Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SRETNA VAM NOVA GODINA!!!  (Posjeta: 5716 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
SRETNA VAM NOVA GODINA!!!
« : 31 Prosinac, 2006, 10:58:09 »



 :icon_biggrin: :icon_biggrin:
Sve najbolje Vam želim!!! :icon_biggrin: :icon_biggrin:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: SRETNA VAM NOVA GODINA!!!
« Odgovori #1 : 31 Prosinac, 2006, 15:52:01 »
Hvala i tebi...
Također,od mene svima čestitke... :icon_thumright:

Offline blueRun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 250 i.e.
Odg: SRETNA VAM NOVA GODINA!!!
« Odgovori #2 : 31 Prosinac, 2006, 18:45:18 »
Tebi i svima i neka va bude još :toothy12: sa puno :cugaa::cicecice: :sex2: uz ostalo!

Offline vanilla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • Spol: Ženski
  • Brm brm
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia SR DiTech
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Malossi ditech kit
  • MojSpuh: Leovince RR
Odg: SRETNA VAM NOVA GODINA!!!
« Odgovori #3 : 31 Prosinac, 2006, 19:09:18 »
Sretna vam nova  :drunken_smilie:
aj bok

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: SRETNA VAM NOVA GODINA!!!
« Odgovori #4 : 01 Siječanj, 2007, 03:13:15 »
Hvala, hvala...  :drunken_smilie:
...I svima vama isto, u prvim satima,  te iste, 2007. godine...  :happy3: :happy6: :happy8:
Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: SRETNA VAM NOVA GODINA!!!
« Odgovori #5 : 01 Siječanj, 2007, 09:30:27 »
SRETNA NOVA SVIMA, KOLIKO VAS IMA...

 :odlicno:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline King

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete
  • Moj Skuter: Suzuki Katana AY 50A
Odg: SRETNA VAM NOVA GODINA!!!
« Odgovori #6 : 01 Siječanj, 2007, 10:40:00 »
Zelim Vam svima SRETNU I USPJESNU 2007.g.,a prvenstveno Vam zelim puno,puno zdravlja!!

Offline wyeshtitza

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 425
  • Spol: Ženski
  • will turn U into a frog ]:)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zgB
  • Moj Skuter: olD nrG & Gs 250
  • Moja Kaciga: Shark
Odg: SRETNA VAM NOVA GODINA!!!
« Odgovori #7 : 02 Siječanj, 2007, 13:45:37 »
srećna Vam!!! :headbang: :headbang: :headbang:
:vjestica:

dezhurnO zayebawalO =)
 :vjestica:  :vjestica:

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: SRETNA VAM NOVA GODINA!!!
« Odgovori #8 : 02 Siječanj, 2007, 14:31:54 »
sretna nova godina, vespini sinovi i ostali obicni ljudi!  :happy8:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: SRETNA VAM NOVA GODINA!!!
« Odgovori #9 : 02 Siječanj, 2007, 16:40:24 »
SRETNA NOVA 2007. CILOJ EKIPI S FORUMA !!!
PUNO SRIĆE ZRAVLJA I NARAVNO ONOG TREĆEGA  :laughing7: !!!
P.S. Ne derem se nego glasno govorim  :laughing6: :laughing9:
Who's looking for punishment ??

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: SRETNA VAM NOVA GODINA!!!
« Odgovori #10 : 02 Siječanj, 2007, 18:28:41 »
Sve van najbokje u novoj 2007.godini.
Meni i nije dobro počela,pročitajte OBAVEZNO!!!!!!!

