Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera Vikktor - custom naked  (Posjeta: 8324 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dee

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • Osoba od mnogo interesa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Drniš
  • Moj Skuter: KymcoYup Runner APN6
  • Moja Kaciga: Jeftina
  • MojSetup: Jako promjenjiv
  • MojSpuh: Yasuni R
Gilera Vikktor - custom naked
« : 14 Prosinac, 2021, 00:43:27 »
Komentari na
http://forum.mojskuter.com/index.php/topic,114383.0.html

Evo da predstavim svoj aktualni projekt. Radim preradu, pravim naked chopper skuter. Baza je stari Runner. Na Runnera to neće ličit niti malo, naravno, tako da sam mu dao ime VIKKTOR, šta meni znači "pobjednik" kao.

Ovo mi je drugi ovakav projekt koji sam započeo. Nijedan još nisam dovršio. Prošle godine sam počeo radit ovo isto od SYM Jet Sport X, koju sam nazvao FREYA. Odma u startu sam ja bio svjestan da je to dosta ambiciozno, jer to sam odredio uradit kako triba, to sve atestirat i homologirat da to sve bude uredno street legal i registrirano. Nije to samo poskidat plastike i malo boje. Također sam pretpostavio da usto šta sam očekivao da će biti komplicirano, da će bit još i kompliciranije od toga. E pa ispostavilo se da je to JOŠ kompliciranije sve dobro izvest.
Tako da... SYM sam stavio na čekanje, jer mi je pojeo užasnu količinu živaca, pa sam prešao na Gileru, koju sam već bio kupio da mi bude sljedeći projekt, jer je ipak Runner najbolji skuter u klasi, i njega sam htio sredit po svome guštu, a SYM sam bio radio sa namjerom da bi to prodao nakon nekog vremena, kad se malo izvozam. O SYM ću vjerojatno posebno pisat, nije još prekrižen, samo je na hlađenju.

Pošto sam na SYMu već skužio neke stvari kako se šta radi, a usto i za Vikktora sam imao dosta skromniji plan, da bude jednostavniji, i nije me bilo puno briga da to baš nešto super izgleda, Vikktor napreduje dosta brže. Signalizaciju sam već bio nabavio za SYMa pa sam to iskoristio, blatobrane sam isto već bio napravio pa sam i njih iskoristio jer je dimenzija guma točno ista. Vikktor neće imati ni kilometar sat, niti rezervar ulja, već ću miješati direkt u rezervar, mada, oko toga se možda i predomislim još. Na Runeru pumpa ulja svejedno mora ostat jer preko nje pumpa vode dobija pogon.

U ovim projektima sam ja sad već toliko duboko da više nema povratka nazad, ovo mora biti završeno, previše sam energije u to uložio. Pitanje je samo kad će bit gotovo, ne ako.
Šta se tiče homologacije, već sam unaprijed prije početka ičega pričao sa ljudima koji te preglede obavljaju tako da tu ne bi trebalo biti velikih problema. Sam atest čak i nije nešto vele skup, samo 600 kuna.

Ovu temu otvaram jednim dijelom radi motivacije da ga dovršim, jednim dijelom da možda mogu tražit nekakav savjet, jer nažalost, u mom krugu ljudi nitko nije baš lud za mehanikom uopće, a kamoli ovakve ludosti izvodit tako da nemam s kime o ovome pričati, bar ne na razini na kojoj bih htio. A jednim dijelom da i netko ko bi ovako nešto možda radio može vidit neka rješenja koja mu mogu poslužit, a i neka koja nisu baš dobra, a pisat ću i o takvima.

Evo ovako je to počelo, Runner ko Runner. Pokraj njega je moj vjerni Apen, moj daily, moje magare  :-* :-*



Prakse oko mehanike imam i više nego dovoljno, tako da to nije upitno. Evo već tu na ovoj slici Vikktor ima 70cc kit koji sam ja montirao, i obojao u crveno. Obojao sam bojom za kočiona kliješta jer pretpostavljam da je vatrostalna, al tu boju ja NE preporučujem, jer iako je kao za kliješta, prva kapljica kočionog ulja ju je razmazala (jedna kliješta sam također bojao), i užasno slabo pokriva, cilindar i glavu sam bojao u 6-7 slojeva, ne sjećam se više. A mala bočica, 200 ml koja košta paaa nekih 80 kn ili tako, bezveze.

