nemaju odusak ? Hahah koja gluppst a na vrhu cilondra glave pokpppav ventila i sa ljeve strane ima za uljne pare air box cvej koja ide il sta  . I kako bez oduska mos ozraciti motor ja to neznan ali mi nisi bas dao grejt odgovor kako i sta dal mozrs lonk slike kako bi taj odisak triva izgledati bace sve biti jasno vako neznan

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16889
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: *Gilera runner vx 125* Pitanje ?
« Odgovori #3 : 29 Siječanj, 2023, 21:08:49 »
Kre usisne grane ti je termostat kuciste i crijevo koje ide van prema kileru tu ga samo otpusti i malo nagni crijevo u stranu OPREZNO da izadu mjehurici van.
Ostavis ga onda da radi i dok je na radnoj temperaturi oprezno ga opet odzraci i doljevaj antifriz gore.
Odzracivas sa otvorenim cepom ekspanzione posude inace tekucina ne cirkulira kak treba.
« Zadnja izmjena: 29 Siječanj, 2023, 21:12:04 JogFromYamaha »