Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: speedfight 1 problemi  (Posjeta: 1528 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sf1

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • YearsYears
  • Moj Skuter: speedfight1
speedfight 1 problemi
« : 26 Siječanj, 2023, 22:00:04 »
dakle imam sf1 i ulozio sam vec dosta u njega ali nije jos gotov, imam jos nekih problema
ako netko zna, otisao mi je lezaj u zadnjem kotacu i trese se zadnji kotac kad vozim, skino sam kotac sve al o dalje ne mogu doci do lezaja pa ako netko zna kako ga skinuti, gdje se nalazi i gdje mogu novi uzet
takoder, nemoguce je ozracit prednju kocnicu, kolko god da pokusavam ne ide. vjerujem da je problem u pumpici il lajtunzima ali eto ako je netko imao slican problem nek javi kako je rijesio
zeza me i tabla, ne rade lampice i kazaljka za gorivo, pokusavo sam spricat wdom al ne ide, ne znam jel moze bit da je neki osigurac ili je bas cijela tabla otisla
i sad sto se tice snage, skuter ide super, stavio sam mu gianelli extra spuh, plavi centralni i bijele sustice, ide nekih 90-95 ali sam razmisljao o nekom kitu, pa ako znate neki kit koji ce povecat snagu, bez da diram sad fergazer il nesto trece, a da ga mogu vozit svaki dan, da me nece izdat

takoder ako netko u podrucju zagreba prodaje plastike za sf1/2 u dobrom stanju, neka se javi da se dogovorimo oko cijene

ako znate gdje imaju jeftine gume za skutere u zagrebu, slobodno javite

unaprijed hvala

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: speedfight 1 problemi
« Odgovori #1 : 26 Siječanj, 2023, 23:59:37 »
Dobra ti je ta zajebancija, stavljanje kita a da se karb ne dira xd sad ne znam jesi mislio na zamjenu karba ili štelanje karba hehehe.
Ležaj kotača ide van kroz getribu kao na svakom skuteru, što ne?
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"

Offline sf1

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • YearsYears
  • Moj Skuter: speedfight1
Odg: speedfight 1 problemi
« Odgovori #2 : 27 Siječanj, 2023, 21:00:33 »
ma mislio sam da se ne mijenja karb, lako ja njega nastelam.
a ovo kroz getribu, to moram rastavit onaj dio di je centralni i sustice?