Krenio sam s curom u grad na trg dočekati novu.Naiša san na svoju ekipu zapili smo se u jednom kafiću(neznan di mi je bila cura) i onda smo onako pijani oko 3 ure izišli na trg,malo plesali,skoro se potukli s par ljudi ali smo i to rješili ali što je najbolje naša san neku curu(MALA JE ZA 10!!!) i počeo se ljubakat s njom i sve kako to ide.Onda odjednom iz ničeg eto moje prave cure koja mi zalipi pljusku.Ali to JOŠ nije sve.Vraćajući se doma pijan kao stoka s NOVOM curom ispadne mi na pješačkom prijelazu boca i razbije se.Izađe neki lik iz auta dođe mi s leđa udari me šakon u glavi(slomio mi 2 zuba)oš 2 puta udari nogom u rebra(srića da san ponio IXS jaketu).On pobigne a neko zovne panduriju i eto sranja.Pandurija me odvede na hitnu di mi austave krvarenje i onda sljedi procedura.Ovaj što me udrija je diler i narkoman.Da mi alkotest i napušen 2,05 promila,zovu mi ćaću jer sam maloljetan,ćaća ljut ko ris odvede me kući a nastavak ću vam reći.TO BE CONTINUED

ONDA KAKAV MI JE BIO DOČEK????????
« Zadnja izmjena: 02 Siječanj, 2007, 18:30:50 StreetRunner »
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: SRETNA VAM NOVA GODINA!!!
« Odgovori #11 : 02 Siječanj, 2007, 19:15:24 »
Instant karma... :laughing7:
E, nemoj se ljutit, ali tako ti je to kad se proba sidit na 2 stolice odjedanput... I to preid svjedocima... :nono: :laughing7:
Iako, mora da si još nešto gadno sagrišija, kad te ovakva karma dopala, da si tako dobija batina... :toothy3:
Sad ozbiljno, žaj mi je da si mora saznat ovako kako je jebeno bit pijan, a pogotovo bit pijan bez ekipe... :dontknow:
Da te utješin, za koju godinu će te proć, dopizdit će ti budit se sparušen i mamuran, nažalost i ekipa će imat sve manje i manje vrimena za nalazit se, upast ćeš u neku curu za koju bi ti bilo puno gore ostat bez nje nego 'provat' koju novu, sišće sve na svoje... :icon_biggrin:
Do tada, malo manje intoxiciranja, malo više dobrog druženja, i svi skupa doma... :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: SRETNA VAM NOVA GODINA!!!
« Odgovori #12 : 02 Siječanj, 2007, 20:26:56 »
jel vidjeste vi vješticu sad je prava samo joj metla fali. :vjestica: :vrazji: :skuter: :prvi: :beljj: :dancee: :party046: :rofll:
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: SRETNA VAM NOVA GODINA!!!
« Odgovori #13 : 03 Siječanj, 2007, 01:10:13 »
E, moj štovani Streetrunner, a lipo ti je napisal Doomsday, na teži način si saznao da neka ne piješ alkohol,  ako ti škodi...
Sve drugo će se i nekako riješit, ali izgubit 2 dobra zuba...e, to ti nikako nije trebalo... :nono:
Baš da ti je neki početak...vjerovatno znaš i za (prijašnje) bolje ulaske u Novu godinu...
Live to ride, ride to live

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: SRETNA VAM NOVA GODINA!!!
« Odgovori #14 : 03 Siječanj, 2007, 08:18:56 »
Sve van najbokje u novoj 2007.godini.
Meni i nije dobro počela,pročitajte OBAVEZNO!!!!!!!

Krenio sam s curom u grad na trg dočekati novu.Naiša san na svoju ekipu zapili smo se u jednom kafiću(neznan di mi je bila cura) i onda smo onako pijani oko 3 ure izišli na trg,malo plesali,skoro se potukli s par ljudi ali smo i to rješili ali što je najbolje naša san neku curu(MALA JE ZA 10!!!) i počeo se ljubakat s njom i sve kako to ide.Onda odjednom iz ničeg eto moje prave cure koja mi zalipi pljusku.Ali to JOŠ nije sve.Vraćajući se doma pijan kao stoka s NOVOM curom ispadne mi na pješačkom prijelazu boca i razbije se.Izađe neki lik iz auta dođe mi s leđa udari me šakon u glavi(slomio mi 2 zuba)oš 2 puta udari nogom u rebra(srića da san ponio IXS jaketu).On pobigne a neko zovne panduriju i eto sranja.Pandurija me odvede na hitnu di mi austave krvarenje i onda sljedi procedura.Ovaj što me udrija je diler i narkoman.Da mi alkotest i napušen 2,05 promila,zovu mi ćaću jer sam maloljetan,ćaća ljut ko ris odvede me kući a nastavak ću vam reći.TO BE CONTINUED

