Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner 50->70-rustyboy  (Posjeta: 14412 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline KMet

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospić
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • MojSetup: MHR Replika,Dellorto 21,Malossi Multivar,Delta Kvacilo
  • MojSpuh: Yasuni R Black
Runner 50->70-rustyboy
« : 30 Kolovoz, 2022, 15:26:08 »
Pozdrav svima! Evo da otvorim novu temu i projekt oko mog runnera koji je kupljen prije par dana.
Davno prije sam imao tgba i stariju runnnericu i tako kako je vrijeme odmicalo nisam imao vremena i rasprodao sam sve ali uvijek mi je zelja bila jedna nabrijana cvaja koja nece ostati serijala,i tako dodem u novalju na sezonu raditi i upoznam kolegu i forumaša Challenbeena :icon_biggrin: Tu zapravo sve pocinje,razgovori zajednicke teme i onda skuteri vidio sam par njegovih projekata i vidim da covjek zna sto radi :icon_thumright: i eto nadje mi runnericu pogledali smo je i kupio sam ju te ju odma ostavio kod njega da se slaže mislio sam to razvuc do proljeca polako al u jednoj nocnoj smo rijesili 5500kuna dijelova tako da ce to biti puno prije  :toothy12:
Cekamo dijelove a od glavnijih tu su :TP radilica,yasuni r,mhr replika,delta kvacilo i malossi multivar i na to ce sjesti dellorto 21

Uglavnom kolega challenbeen ce stavljati slike i radove pa eto prepustam sve njemu u ruke :notworthy:

evo par slika














Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Runner 50->70-rustyboy
« Odgovori #1 : 30 Kolovoz, 2022, 18:03:16 »
Opa. Cestitam na kupovini.
Dobra baza za pocetak tjuninga :headbang:
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline KMet

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospić
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • MojSetup: MHR Replika,Dellorto 21,Malossi Multivar,Delta Kvacilo
  • MojSpuh: Yasuni R Black
Odg: Runner 50->70-rustyboy
« Odgovori #2 : 30 Kolovoz, 2022, 18:30:16 »
Opa. Cestitam na kupovini.
Dobra baza za pocetak tjuninga :headbang:

Hvala! :toothy10:

Online challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2834
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Runner 50->70-rustyboy
« Odgovori #3 : 30 Kolovoz, 2022, 22:34:08 »
heheh, ćao ekipa.

Nego, da počmemo  :toothy3:
Stvarno - sa čovikom radim 60+ dana, tek nedavno saznao da je i on na forumu. Tako smo i došli na ovu temu - Runner. Prvo da napišem kako smo došli do Runera - nabavio sam NRG Powera za jednog frenda i onda je dotrčao kolega kad ga je čuo i onako ga blaženo gledao pa mu dao mu ključ i onda sam ga gledao 10ak minuta kako se voza po parkingu. Tako smo ušli u priču da je i on nekoć ima skutere itd.. da ne dubimo više, naletim na ovog Runnera tu na Pagu i lim mi ga ponudi za neke veće novce, i nakon pregleda, cijena je drastično pala, i kako sam išao na posao direkt sa gledanja skutera, rekao sam kolegi i kolega se nećkao 2-3 dana dok mi magično nije uplatio pare i reko: "dovezi mi ga"... i tu je priča počela.

Runner SP50 2006g, kuferić, Extra V1, Giannelli GO, čista serijala, prvi vlasnik. Jako neodržavan skuter, nikad garanžiran, načela ga je hrđa, no kasnije smo ustanovili da je mjestimična, nije ga kompletnog načela. Mislim da će se dati spasiti rama. Plastike su netaknute, kao nove, crne plastike su iz blijeđene, dobile su sjaj kad sam ih prošao silikon sprejom, karb je bio pun soli i kamenca, još ga nisam uspio oprati, prijenos je katastrofa stanje, negdje ide falš zrak iako sam promijenio sve potrošno (prirubnica, semering, filter itd). Očistio sam detaljno deklo i vozam ga sad ovih dana, pa ću vidjeti gdje pušta i baca ulje. Čisto radi užitka. Biti će nešto pjeskarenja, farbanja a i mijenjanja potrošnog materijala. Plan sa KMet-om je bio da se skuter servisira i da ga se složi da bude u jakooo dobrom stanju, siguran za duga putovanja (100+ km), tako da će dosta i uložiti u skuter da bude gažen, žilav i siguran. Od dijelova smo dosta toga naručili, a ono najbitnije je što sumljam u ove OEM blokove (da su možda puknuti) tako da sam rastavio blokove od mog starog Powera - jer su u fenomenalnom stanju, tako da će to biti odlično za ovaj projekt jer ću biti siguran da će sve biti kako treba.

