Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Minarelli DRevo70cc,pomoc oko prijenosa?  (Posjeta: 3586 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dr.mrgood

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bribir
  • Moj Skuter: Peugeot Elyseo
  • MojSetup: Malossi Sport 70 ccm,Dellorto 17.5,dizna 80, original airbox
  • MojSpuh: Stock
Odg: Minarelli DRevo70cc,pomoc oko prijenosa?
« Odgovori #20 : 26 Listopad, 2022, 15:07:56 »
Krivo sam se izrazio da se uzari.Auspuh je odlican.Svijecica je ngk br8hs.Sto se tice karburatora tih postavki to nezna.U to se ne razumijem.Kako sam ga fobio tako je i montiram.Ako imas volje mogu ti se javiti da mi das smjernice sto trrbam ciniti kod karburatora.I da se cujemo za te djelove.Narucio sam silikonsko crijevo pod 90 stupnjeva unutarnji fi 20mm za airbox.Evo ti moj broj pa mi se javi putem whattsupa sutra ako imas volje pomoci.Hvala na savjetima svakako.097 704 9435

Ne mozes vozit kit ako nisi stavio odgovarajucu diznu i ustelao karburator. Odnosno mozes, ali je pitanje do kada.

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4105
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Minarelli DRevo70cc,pomoc oko prijenosa?
« Odgovori #21 : 26 Listopad, 2022, 21:17:56 »
Ja drevo imam na yasuni city c16 auspuhu, sa top tpr variomatom, isao je najbolje sa 6.5-7g rolama, ovisno o potrosenosti remena, koji je bando, i ispao je jako dobar, probao sam i mitsuboshi, i nije bolji od banda... ne znam jel ima kevlar, ja sam tad uzimao u auto kresi, najobicniji bando za nekih 100-150kn, frend mi je koristio bando sa E oznakom i veli da je taj dulje trajao, takodjer na minarelliu, ja nisam probavao... 

Dizna u 17.5 karbu je bila 76-78, ali ja sam imao kartbox pa ne mora biti isto i kod tebe koji si preradjivao seriski filter...

Offline Kekos

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • YearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha neos 70cc
  • MojSetup: DrEvo 70 AC
  • MojSpuh: Yasuni r
Odg: Minarelli DRevo70cc,pomoc oko prijenosa?
« Odgovori #22 : 26 Listopad, 2022, 22:28:36 »
Bas tooo,za 10ak dana mi dolaze 6.3g polini.Tad cu se i poigrat i sa kvacilom tj. imam zute i crvene malossi oprugice.Airbox tj. lula nova od 20mm,dizna 80.Bando cu uzet kad ovog sahranim.Jesi busia rupe na deklu?Cini mi se da nebi bilo lose jer ga ne stedim.Jel itko stavljao oversize ventilator za hladenje kita?

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4105
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Minarelli DRevo70cc,pomoc oko prijenosa?
« Odgovori #23 : 27 Listopad, 2022, 02:02:50 »
Nisam busio deklo jer mi je to na apriliji rally koju imam za makadam, polja, sume.. pa nebi htio prasinu unutra vise nego treba, a i nisam nikad primjecivao pad performansi ...

Mislim da ako stavljas veci ventilator da ti mozda nece pasat plastika nazad, al nek se javi netko tko je probao...

Offline Kekos

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • YearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha neos 70cc
  • MojSetup: DrEvo 70 AC
  • MojSpuh: Yasuni r
Odg: Minarelli DRevo70cc,pomoc oko prijenosa?
« Odgovori #24 : 11 Studeni, 2022, 20:49:48 »
Evo da se izjasnim ako koga vise i zanima.Stavljen bando remen danas i napravljeno nekih 70km.Ima malo losiji start nego mitsuboshi.Jako starta i na sekund zastane pa krene punit.Meduubrzanja odlicna a top speed malo slabiji.Sve u sve mu jako sam zadovoljan.Moze li se ta rupa rijest podsloskama.Ima samo jedna oma origigi na bolcni.Jel mu to usko?

Offline Dragster 50

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1080
  • Spol: Muški
  • Italjet Dragster MK1 proud owner
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • You Tube: Cro Dragster
  • Moj Skuter: Dragster 70/180
  • MojSetup: Dr Evo 70-17,5/Gilardoni 180-20,5
  • MojSpuh: City 16/SM06
Odg: Minarelli DRevo70cc,pomoc oko prijenosa?
« Odgovori #25 : 11 Studeni, 2022, 21:42:51 »
Linearna?

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4105
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Minarelli DRevo70cc,pomoc oko prijenosa?
« Odgovori #26 : 12 Studeni, 2022, 06:16:42 »
Evo da se izjasnim ako koga vise i zanima.Stavljen bando remen danas i napravljeno nekih 70km.Ima malo losiji start nego mitsuboshi.Jako starta i na sekund zastane pa krene punit.Meduubrzanja odlicna a top speed malo slabiji.Sve u sve mu jako sam zadovoljan.Moze li se ta rupa rijest podsloskama.Ima samo jedna oma origigi na bolcni.Jel mu to usko?
mozes se igrat podloskama navariomatu, samo pazi da ti ostane dovoljno navoja na radilici da stegnes vario.. dok je nov remen , mozes probat tu podlosku stavit na bolcnu... bio je i set od naraku-a sa hrpom raznih debljina tih podlozaka, pa se igras... al ako nemas linearnu zadnju polutku nikad nece biti to kako treba.. isprobao sam sve zivo na tvornickoj polutci i dzaba trud...

Offline ljubo46

  • Aprilia team Croatia
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6046
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moja Kaciga: IXS
Odg: Minarelli DRevo70cc,pomoc oko prijenosa?
« Odgovori #27 : 12 Studeni, 2022, 08:42:06 »
Evo mog aeroxa prije
Dovoljno ti je da pogledas obrtaljku i cujes zvuk vrtnje


Offline Kekos

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • YearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha neos 70cc
  • MojSetup: DrEvo 70 AC
  • MojSpuh: Yasuni r
Odg: Minarelli DRevo70cc,pomoc oko prijenosa?
« Odgovori #28 : 12 Studeni, 2022, 14:11:46 »
Imam linearnu.Indenticno i meni starta samo sa malo vecim zastojem.Bice je do toga sta je malo kraci remen od mitsuboshija,sa njim toga nije bilo.Pari mi se da se ublazuje to kako se remen razraduje.Jel moram imat onu malu podlosku na bolcni,moze li bez nje?Koji imas setup variomata na aeroxu?lipo se zilavi.Kod mene je polini highspeed 6.9g role,trenutno bando,limearna sa plavim polini iz seta,delta malossi sa zelenim orugicama.probah sa 5.5g role i lose ide.Stizu mi polini 6.3g role.