Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera Nexus 300i  (Posjeta: 1024 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luka_vxr180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 158
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 300, PX125
Gilera Nexus 300i
« : 30 Listopad, 2022, 12:58:56 »
Pozdrav,
Kupio sam ovaj skuter prije tjedan dana, u Koprivnici i doveo ga u Selca na Brač.
Dosta dugo sam gledao malo jaci skuter od Runnera za kupit, i naletim na ovaj na oglasu, te ga odlucim kupit i dovest doma.
Skuter je 2011 godiste, ima 26700 km, u jako dobrom stanju je jer je garaziran, naravno da ima par mana al isto tako i 11 godina.
Vlasnik je u 2 godine napravio mozda sve skupa 500 km( tako kaze, a i izgleda tako), odradio 2 servisa i to je to.
Kroz neko vrijeme cu sredivat neke stvari ali malo me muci stvar da skuter vuce u desnu stranu, a po plastikama i vilici i felgi mi ne izgleda da je udaren, pa se nadam da je mozda guma ili felga nebalansirana.
Za pocetak je u planu obavit servis ( ulje, filter), promjenit vodu, ulje u kocnicama ( pregledat plocice, al koci dobro), promjenit rolice i klizace, te skinutni ocistit kumplug jer se malo trese na start, te promjenit gume prije ljeta..
Sada trenutno trazim prosirenja na prednjoj masci, i zadnju plastiku iza sica gdje inace dolazi kufer( netko je busio da stavi kufer). Pa ako netko ima slobodno nek mi se javi na privatne poruke.
Planiram jos naruciti led svijetla pa ako mi netko moze reci koje su zarulje da ne skidam sve.
Dakle, svaki komentar i savjet je dobrodosao, i ako slucajno netko prepozna skuter slobodno nek napise sve sto zna.
Hvala.

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Gilera Nexus 300i
« Odgovori #1 : 30 Listopad, 2022, 16:00:16 »
Ako vuče u stranu poravnaj volan/kotač prvo i vizualno provjeri simetriju. Provjeri nosač mašine i selene da nisu propali. Provjeri vilice i trokut iznad vilica. Provjeri dali sjediš na sredini i testiraj na ravnom djelu sredine ceste di "ne visi" cesta.
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline Dwayne

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50,SKR 150 2T
  • MojSpuh: Giannelli Reverse
Odg: Gilera Nexus 300i
« Odgovori #2 : 30 Listopad, 2022, 22:42:47 »
Imgur ti je jedini image servis koji traje već dosta godina svi ostali su očaj uključujući imageshack i ostale gluposti.

Solidan skut.