Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Popravak,isplata nakon pada/sudara s motorom  (Posjeta: 6018 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Popravak,isplata nakon pada/sudara s motorom
« Odgovori #20 : 02 Studeni, 2022, 11:05:47 »
Kaj ti nije to tak svejedno koje osiguranje ima ako odvezes u servis da ti se slozi vozilo?

Meni je allianz isplatio 1250kn za ostecenje kaj me malo taksist trknuo,kako pederi nisu radili za koronu nego si ti sam morao raditi njihov posao onda sam poslikao i macje oko i ostecenje di sam se ja zabio u stup,pa su i to uvažili,da je ostecenje vece vozio bi ga u servis,ovak sam nakon 6mj kaj je ponuda visila u zraku prihvatio 1250kn jer mi se nije bilo bez auto dok se to okrpi.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Popravak,isplata nakon pada/sudara s motorom
« Odgovori #21 : 02 Studeni, 2022, 12:48:39 »
Proučiti Zakon o sigurnosti na cestama i znati svoja prava. Nema ustupaka ako se desi iole ozbiljnija nesreća jer to druga strana može iskoristiti protiv vas bez obzira kako dobronamjerno zvučala u tom trenutku. Od osiguranja uzimajte samo Croatiu i možda još dva poštena koja postoje. Ostala čungalunga osiguranja izbjegavajte jer ako idete od pretpostavke "HOK mi je najjeftiniji) ćete naletit na drugu stranu koja je primjenjivala istu logiku pa onda zamrziti život zbog njihovog ciganjenja kod procjene...
Licemjerno je osiguravat se kod đibera a kod sudara se molit da druga strana ima Croatiu...

Najsretniji je onaj kome osiguranje netreba jer nisu oni tu radi nas nego radi sebe. Unutar ovih trulih granica je to tako, a valjda smo svjesni di zivimo, trebali smo se vec tolko osvjestit.
S druge strane sreca u nesreci je kaj smo bogati pa vozimo aute u cjenovnom rangu prosjecne place pa je samim time i steta zanemariva, taman da je totalka u pitanju
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Popravak,isplata nakon pada/sudara s motorom
« Odgovori #22 : 02 Studeni, 2022, 13:12:02 »
Kaj ti nije to tak svejedno koje osiguranje ima ako odvezes u servis da ti se slozi vozilo?

Meni je allianz isplatio 1250kn za ostecenje kaj me malo taksist trknuo,kako pederi nisu radili za koronu nego si ti sam morao raditi njihov posao onda sam poslikao i macje oko i ostecenje di sam se ja zabio u stup,pa su i to uvažili,da je ostecenje vece vozio bi ga u servis,ovak sam nakon 6mj kaj je ponuda visila u zraku prihvatio 1250kn jer mi se nije bilo bez auto dok se to okrpi.

I tu je problem- limaru/lakireru ti điberski osiguravatelji ne priznaju potrebne radne sate i žele im platiti 100~120kn radni sat.
Kao udruga su pokrenuli spor protiv takve prakse (frend je ovlašteni procjenitelj i lakirer pa znam).
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Popravak,isplata nakon pada/sudara s motorom
« Odgovori #23 : 19 Studeni, 2022, 11:28:13 »
Od osiguranja uzimajte samo Croatiu i možda još dva poštena koja postoje. Ostala čungalunga osiguranja izbjegavajte jer ako idete od pretpostavke "HOK mi je najjeftiniji) ćete naletit na drugu stranu koja je primjenjivala istu logiku pa onda zamrziti život zbog njihovog ciganjenja kod procjene...

A šta je sa ovim 100% digitalnim osiguranjem LAQO? On je isto pod Croatia osiguranjem. Uzea to LAQO il Croatia osiguranje, dođe na isto? Ili ne?
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Popravak,isplata nakon pada/sudara s motorom
« Odgovori #24 : 19 Studeni, 2022, 18:00:16 »
To je OK jer Croatia stoji ispred toga;-)
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature