Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pogonski remen za peugota speed fighta  (Posjeta: 2465 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6744
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Pogonski remen za peugota speed fighta
« Odgovori #20 : 30 Kolovoz, 2022, 23:24:38 »
Pusti kaj di pise, skuter stelas po sluhu i osjecaju a za to ti treba nekoliko setova rolica pa se igras dok ne dobijes najbolje rezultate
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Pogonski remen za peugota speed fighta
« Odgovori #21 : 31 Kolovoz, 2022, 00:07:11 »
Ja mislim da to nema uopce veze sa remenom, jesi provjerio da polutka ne blokira, kad skines centralni dal se lagano pomice? Probaj sa tezim rolicama
Radi sve dobro po meni provjereno ocisceno i onda namontirano  jedino sta sam stavio originalnu centralnu a prije je bila zuta koja bi trebala bit najtvrda koliko sam ja skužio možda da nju vratim

ako imas komplet seriski pezo zracnjak, to bi bude uvrh glave islo 80 po satu.. ne treba ti tvrdji centralni za stock setup jer bude krao krajnju...
jesi iscrtao olovkom po variomatu da vidis dokle ti dize remen?

Offline BOXER4c.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 56
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot sf2 X RACE
  • MojSetup: STD
  • MojSpuh: LeoVince TT
Odg: Pogonski remen za peugota speed fighta
« Odgovori #22 : 31 Kolovoz, 2022, 20:23:33 »
Pusti kaj di pise, skuter stelas po sluhu i osjecaju a za to ti treba nekoliko setova rolica pa se igras dok ne dobijes najbolje rezultate

Sad su gore od 7 gr. pa iskreno napravio sam u par dana jedno 50tak kilometara od kako sam remen stavio i cini mi se sve bolji

Offline BOXER4c.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 56
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot sf2 X RACE
  • MojSetup: STD
  • MojSpuh: LeoVince TT
Odg: Pogonski remen za peugota speed fighta
« Odgovori #23 : 31 Kolovoz, 2022, 20:30:31 »
Ja mislim da to nema uopce veze sa remenom, jesi provjerio da polutka ne blokira, kad skines centralni dal se lagano pomice? Probaj sa tezim rolicama
Radi sve dobro po meni provjereno ocisceno i onda namontirano  jedino sta sam stavio originalnu centralnu a prije je bila zuta koja bi trebala bit najtvrda koliko sam ja skužio možda da nju vratim

ako imas komplet seriski pezo zracnjak, to bi bude uvrh glave islo 80 po satu.. ne treba ti tvrdji centralni za stock setup jer bude krao krajnju...
jesi iscrtao olovkom po variomatu da vidis dokle ti dize remen?
Orginal je bio LC. znaci getriba je ostala od vodenog navodno duza  nisam gledao do kuda ide  remen na
variomatu a krajnja je tako 70 jedino sta je auspuh Leo Vince TT on je po nekim mjerenjima mrvicu jaci od serijskog