Imam hrpu slika, al nisam se trudio baš poslikati svaki korak svake procedure. Mali problem je u tome šta ja više nisam baš momčić, i da budem iskren, tehnologija mi je počela bježat, ne snalazim se više sa lakoćom na elektronici kao što sam nekad. Na mobu imam hrpu slika, al ovo pišem sa kompa jer je puno lakše, a mob i komp mi iz nekog razloga baš ne surađuju najbolje oa mi je prebacivanje slika malo tlaka. Al bit će svega, pomalo.

Ovo je far i žmigavci koji su ovjde na Freyi, nemam sliku na Vikktoru, al to je to.



Inače, ovo je sa nekog kineskog choppera, Quingqi 250 ili kako li se već piše.

Za signalizaciju je bitno da na sebi ima oznake homologacija, piše obično E4 ili E9 ili tako nešto, tako da sam morao nabaviti signalizaciju sa nekog postojećeg motora, a nisam mogao uzeti nešto jeftino sa Ebaya.

Ovo je boja u kojoj će Vikktor biti, koju sam isto bio prvotno nabavio za Freyu



Otprilike ovako izgleda i kad se osuši. Boja je Hammerite sa efektom, koju sam odabrao jer mi prvenstveno super izgleda, a i zato jer ova boja ide i bez temeljne, i može se bojati kistom i super ostaje, jednostavna je za raditi. Nemam volje za nekakvo fenski šmensi profi bojanje, prvenstveno jer to KOŠTA, a da ja imam pare za platit majstora, onda ovo ne bi ni radio, već bi platio majstore. Znači, ulaganje novca što je moguće manje, uz zdrav razum naravno. Ovo će poslužit, pa ćemo vidit kasnije ima li potrebe za boljim.

Evo glava od 50cc koju sam širio RUČNO FREZEROM za 70cc, jer sam kupio jeftini kit bez glave, novi, za nekih 300-400 kuna, ne sjećam se točno.



S tim da, ovo tu nije dovršeno, ovo je iz procesa. Zajeb je kod Piaggio glave šta svjećica nije u centru pa se ne može obraditi lako na tokarskom. Glava je bila još parsto kuna, pa jebiga, budget build, snađi se. Mašina radi, al na njemu je trenutno onaj prosti sc46 auspuh, vidit ćemo kad složim rezonu oće li biti problema, prvenstveno DETONACIJE. Naravno, može se to i strojno obradit, ali KOŠTA.

Ovo je početak izrade blatobrana


« Zadnja izmjena: 14 Prosinac, 2021, 01:12:33 Dee »

Offline Dee

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • Osoba od mnogo interesa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Drniš
  • Moj Skuter: KymcoYup Runner APN6
  • Moja Kaciga: Jeftina
  • MojSetup: Jako promjenjiv
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Gilera Vikktor - custom naked
« Odgovori #1 : 14 Prosinac, 2021, 00:45:53 »
Oko blatobrana je bilo seksa ajme meni, to je RETARDIRANO komplicirano.

Ovo je dio procesa



Na blatobrane sam potrošio sigurno 10ak dana, ili više, to nisu istine. Napravio sam mislim 4 komada. Ni sa jednim nisam bio zadovoljan, i nisam uspio napraviti onako kako sam ih zamislio, pa sam nakon 4og se vratio na 2i i njega dovršio malo pojednostavljeno. To je jedna od metoda koje sam ranije spominjao da NIJE dobra. Za ubuduće imam drugačiju metodu planiranu, vidit ćemo o tome kad bude vrime.




Evo tu se vidi uložena količina vremena u ovaj komad



Tanki lim koji progori kao papir, pa reckanje, bruskanje, savijanje, kitanje, brušenje, ajme ajme. Kovao sam ga čekićem da metalnoj kugli nakon zavarivanja, da ga više dobijem u zaboljeni oblik, al dosta je teško, i nakon farbanja se vide crte di su varovi.

Offline Dee

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • Osoba od mnogo interesa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Drniš
  • Moj Skuter: KymcoYup Runner APN6
  • Moja Kaciga: Jeftina
  • MojSetup: Jako promjenjiv
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Gilera Vikktor - custom naked
« Odgovori #2 : 14 Prosinac, 2021, 01:04:21 »
Ovako sam ga prvotno zamislio



Evo tu sam zavarivao oslonce za noge vozača, imam i boljih slika al ih sad ne mogu naći, poslikat ću kako je ispalo, a ispalo je dost dobro. Zavario sam cijev od 3/4" direkt na ramu.



Na Runnerima manje više svima se razvale rupe za bočnu nogaru, tako da sam odozdo zavario komad flaha na koji sam prethodno zavario dvi duboke matice M8, trenutno nemam sliku.