Naručili smo već neke dijelove a u detalje ćemo kad stignu svi dijelovi sa Scooter Attacka. Neki sitniji dijelovi uzeli smo od Pleše, Lagerosa i u ovlaštenom Pia servisu. Spomenuo je gore MHR Repliku, a pao je izbor na nju jer Drevo70 i Black Trophy trenutno nisu dostupni za naručiti već par mjeseci...
Nagovaram gazdu na pjeskarenje rame i kupnju novijih vilica, ama što bi to bilo brutalno lijepo za vidit, pa makar u neko skorije vrijeme. Pjeskariti će se sigurno deklo, par manjih željeza, nosači nogara za suvozača i stale sitnice. Gume smo naručili Pirelli Angel GT (120/70/14 i 140/60/13)














Prvi došli dijelovi:




To je sve od mene za sada, pa se čujemo uskoro. Idem par sitnica staviti u zamrzivač  :dontknow:
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Runner 50->70-rustyboy
« Odgovori #4 : 31 Kolovoz, 2022, 10:21:17 »
Jaoo al je zapušten,pogotovo ova hrpa gnoja unutra  ;D
Al bitno da nije razbijen i razvaljen
Koliko kilometara ima?

Kaj se tiče amortizera,nadam se da nisi stavio ove njegove selene jer su sranje i totalno van mjere šalice na rami i postoji šansa da će ti to na nekoj rupi izletit van,obavezno stavi original selene,ako su predebeli i fali ti navoja gore presjeci ih skalpelom po pola da budu tanji,najbitnije je da promjer valja,jer ovi u YSS-u su to debilno napravili i to ne valja

Offline KMet

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospić
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • MojSetup: MHR Replika,Dellorto 21,Malossi Multivar,Delta Kvacilo
  • MojSpuh: Yasuni R Black
Odg: Runner 50->70-rustyboy
« Odgovori #5 : 31 Kolovoz, 2022, 15:13:28 »
Daaa nije bio garaziran bas ga je unistilo,msm da ima oko 13tis.
A ovo u vezi YSS ne znamm to ce challenbeen rijesitiii :dontknow:

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Runner 50->70-rustyboy
« Odgovori #6 : 31 Kolovoz, 2022, 18:14:13 »
Da se on i ovak montirat al to je fušeraj i riskiranje potencijalnog sranja,imao sam dva YSS amortizera pa znam o čemu pričam,selen mora bit fiksan u šalici,a ne da ima lufta po 1cm na sve strane,stvarno ne znam iz kojeg su razloga to tak napravili jer to ne valja

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4108
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Runner 50->70-rustyboy
« Odgovori #7 : 31 Kolovoz, 2022, 19:45:59 »
rokenroll  :headbang:

Online challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2834
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Runner 50->70-rustyboy
« Odgovori #8 : 31 Kolovoz, 2022, 19:47:59 »
Da se on i ovak montirat al to je fušeraj i riskiranje potencijalnog sranja,imao sam dva YSS amortizera pa znam o čemu pričam,selen mora bit fiksan u šalici,a ne da ima lufta po 1cm na sve strane,stvarno ne znam iz kojeg su razloga to tak napravili jer to ne valja

Ima 2 selena. Jedan je od ispod drugi iznad... Navoja je ostalo isto kao na originalnom. Jesam pogriješio? Što tribam ispraviti? Bacicu fotke uskoro
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Runner 50->70-rustyboy
« Odgovori #9 : 31 Kolovoz, 2022, 21:12:05 »
Nisi ti pogriješio dobro si to montirao,ali skini amortizer i usporedi promjer YSS selena s originalnim donjim,on mora na knap gore na šalicu bez mrdanja lijevo-desno i šipka amortizera ne smije dodirivat ramu nego bit u sredini rupe na rami kaj je ok s originalom,ovog ako i centriraš u sredinu u vožnji će se pomaknut i šipka će strugat po rami,taj selen se ne može uglavit jer je puno manjeg promjera nego original i to ćeš vidjet kad sve opet rastaviš i obratiš pažnju na te detalje,šalica služi da drži selen na mjestu u centru,a to sa selenom od YSS-a nije moguće

Najbolje originalni donji selen presjeć skalpelom po pola da dobiješ dva i onda ih montirat umjesto ovih,uz to gore stavit original široku šajbicu,a ne ovu jadnu

Online challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2834
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Runner 50->70-rustyboy
« Odgovori #10 : 02 Rujan, 2022, 15:54:43 »
hvala tomi, spasio si stvar. poslušao sam te i odradio sam kako si rekao. Odmah se osjeti da je puuuno bolje legao amortizer.






