Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zahvala za detaljne teme i dojmove Vasim skuterima  (Posjeta: 1645 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Zahvala za detaljne teme i dojmove Vasim skuterima
« : 05 Siječanj, 2022, 09:50:00 »
Punu vrijednost tema na forumu, shvatis tek kad postanes vlasnik istih vozilica, makar to cinim i kad dijelimo slicne vozilice, ali ponekad ti specificni detalji dodju na svoje, kad  prepoznas i osjetis to iskustvo iz voznje koje je neprocjenjivo jer stedi vrijeme i zivce. Zahvalu zasluzuju apsolutno svi (cak i onaj koji laze i mulja), a ovom prilikom cu samo malo izdvojiti povratak u svijet Yamahica. U 2T svijetu, ovo je jos znacajnije.

Zahvaljujem se dacerovsu koji mi je pomogao s uvodom u svijet Nmaxa.
http://forum.mojskuter.com/index.php/topic,111770.0.html

Zelim se zahvaliti nasem kolegi Challenbeen-u sto je detaljno prosao kroz Xmaxa 300 u svojoj temi u garazi, i uz njegovu pomoc sto sam rijesio u hodu sve dileme oko ppcetnih custom postavki :frajer:
http://forum.mojskuter.com/index.php/topic,113133.0.html

Kad gledas ovako sa strane dok vozis Peugeota, ti si prisiljen blejati u tu temu, i najbolje sto mozes je da zapamtis da postoji :puska:  :dontknow: Tek kad postanes dio te price, osjetis koliko su svi ti dojmovi dragocijeni :headbang: Sve one dileme, pocevsi od najosnovnijih, preskaces kao vjeverica grane.

Hvala Vam, najvise cijenim iskrenost odakle dobivate Big Respect, napravili ste stivo koje se s gustom cita, a da ne govorim kako se sad upija, kao suha spuzva (gasi Netflix, motaj kablove) :toothy10:




« Zadnja izmjena: 05 Siječanj, 2022, 09:52:56 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2835
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Zahvala za detaljne teme i dojmove Vasim skuterima
« Odgovori #1 : 06 Siječanj, 2022, 14:09:32 »
Čitam 5 puta napisano i ne znam što bi rekao osim hvala. Rastopio si me i samo si mi dao pouzdanja da nastavim istim tempom  :headbang:

Xmax 300 je fenomenalan međugradski stroj, ali nije za mene jer sam prevelik i pretežak kad sam u dvoje sa curom... zato sam ga prodao, inače žalim svaki danom za tim postupkom...  :help: To ne znači da ću ga kupiti opet, nego da razmišljam o nekoj jačoj varijanti maxi skutera... nadam se nečem što još nije bilo viđeno na forumu  :headbang:
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zahvala za detaljne teme i dojmove Vasim skuterima
« Odgovori #2 : 06 Siječanj, 2022, 15:21:57 »
Cudan mi je Xmax 300 zbog ovog:


Doduse to su zimske hlace s protektorima, ali opet znam da se to ne desava bas na drugim vozilicama. Presaltao sam se u mod onoga tko ima, a ne vozi se, rekoh, no sikirki. I taman se krenem provlacit medju aute, i shvatim da jos trubim koljenom, osim sto cvikam. :happy3:


Ispast ce da cjepidlacim, ali tesko je naci savrsenu vozilicu. Najgore je kad nadjes, a onda se pojavi potreba za voznjom u dvoje, i tu nastupi veliki restart.

Jer realno, moze se voziti i na wc skoljci:
« Zadnja izmjena: 06 Siječanj, 2022, 15:26:57 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<