Dosad su gotovi:
nosač fara i žmigavaca
nosač štopa, žmigavaca i tablice
nosač expanzione posude jer sam ju spustio niže od tvorničke pozicije
nosači prednjeg blatobrana
nosači stražnjeg blatobrana
oslonci za noge vozača

Trenutno izmišljam nosač sica, a i kadu sam izmasakrira da mogu sic stavit niže nego je bio, a opet bi htio imat nekakav mali gepekić ispod sica. Ima dosta mozganja tu, al to je jedini bravarski zahvat koji mi je ostao. Jedino popilat još par viškova željeza po rami i sa volana i to pobrusit.

Offline Dee

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • Osoba od mnogo interesa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Drniš
  • Moj Skuter: KymcoYup Runner APN6
  • Moja Kaciga: Jeftina
  • MojSetup: Jako promjenjiv
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Gilera Vikktor - custom naked
« Odgovori #3 : 14 Prosinac, 2021, 01:16:25 »
Rezervar goriva ću ostavit tvornički, jer su za atest mi nešto zakomplicirali, sa čega može biti, pa sam onda odlučio ostavit, jer ne daju da stavim bilo koji rezervar sa bilo čega, ili čak nekakvi custom rad. Rezervar od Runnera jest dosta ružan, al ovo ionako neće biti lijep motor pa me nije briga. Zato je barem ogroman hehehe

Offline Dee

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • Osoba od mnogo interesa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Drniš
  • Moj Skuter: KymcoYup Runner APN6
  • Moja Kaciga: Jeftina
  • MojSetup: Jako promjenjiv
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Gilera Vikktor - custom naked
« Odgovori #4 : 14 Prosinac, 2021, 11:36:46 »
Evo u ovom stilu sam ja ovo zamislio



Vikktor naravno nece izgledat ovako elegantno, zbog Runner rame, ogromnog rezervara a i LC je masina pa ima i hladnjak.

Sestra Freya bi trebala izgledat puno elegantnije, radi cjevaste rame

Offline Dee

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • Osoba od mnogo interesa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Drniš
  • Moj Skuter: KymcoYup Runner APN6
  • Moja Kaciga: Jeftina
  • MojSetup: Jako promjenjiv
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Gilera Vikktor - custom naked
« Odgovori #5 : 14 Prosinac, 2021, 12:42:52 »
Priprema za kemijanje nosaca sica



Oslonci za noge dovrseni. Mozda jos malo usminkat varove al moze i ovako ostat.





Vjerojatno cu ih skratit par cm.

Tu je bio nosac expanzione posude


Offline Dee

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • Osoba od mnogo interesa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Drniš
  • Moj Skuter: KymcoYup Runner APN6
  • Moja Kaciga: Jeftina
  • MojSetup: Jako promjenjiv
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Gilera Vikktor - custom naked
« Odgovori #6 : 14 Prosinac, 2021, 15:42:37 »
Evo sic. Jakocsam zadovoljan sa sicom, udoban je vrhunski. Iskoristio sam spuzvu od tvornickog sica su Runnera, na par mista ispod sam ubacio spuzve di je falilo, skaj je dosta kvalitetan. Sta se tice kroja, to sam odradio ovako zdravo seljacki, nema teorije da se tu idem zajebavat sa sivanjem i krojenjem. Zaklamao sam ga za dasku, nema to di, rock solid. Uzivo cak i izgleda malo bolje nego na slikama.






Offline Dee

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • Osoba od mnogo interesa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Drniš
  • Moj Skuter: KymcoYup Runner APN6
  • Moja Kaciga: Jeftina
  • MojSetup: Jako promjenjiv
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Gilera Vikktor - custom naked
« Odgovori #7 : 15 Prosinac, 2021, 00:02:38 »
Expanziona i nosac straznjeg blatobrana sa jednom rukom Hammeritea. Na nosac sam dao i jednu ruku temeljne prije. Nakon slikanja sam ofarbao drugu ruku, super je ispalo.