Stigao je i drugi dio paketa, naravno da sam uspio falit radilicu i umjesto 39,3mm ja naručio 44mm (forsirao sam Top Perfomance radilice a nema ih više nigdje na lageru)... Kontaktirao sam ScooterAttack i vraćam radilicu dok će oni poslat poslije primitka Doplerovu... Odmah sam poslije pregledao Yasuni R jer sam išao skidati blokadu i primijetio sam da sad imaju strojno varenje dok su prije bili sigurno ručni varovi. Kvaliteta samog topa je opala, vuna je ne kvalitetnija i mrvi se i ima manje željezne vune. Drugačije je i pakiranje pojedinih sitnica. Ostao sam baš iznenađen.













Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Runner 50->70-rustyboy
« Odgovori #11 : 02 Rujan, 2022, 16:33:20 »
To je to,sad je uglavljen i nema mrdanja

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Runner 50->70-rustyboy
« Odgovori #12 : 02 Rujan, 2022, 19:37:24 »
Za ubuduce,ako gumu rezes sa skalperom moci ga u vodu,onda ti ne stiska ostricu. :icon_thumright:
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Online challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2834
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Runner 50->70-rustyboy
« Odgovori #13 : 02 Rujan, 2022, 21:41:55 »
Za ubuduce,ako gumu rezes sa skalperom moci ga u vodu,onda ti ne stiska ostricu. :icon_thumright:

Sad znam za drugi put....

Da nastavim sa dijelovima, došlo drugim kombijem popodne (naručeno sa SA jedno iza drugoga)... Davno nisam imao prilike prisustvovati brutalnim dijelovima. Došlo mi je i žao da ih i otpakiram ehhee... Zadnja čeljust je od mene - mint stanje, crna, samo treba nabaviti nove pločice. Diskove je plan da pošlajfam i pobrusim da izgledaju kao novi.












Ne znam jesam li napisao, ubio sam radapciger za izvlačenje magneta sa radilice, pa ću morati nabaviti drugi tako da bi onda konačno mogao pripremiti blokove za ugradnju. odmah bi trebao uzeti i radapciger i za BB  :dontknow: ovo sa radilicom se odužilo već na +10 dana sigurno, tako ako mašina bude na Runneru do 01.10 ja ću bit presretan...
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner 50->70-rustyboy
« Odgovori #14 : 03 Rujan, 2022, 15:12:12 »
Pohvale autoru teme za restauraciju, i posebne pohvale za odabarani nick name.  :notworthy:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Online challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2834
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Runner 50->70-rustyboy
« Odgovori #15 : 09 Rujan, 2022, 15:16:05 »





Evo malo da osvježim temu, skuter se voza i lagano se pripremaju dijelovi za sklapanje. Stigle su i gume, prekidači za volan, 12V USB punjač, tako da se sad može odraditi prednji dio skutera kompletan, ostao je jedino nabaviti čep posude antifriza ... Nova Doppler radilica se čeka tako da zadnji dio skutera ne mogu još krenuti raditi. Fali mi još ditech polutka i neka duža getriba, inače ih ne mogu nać nikako koliko god da se trudim, pa tu je još remen, zadnje disk pločice, i možda još pokoja sitnica koja mi ne pada na pamet, uz naravno, preradu airboxa, i pjeskarenje dekla. Nosač zadnjeg blatobrana sam već opjeskario i pofarbao, tako da je i taj dio spreman.













Nemam sreće sa donorskim blokovima, morat ću ili naći druge ili iskoristiti ove OEM blokove, ali onda  moram se riješiti X9 iz garaže da sve mogu imati rastavljeno u garaži a da ne smeta ...


Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: Runner 50->70-rustyboy
« Odgovori #16 : 10 Rujan, 2022, 14:04:27 »
Skinuta sa ditecha, 150 kn








Offline KMet

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospić
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • MojSetup: MHR Replika,Dellorto 21,Malossi Multivar,Delta Kvacilo
  • MojSpuh: Yasuni R Black
Odg: Runner 50->70-rustyboy
« Odgovori #17 : 10 Rujan, 2022, 15:55:30 »
Skinuta sa ditecha, 150 kn







Polutke su kupljenee :happy6:

