Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Deklo pumpe vode curi  (Posjeta: 780 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline muzgavac

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 261
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: forza 350
Deklo pumpe vode curi
« : 08 Prosinac, 2021, 20:31:50 »
Danas sam primjetio da iz skutera kapa crna tekućina, slijeva se niz deklo pumpe vode...zanima me da li tehnički postoji mogćnost da iz dekla pumpe vode(kroz bočne rupe) izlazi ulje ili negdje tu u blizini??
Pitam jer je pumpa reparirana u 5. mjesec, očito prerano je došlo do kvara već sada, tekućina koja curi je kompaktna i crna, više čvrsta(na zemlji ostane skorena), mislim da bi se antifriz trebao osušiti...
Osim repariranja u 5.mjesec ja sam zamjenio antifriz u 7. mjesec ponovno, dobro isprao sistem, tako da je vidljivo da je u posudi vode unutra bistra crvena tekućina te da je razina kao i kad sam je nadopunio.
« Zadnja izmjena: 09 Prosinac, 2021, 01:23:57 muzgavac »

Offline Vragolasti Denis

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Banned!
  • Postova: 160
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Jet force
Odg: Deklo pumpe vode curi
« Odgovori #1 : 09 Prosinac, 2021, 08:52:20 »
Na 200cc nema poveyanosti antifriza i ulja jer nema namotaje u ulju. Eventualno ti moze curiti semering ili ti benzin pusta negdje gore oko karburatora pa svu necistocu koju pobere postane crna fleka. Javi rezultate.

Offline muzgavac

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 261
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: forza 350
Odg: Deklo pumpe vode curi
« Odgovori #2 : 13 Prosinac, 2021, 21:39:22 »
https://postimg.cc/gallery/Zdsk11R

ne mogu detektirat odakle se skuplja tekućina, izgleda mi kao da izlazi iz rupe dekla pumpe vode, tekućina je crna i gušća, prepostavljam da je ulje, da curi antifriz valjda bi tekućina bila crvene boje kao i antifriz koji sam uljevao, u posudi je količina do vrha.

Offline Roko gas gilera

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 18
  • YearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
  • Moja Kaciga: AFX
  • MojSetup: 17,5 mm dellorto ED , Yasuni R
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Deklo pumpe vode curi
« Odgovori #3 : 10 Siječanj, 2022, 02:24:46 »
Propisala ti je pumpa vode, probaj prstom malo u tu tekucinu i malo na jezik ako je slatko onda je antifriz ako nije onda ti je ulje ili benzin.