ONDA KAKAV MI JE BIO DOČEK????????
Kako ti je i počelo dobro da si ostao živ  :o ...
A sada... da saznamo jel bilo skroz u ku*cu: Što je s NOVOM curom  :laughing7: ??
Who's looking for punishment ??

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: SRETNA VAM NOVA GODINA!!!
« Odgovori #15 : 03 Siječanj, 2007, 10:48:23 »
a dobro, jos si mlad, sve je to oke....
jel si bar karal nekaj?  :happy8:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: SRETNA VAM NOVA GODINA!!!
« Odgovori #16 : 03 Siječanj, 2007, 16:43:58 »
Ma brale nisan je nividija od nove ali zvala me je mali miljun puta.Neman sad vrimena za pi*dar.. moran u zubara ovo sredit.Danas san jedan zub već sredija(oba su mi pukla napola tako da se može nadogradit oba što znači manje love i manje muke).Što se tiče ševe moga san je kako san tija samo sam bija pijan pa ko zna kako bi to ispalo(ALI IMA VRIMENA).Sad koliko je to dobro što san je moga odman neznam jer ako svakome daje na prvi pogled kozna koji san ja po redu :laughing7: :laughing7: :toothy10: :laughing3: :laughing11:Nema tu ljubavi nikakve trenutno
S onom prvom nisam se isto čuo iako mi je stalno u mislima a ja sam neznam nakoju ću stranu tako da mi je nova godina ludo počela.A još moran na panduriju....
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: SRETNA VAM NOVA GODINA!!!
« Odgovori #17 : 04 Siječanj, 2007, 10:23:31 »
Tc, tc, tc.... mlad si... stavi "kabanicu" i omrsi u svaku što se nudi... :laughing7:
Ne piše "kilometraža" ni jednoj, ali ako mašina dobro prede, 'ko mari kilometražu...
A za koju se odlučiti... eee, to je već samo tvoj izbor... i bar do sad, ni jedna ti ne smije prigovarati na prijašnje, ako si ti pazio kako umačeš (pa ne prenašaš kakvu spolnu boleštinu... svakakvog smeća ima, mislim na bolesti, a ne vagine, možda nekad cura još ni ne zna, poćev od pišljivog tripera, pa preko svakakvih gljivica, sve do hepatitisa i aidsa  :( ...)
Live to ride, ride to live

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: SRETNA VAM NOVA GODINA!!!
« Odgovori #18 : 04 Siječanj, 2007, 11:01:44 »
Tc, tc, tc.... mlad si... stavi "kabanicu" i omrsi u svaku što se nudi... :laughing7:
Ne piše "kilometraža" ni jednoj, ali ako mašina dobro prede, 'ko mari kilometražu...
A za koju se odlučiti... eee, to je već samo tvoj izbor... i bar do sad, ni jedna ti ne smije prigovarati na prijašnje, ako si ti pazio kako umačeš (pa ne prenašaš kakvu spolnu boleštinu... svakakvog smeća ima, mislim na bolesti, a ne vagine, možda nekad cura još ni ne zna, poćev od pišljivog tripera, pa preko svakakvih gljivica, sve do hepatitisa i aidsa  :( ...)
Baš ti hvala sad si me ohrabrio :toothy10: :laughing11: :laughing6: :laughing7: :laughing7:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: SRETNA VAM NOVA GODINA!!!
« Odgovori #19 : 04 Siječanj, 2007, 11:26:43 »
E, :laughing7: poštovani moj S.Runner, to su ti, na našu sveopću žalost  :( , samo gole činjenice....  :sad1:
Live to ride, ride to live