Online challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2834
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Runner 50->70-rustyboy
« Odgovori #18 : 10 Rujan, 2022, 22:56:57 »
Jutros sam pokušao riješiti prednji kraj. Išlo je gotovo polu-uspješno hahah .... vulkanizeri me izdali, u Pagu ne radu a nitko ne radi u ZD poslije 13h... poludi čovjek... onda sam prestao forsirati i odustao sam da sredim u jednom danu sve i išao sam da napravim sve kako treba, i po PS. Rastavljajući stvari, naletavao sam na ružinu, ružinu i samu ružinu, u tolikoj mjeri da sam odnio volan na pjeskarenje, kojeg naravno, nije opjeskario odmah prvog pa sam ostao zakinut da nemogu ga baciti danas u epoksi prajmer i šprickit.. Vilice su u redu, ništa specijalno, izdržat će svoj radni vijek. Toliko sam sretan što je investirao u prednju čeljust jer je ova stara doslovno zalijepila i sa njom ne mogu niš nego u smeće... Deklo je moje iz šteka, dao sam ga pijeskariti, i sad čekam ponedjeljak da ga odnesem tokaru da promjeni piksnu za kurblu jer je ovaj doslovno pohaban i da mi napreša novi ležaj. Njegovo original deklo također ima lufta i sol ga je načela pa mi je ovo sigurnije da će odraditi kako treba u smislu da ga sol nije pojela.

Blokove skidam čim vratim prednje vilice i felge naprijed da mi može nešto držati balans da mi skuter ne padne. Zadnje plastike svakako planiram krenuti skidati u ponedjeljak i radit cu odmah potpis dijelova koje treba nove naručiti. Za sada sigurno znam da treba: crijeva, pumpa goriva tj vakum pumpa, novi ventili, remen, zadnje disk pločice, i 20-etak šarafa koji su zapekli ili pukli dok sam ih skidao ...

Kako sam imao vremena, skinuo sam stare prekidače i stavio nove Aliexpress koji su super i odgovaraju RMS pakiranju. Dodao sam jedan ekstra prekidač i na njega je plan složiti elektronsku blokadu. Za sad ćemo viditi oće to biti za to ili ću je prebaciti negdje iza.
















Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Online challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2834
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Runner 50->70-rustyboy
« Odgovori #19 : 13 Rujan, 2022, 18:52:02 »
Zadnjih par dana baš zanimljivi dani. Naravno da nisam stigao opet zamijeniti gume kod vulkanizera ali sam se zato naradio na drugi način.
Rastavio sam skuter, puklo mi je 10+ šarafa i morao sam ih variti na maticu i onda izvuci van, srićom i Božjom voljom svi su izašli van bez greške tako da sam zadovoljan tehnikom vađenja. Trebat ću dosta šarafa staviti novih, gdje mislim da ću ostat bez svog šteka...
Dao sam pijeskariti svaku sitnicu sa skutera koju sam uspio skinuti, od nosača rezervoara do svega ostalog što sam uhvatio. Tako sam i opjeskario staru Extra V1 koja je ispala kao nova pogotovo kad se opituralo temperaturnim sprejom. Stigla je također i Doppler radilica tako da je završila u dubokom ledu sa ležajevima i vodenom pumpom. Deklo nisam uspio riješiti kod tokara jer je očito čovik u nekom problemu sa zdravljem pa moram naći nekog drugoga da mi promjeni piksnu kurble U međuvremenu sam još našao jedno deklo, dao ga opijeskariti i ima nešto bolju piksnu al to nije to... Blokove sam detaljno oprao koliko sam mogao i pripremio sam ih za sklapanje. Skinuo sam volan i sa volana gumene ručke i dao sam ga opijeskariti, također sam i uzeo druge nove gumene OEM ručke. Oprao sam također i prednju vilicu, stavio sam nove ležajeve, podmazao sve sa grafitnom masti i čekam sad volan da dođe da ga mogu ugraditi. Naime, imam doma drugi volan ali ovaj volan ima šarafe za utege pa ga ne mogu iskoristiti i ubrzati ...
Skuter sam objesio kao ljuljačku da mu mogu pristupiti od dole (rezervoar i vakum pumpa goriva)






















Na moju žalost a sreću KMet-ovog novčanika, ne želi ga trenutno opijeskariti te ofarbati ramu da se napravi sve kako treba. Po mojoj procjeni trebalo bi mu još 3.000 kn ekstra da se sve sredi kako treba i da skuter bude u kompletno restauriranom stanju. Tu nije samo pjeskarenje i farbanje, ima još nekih sitnica koje bi se trebale napraviti odnosno zamijeniti. Naravno da je uz ovakve dijelove čovjeku preveliki zalogaj tako da mu ništa ne zamjeram. Uvjeren sam da će se možda jednog dana kod mene vratiti na kompletno rastavljanje i preslagivanje samo da osjeti MHR kako ga poteže preko 100 km/h po satu...
Trenutni moj komentar nakon rada na novijem Runneru da mi se izuzetno sviđa kako su ga inženjeri osmislili, i volio bi ga i ja sam sad kupiti, srediti i zadržati, ali u VX125 modelu i naravno, nabaviti AC150 ili AC172 mašinu na njega....
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"