Prednja felga sa 2 ruke boje, jos je sareno, tribat ce jos jedna. Guma je za smece, dot iz 2004e 😁😁😁


Offline Dee

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • Osoba od mnogo interesa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Drniš
  • Moj Skuter: KymcoYup Runner APN6
  • Moja Kaciga: Jeftina
  • MojSetup: Jako promjenjiv
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Gilera Vikktor - custom naked
« Odgovori #8 : 15 Prosinac, 2021, 15:30:32 »
Sušara za dijelove



Prednji blatobran i nosači



Sa nosacima sam zadovoljan, dobro su ispali a nisu mi previse vremena potrosili. Nakon ove slike sam ih ofarbao jos jednom rukom za ne falit.
Blatobran je ok, nisam odusevljen ali posluzit ce. Jos se vide rebra di sam spajao limu. Jednog dana mozda napravim neki drugaciji i bolji, al ovo je zasad ok.
Boja izgleda vrhunski, al mehanicka svojstva boje me nisu odusevila uopce, dosta lako se ogrebe.





Boja je dosta nezgodna za uhvatit kamerom. Blatobran uzivo izgleda nesto bolje, odsjaj mu naglasava grbavost i vise nego sta jest.

Offline Dee

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • Osoba od mnogo interesa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Drniš
  • Moj Skuter: KymcoYup Runner APN6
  • Moja Kaciga: Jeftina
  • MojSetup: Jako promjenjiv
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Gilera Vikktor - custom naked
« Odgovori #9 : 18 Prosinac, 2021, 01:24:13 »
Ovo je bio najveci mindfuck cilog projekta. Jebeni nosac sica. Sad kad je gotov, to djeluje kao, hello pa dobro jutro da ce tako bit. Mozgao sam danima kako da ga izvedem, da bude i funkcionalan, i elegantan, i da je relativno jednostavno za izvest, i evo ga, zadovoljan sam posve. Sic ce se dizat unazad za otvorit gepek. Sic je naravno nize od tvornickog i kada je skracena. Triba jos iskemijat straznji nosac za kadu, al to ce bit ez pz. Za suvozacki sic jos nisam nacisto da li cu ga uopce pravit, to cu jos razmislit.








Naknadno sam na nosac zavario jos neke dijelove koji ce drzat sic i skratio prednju okomitu cijev za bolji kut sica, al to je to.

Sad smatram da sam presao polovicu posla i dalje vise ne predvidam nikakve vece komplikacije, eventualno kad budem slagao instalaciju struje, i tu zna bit dosta mozganja, al najgore sam prosao.

 :headbang:   :headbang:

Offline Dee

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • Osoba od mnogo interesa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Drniš
  • Moj Skuter: KymcoYup Runner APN6
  • Moja Kaciga: Jeftina
  • MojSetup: Jako promjenjiv
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Gilera Vikktor - custom naked
« Odgovori #10 : 22 Prosinac, 2021, 14:56:15 »
Upa san u neki Jasuni ER, mozda bude i valja 😁😁













Offline Dee

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • Osoba od mnogo interesa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Drniš
  • Moj Skuter: KymcoYup Runner APN6
  • Moja Kaciga: Jeftina
  • MojSetup: Jako promjenjiv
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Gilera Vikktor - custom naked
« Odgovori #11 : 22 Prosinac, 2021, 14:58:23 »
Super je sta je homologiran pa cu ga moc upisat u prometnu pri atestu.











Offline Dee

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • Osoba od mnogo interesa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Drniš
  • Moj Skuter: KymcoYup Runner APN6
  • Moja Kaciga: Jeftina
  • MojSetup: Jako promjenjiv
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Gilera Vikktor - custom naked
« Odgovori #12 : 23 Prosinac, 2021, 15:49:50 »
Uobicajeni problem cijele grupacije. S unutarnje strane su 2 duboke M8 matice, ima da traje vjecno.






Offline Dee

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • Osoba od mnogo interesa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Drniš
  • Moj Skuter: KymcoYup Runner APN6
  • Moja Kaciga: Jeftina
  • MojSetup: Jako promjenjiv
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Gilera Vikktor - custom naked
« Odgovori #13 : 31 Prosinac, 2021, 12:53:15 »
Umjetnik sam sa brusilicom, i to mi nije drago.

Nisam bio prezadovoljan pozicijom sjedenja pa sam preradio oslonce nogu. Dodatni bonus je sta izgleda prilicno cool. Ostalo je tu jos usminkat varove na najzajebanijim djelovima. Moguce da cu ih produzit jos 3-4 cm prema naprijed pa cu zasad ostavit ovako. Ovo je ok i da ne diram vise nista.
Nosac sica je gotov, jos jedan sloj boje i zavidat sic. Sic se naravno podize prema nazad jer je to bilo mi puno lakse za rjesit i izvest. Naprijed s donje strane sam zavario komad flaha kroz koji cu zakljucavat sic lokotom za prednji okomiti nosac na rami.





















