Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio nrg 2018 problemsa stelvanjem karburatora prenosa... diže temperaturu .  (Posjeta: 810 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Piaggionrg49

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYears
E ovako ja bih da se predstavim dolazim iz Bih i vozim piaggio nrg. Ako nesto grijesim nemojte mi zamjeriti novi sam u ovom svijetu.Nrg je 2018god, ima 14000km sve je bilo super dok nisam stavio Leo vince tt auspuh je kupljen polovan stavljene su 5g rolnice malossi crne oprugice (jer je drug samo njih imao) diza 68 igla za jedan zub dole red sponge i to je to motor ne ide preko 80 slabo vriti okretaje krene na 9100 i onda pose 30kmh padnu na nekih 8000 i tako se vrti do nekih 70kmh i onda prevrte na 10000 među ubrzanje je prelo se čak nekad na nekih 70kmh kad pustim gas i dam izgubi gas karburator je nemoguće ustelovati smjesa mora biti zavrnuta jer ako je odvrnem motor se počne gusiti čak i leo gas je los nekad hoće da radi na leru a nekad ne  u zadnje vrijeme se nešto čudno dešava sa temperaturom motor se diže temperaturu temperaturu uzbrdici oko hlađenja nisam nista dirao čak mislim da je u njemu 100% antifriz tako je došao jel to neki porblem? Bio bih vam zahvalan kada bi mi pomogli.

Offline dr.mrgood

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1263
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bribir
  • Moj Skuter: Peugeot Elyseo
  • MojSetup: Malossi Sport 70 ccm,Dellorto 17.5,dizna 80, original airbox
  • MojSpuh: Stock
E dobrodošao! Ne možeš mijenjati 5 stvari odjednom. Pošto je to piaggio nisi trebao stavljati nikakve federe - ostaviš sve original. Zatim staviš 2-4 broja veću diznu nego što je bila a spužvu u filteru ne diraš - pustiš original, zaboravi red sponge za sada. Staviš i lakše rolice, ne znam koje su ali mislim da su 5 grama tu prelagane.
Nakon toga krećeš u štelanje karburatora, imaš temo na forumu o tome barem 50 komada. Kad ga naštelaš votiš se pun gas cca 700-800 metara, ugasiš na ključ i staneš čim prije. Prekontroliraš svjećicu i onda prema boji korigiraš diznu. Tek kad to naštimaš možeš se igrati sa iglom, spužvom filtera i ostalim.