Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

???

....
1 (33.3%)
....
2 (66.7%)

Ukupno Glasova: 3

Autor Tema: Aprilia Rs 125  (Posjeta: 1358 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Hrca12

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner
  • MojSpuh: Malossi
Aprilia Rs 125
« : 21 Ožujak, 2022, 22:12:34 »
Pozdrav, znam da nije skuter u pitanju ali evo ako netko slucajno zna do ceg je problem dobro ce mi doc 😄.
Uglavnom vozio sam se sve normalno dosta zadnjeg vremena, nista me nije zezalo, i kad sam prestizao par auta, osjetim kad sam promjeno u vecu brzinu i dao opet gas da mi je motor oslabio, kao da ga nesto guši, konto sam da je gorivo ili slicno ali vozio sam do ulaza u selo gdje zivim sa malo gasa i kad sam skrećao, u voznji se ugasio samo i nije htio upalit, kad ga pokusavam upalit na guranje( tako ga inace palim jer mi je otisao regler) puca iz auspuha, promjeno sam svjecicu ali opet isto i sad sam skonto da je izgubio kompresiju, ubacim ga u prvu i sa malo snage mogu ga gurat pokraj sebe dok klip normalno unutra radi... Sta bi najprije trebao pregledat bez da bezveze rasttavljam ostatak masine, je li to klip i karike ili je do nekog semeringa? Inace motor sam dovukao ima godinu ipo i nikad me masina nije zezala sto se tice cilindra i klipa, sipano je kvalitetno ulje i zagrijavan je prije svake voznje tako da mislim da je i zbog tog izdrzo toliko, uglavnom hocu rec da nije mjenjano to odavno, ni to a ni semerinzi ni lezajevi😅. Prije nekih 2 mjeseca sam mjenjao birac brzina i djelove sto njega pokrecu u masini, i tad sam vidio da je cilindar iznutra ko nov, kao i klip, nisu imali ni jedan zazor na sebi.

Offline Ljobot

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • YearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
Odg: Aprilia Rs 125
« Odgovori #1 : 21 Ožujak, 2022, 22:17:14 »
Provjeri opet cilindar i klip, i vidi mozda ti pusta dihtung na glavi ili dole onaj na cikindru,i provjeri imas li sve one gumice.

Offline Hrca12

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner
  • MojSpuh: Malossi
Odg: Aprilia Rs 125
« Odgovori #2 : 21 Ožujak, 2022, 23:00:48 »
Provjeri opet cilindar i klip, i vidi mozda ti pusta dihtung na glavi ili dole onaj na cikindru,i provjeri imas li sve one gumice.
Sad sam skinuo glavu, na klipu gore ima ko neka skroz mala ostra izbocina, bas je ostra, samo na jednom tom mjestu, sitna je skroz ali ne znam zasto ovo ima

Offline Hrca12

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner
  • MojSpuh: Malossi
Odg: Aprilia Rs 125
« Odgovori #3 : 21 Ožujak, 2022, 23:01:48 »
Provjeri opet cilindar i klip, i vidi mozda ti pusta dihtung na glavi ili dole onaj na cikindru,i provjeri imas li sve one gumice.
Imaju tri duboka reza na cilindru, nisu prije bila.

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Aprilia Rs 125
« Odgovori #4 : 22 Ožujak, 2022, 06:20:12 »
Nesto tvrdo metalno se sasulo i proslo kroz masinu.
Ocito ce trebat novih djelova ponesto
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline Hrca12

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner
  • MojSpuh: Malossi
Odg: Aprilia Rs 125
« Odgovori #5 : 24 Ožujak, 2022, 07:13:51 »
Nesto tvrdo metalno se sasulo i proslo kroz masinu.
Ocito ce trebat novih djelova ponesto
Jeste, osigurac se jedan skroz sasuo, a drugom otpo onaj vrh sto se uzme špic kljestima pa se zavrate.

Offline sole9

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 111
  • Spol: Muški
  • 21,RI
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr50 morini,Rs125'07
  • Moja Kaciga: Arai rx7
  • MojSetup: Jolly moto,polini154,dell 34
  • MojSpuh: Jolly moto corsa
Odg: Aprilia Rs 125
« Odgovori #6 : 27 Ožujak, 2022, 11:37:24 »
Sad kad stavljas novi cilindar,promjeni i sve ostalo, radilice obicno traju oko 30 000 km na njima,tako da novu klipnjacu stavi, racunaj da ti je nikasiliranje 200 e, klip 100, semerinzi od vitona i lezajevi koyo c4 oko 250 kn , brtve 260 kn i klipnjaca sa prešanjem i centriranjem 1000 kn, ako vozis na pumpu ulja pazi da je odzracis i da posložis plastične zupčanike kako treba(da budu u fazi) i miran si opet dugo vremena...
2T🖤