Oslonci za noge mi se jako svidaju pa sam odlucio napravit i volan u istom ovom stilu, a ionako sam htio volan povisit za nekih 10ak cm.

Offline Dee

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • Osoba od mnogo interesa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Drniš
  • Moj Skuter: KymcoYup Runner APN6
  • Moja Kaciga: Jeftina
  • MojSetup: Jako promjenjiv
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Gilera Vikktor - custom naked
« Odgovori #14 : 03 Siječanj, 2022, 22:03:45 »
Procedura izrade volana






Dost dobro







Jos bolje














Offline Dee

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • Osoba od mnogo interesa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Drniš
  • Moj Skuter: KymcoYup Runner APN6
  • Moja Kaciga: Jeftina
  • MojSetup: Jako promjenjiv
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Gilera Vikktor - custom naked
« Odgovori #15 : 05 Siječanj, 2022, 13:06:33 »
Na masini nije bilo termostata pa sam skinio glavu da montiram. Evo rucno sirena glava






Offline Dee

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • Osoba od mnogo interesa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Drniš
  • Moj Skuter: KymcoYup Runner APN6
  • Moja Kaciga: Jeftina
  • MojSetup: Jako promjenjiv
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Gilera Vikktor - custom naked
« Odgovori #16 : 05 Siječanj, 2022, 13:15:41 »
Mijenjao sam i prirubnicu karburatora pa sam usput pregledao i lamele. Ispostavilo se da su na masini karbonske. Pri testiranju puhanjem ustima kroz njih se ispostavilo da pruzaju POPRILICAN otpor, pa sam izvadio druge limene iz šteka, koje pruzaju osjetno manji otpor, pa sam montirao limene. Karbonske nisam mjerio, izgledaju mi kao barem 0.5mm, zasad ce bit limene pa cu eventualno u buducnosti nabavit neke tanje karbonske ako me bude volja.
Ove limene mrvicu mrvicu propustaju kad usisavam, dok karbonske nisu, no zanemarivo, al imam to u vidu pa cu se pozabavit s time kad bude vrime, to je ez pz zahvat ionako.






Offline Dee

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • Osoba od mnogo interesa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Drniš
  • Moj Skuter: KymcoYup Runner APN6
  • Moja Kaciga: Jeftina
  • MojSetup: Jako promjenjiv
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Gilera Vikktor - custom naked
« Odgovori #17 : 05 Siječanj, 2022, 19:21:00 »
Nazalost sam morao iskasapit tvornicki volan, jer je prihvat na vilicu preeekompliciran za bih ga isao pravit.

Super je ispalo, izgleda ekstra, a ergonomija je fantasticna, sjedi se na motoru gospodski!






















Offline Dee

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • Osoba od mnogo interesa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Drniš
  • Moj Skuter: KymcoYup Runner APN6
  • Moja Kaciga: Jeftina
  • MojSetup: Jako promjenjiv
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Gilera Vikktor - custom naked
« Odgovori #18 : 29 Siječanj, 2022, 19:05:46 »
Da ne bi se kolege prepale da sam poklekno pred izazovom 😁😁😁
Radi se pun k**ra*, al nemam nekih lijepih fotki jer nemam zivaca gubit vrime na sastavljanje da vidim kako to sve izgleda. Izgledat ce kako bude.
Napravio sam nosac kade, sad mi je poprilicno zao sto samoristio kvadratne cijevi, ali sa njima je puno lakse radit nego sa okruglima, a i njih sam imao pri ruci. Nekad u budicnosti to mozda preradim, zasad je ok, sluzi svrsi, a bio je poprilican mindfuck ovo izvest.
Na rami je druga ruka boje, jos cu jednu. Boja izgleda perverzija, al preporucam Hammerite izbjegavati u SIROKOM LUKU, uzasno je mekana. Ako budem jako zadovoljan sa projektom, to cu u buducnosti opjeskarit i odnit specijalistima da ofarbaju po PSu.






Offline Dee

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • Osoba od mnogo interesa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Drniš
  • Moj Skuter: KymcoYup Runner APN6
  • Moja Kaciga: Jeftina
  • MojSetup: Jako promjenjiv
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Gilera Vikktor - custom naked
« Odgovori #19 : 17 Veljača, 2022, 13:51:58 »
Nisam ni mislio da ce biti lijep, ali majko isusova, ovo samo otac voljeti moze





Dobra strana je da ga sigurno nece nitko ukrast, a polozaj sjedenja je feeeenomenalan, de luxe, ko na pravom chopperu. Testni đir ovih dana.