Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pozdrav  (Posjeta: 1298 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline joca003

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYears
  • Moj Skuter: peugeot zenith 50..
Pozdrav
« : 02 Veljača, 2022, 02:10:55 »
Poz da se prestavim kao da napisem nesto o sebi kazu kulturno je kada dodjes negdje da se prestavis.
Pa ovako sto se tice mene ja sam jedan od onih koji vole ovaj sport od malena pa kazu za sva vremena.
Imam 18godina i od svojih 14 ima tu neku volju prema motorima.
Zivim u Lukavcu tacnije u jednom pa mogo slobodno reci lijepom i prostranom selu Poljicu.
Prvi motor su moji mi kupili u 16 godini prije nisu mogli i shvatam ih nisu bili u mogucnosti hvala im i na tom prvom motoru koji je i dan danas u mom vlasnistvu.
U pitanju je Peugeot zenith 50cc. U to vrijeme i nisam znao toliko o motorima sto se naravno godinama promjenilo.
Vec nakon tog prvog motora nekih 7 ili 8 mjeseci ja i drugar smo nasli na piku motor za jako malu cijenu koji nije bio ispravan naravno ali je nama posluzio i to puno . Kupili dovukli i u garazu rasklopili sve masinu na sto skupili jos novca kupili dijelove i polako ucili imali smo naravno podrsku jednog od vrhunskih mehanicara i okorjelog bajkera koji sta god nismo mogli rijesit bi nam objasnio da mi to sami uradimo i mogu rec da sam se na tom motoru naucio sve sto danas znam. Zahvalan sam mnogo i tom gospodinu koji je u svako doba dana i noci uskocio da pomogne pa makar to bilo i porukom samo sto je bilo i vecinom tako.
Posle tog motora naisao sam na piku za male pare na jos jedan isti Peugeot zenith te ga kupio i na oba ta imam isti problem koji ne mogu rijesit postavio sam na topik sta je u pitanju ali manje vise zelja za vecim motorom naravno je dosla. U tom sam dobio nekako i ponudu da mi drugar rijesi dug tako sto ce mi dati yamahu tzr 125 naravno pristao sam i nadam se da cu u buducnosti moci ostvariti sebi barem nekog cbr-a ili pak gsxr-a a uz to i ktm u garazi nece smetat za neke avanture van ceste. Veliki pozz svim bajkerima cijelog svijeta NIKAD BRZE OD ZIVOTA.
« Zadnja izmjena: 02 Veljača, 2022, 02:16:13 joca003 »

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Pozdrav
« Odgovori #1 : 02 Veljača, 2022, 08:32:46 »
 :dobrodosli:
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4108
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Pozdrav
« Odgovori #2 : 02 Veljača, 2022, 12:25:11 »
 :hello: :hello: :hello: