Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Jeste se popisali?  (Posjeta: 8946 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Jeste se popisali?
« Odgovori #20 : 14 Rujan, 2021, 14:13:27 »
A jel se smije lagat tj krivo odgovarat na ona glupa pitanja tipa imas li kupaonicu i vodovodne cijevi u kuci? Ja bi to rado sve kontra reko pa nek si jebu mater sa statistikom

Samo sam cekao da netko spomene. Znaci boli ih k**ra* za stanovnistvo jer znaju kolko ljudi ima i gdje zive. Nego njih zanimaju druge stvari. I ako im ne kazes dobit ces kaznu :jacuseubit:

Mogao bi i ja provodit statistiku na komsinicama da vidim koja se bolje kara, ako nece dobit ce kaznu :dajmenemojj:

Znaci jedno je jasno, ovce smo i mogu sa nama radit sta hoce i kada hoce i koliko hoce. A mi cemo za uzvrat biti fini i jos im popusit kad dodu u popis nekretnina i pokretnina.

Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Jeste se popisali?
« Odgovori #21 : 14 Rujan, 2021, 15:47:20 »
Znaci jedno je jasno, ovce smo i mogu sa nama radit sta hoce i kada hoce i koliko hoce. A mi cemo za uzvrat biti fini i jos im popusit kad dodu u popis nekretnina i pokretnina.

;D

Fascinantno mi je kako je većina Hrvata buntovna bez nekog velikog uporišta. Čitam ove komentare tipa "nit ću se zapisat, nit ću im dozvolit da mi ulaze u dvorište bla bla", šta? Iz kojeg razloga? Zbog čega? Ja sam na ovom forumu najmanji obožavatelj ove države, ali isto oko ovih nekih stvari ne vidim razlog zašto ne surađivat?

Da vidimo koliko nas ima, koliko nas se iselilo, jel starimo, jel se pomlađujemo... najlakše je sabotirat državu u svemu, a onda kad se dogodi potres il tako neka nepogoda, onda bude "pomozi mi državo, sagradi mi kuću". Ee bogati...

A ovu foru da se svatko može prijaviti gdje želi, to je prazna priča. Na policiju ide osoba koja se želi prijaviti na određenu adresu i vlasnik nekretnine na toj adresu, sve ostalo podliježe kaznenom djelu.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Jeste se popisali?
« Odgovori #22 : 14 Rujan, 2021, 15:53:34 »
Fascinantno mi je kako je većina Hrvata buntovna bez nekog velikog uporišta. Čitam ove komentare tipa "nit ću se zapisat, nit ću im dozvolit da mi ulaze u dvorište bla bla", šta? Iz kojeg razloga? Zbog čega? Ja sam na ovom forumu najmanji obožavatelj ove države, ali isto oko ovih nekih stvari ne vidim razlog zašto ne surađivat?

Da vidimo koliko nas ima, koliko nas se iselilo, jel starimo, jel se pomlađujemo... najlakše je sabotirat državu u svemu, a onda kad se dogodi potres il tako neka nepogoda, onda bude "pomozi mi državo, sagradi mi kuću". Ee bogati...

A ovu foru da se svatko može prijaviti gdje želi, to je prazna priča. Na policiju ide osoba koja se želi prijaviti na određenu adresu i vlasnik nekretnine na toj adresu, sve ostalo podliježe kaznenom djelu.


Fala kaj si ovo sve napisao, meni se nije dalo  :icon_thumright:  ;D

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Jeste se popisali?
« Odgovori #23 : 14 Rujan, 2021, 17:01:19 »
Mogli bi malo i ovoj kukavici u Krapinskim toplicama šta se krije iza djeteta u borbi protiv nošenja maski u osnovnoj školi i predstavlja borcem i herojom? Meni je to jadno i kukavički, a vidim da  ga mnogi podržavaju :sad3: jadno dijete šta sve trpi u tim godinama zbog nezrelih roditelja...
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16889
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Jeste se popisali?
« Odgovori #24 : 14 Rujan, 2021, 17:04:12 »
Znam i ja da ti stanodavac mora izdati stanonamcu papir di potvrduje da zivis na toj adresi i tako se prijavljujes.
Ali vidis da ocito ima neke rupe da se u nekim bazama podataka nalazi da se neke osobe mogu preko reda prijaviti lazno.

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Jeste se popisali?
« Odgovori #25 : 14 Rujan, 2021, 17:15:25 »
Postoji mogućnost da je nekad negdi bila rupa u zakonu, koju smo mi Balkanci hvala Bogu našli. Kao što si do prije koju godinu mogao prijaviti tuđe zemljište da obrađuješ i na taj način dobiti državne poticaje. Tako meni jedan na selu u papirima obrađuje 400 i nešto hektara zemlje :icon_biggrin: što je u prijevodu skoro milijun kuna poticaja godišnje... a nit obrađuje, nit je zemljište njegovo. Svašta je moguće u Hrvatskoj.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Jeste se popisali?
« Odgovori #26 : 14 Rujan, 2021, 17:20:36 »
puuuuuno godina sam iznajmljivao stan (a prodao ga prije 8 godina), barem u zadnjih 10 godina dok sam ga imao sam morao osobno sa stanoprimcem u MUP ic da bi ga prijavio na adresu, nije to od jucer. nikakvo davanje papira, bas sam morao osobno bit na MUPu
« Zadnja izmjena: 14 Rujan, 2021, 17:22:07 3alfa3 »

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Jeste se popisali?
« Odgovori #27 : 14 Rujan, 2021, 17:23:20 »
Mogli bi malo i ovoj kukavici u Krapinskim toplicama šta se krije iza djeteta u borbi protiv nošenja maski u osnovnoj školi i predstavlja borcem i herojom? Meni je to jadno i kukavički, a vidim da  ga mnogi podržavaju :sad3: jadno dijete šta sve trpi u tim godinama zbog nezrelih roditelja...

Dovoljno je bilo danas procitat/vidjet na videu izjavu majke djeteta: maske su kancerogene. Tu svaka prica prestaje, jadno dijete s takvim roditeljima.

Ako postoji medicinski opravdan razlog da dijete ne nosi masku (makar samo na par minuta u hodnicima skole kao u ovom slucaju), onda se lako od doktora dobije papir kojim se to dokazuje i osoba ne mora nosit masku NIGDJE. Ali ne, ovdje se preko svojeg djeteta vode ratovi sa drzavom, a 99% ostalih koji su uz njih ni nisu iz tog kraja nego dolaze iz udaljenih krajeva (cak i iz Kanade) samo da je srat sa transparentima. Olos
« Zadnja izmjena: 14 Rujan, 2021, 17:26:30 3alfa3 »

Offline ljubo46

  • Aprilia team Croatia
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moja Kaciga: IXS
Odg: Jeste se popisali?
« Odgovori #28 : 14 Rujan, 2021, 19:48:01 »
Mogli bi malo i ovoj kukavici u Krapinskim toplicama šta se krije iza djeteta u borbi protiv nošenja maski u osnovnoj školi i predstavlja borcem i herojom? Meni je to jadno i kukavički, a vidim da  ga mnogi podržavaju :sad3: jadno dijete šta sve trpi u tim godinama zbog nezrelih roditelja...

Dovoljno je bilo danas procitat/vidjet na videu izjavu majke djeteta: maske su kancerogene. Tu svaka prica prestaje, jadno dijete s takvim roditeljima.

Ako postoji medicinski opravdan razlog da dijete ne nosi masku (makar samo na par minuta u hodnicima skole kao u ovom slucaju), onda se lako od doktora dobije papir kojim se to dokazuje i osoba ne mora nosit masku NIGDJE. Ali ne, ovdje se preko svojeg djeteta vode ratovi sa drzavom, a 99% ostalih koji su uz njih ni nisu iz tog kraja nego dolaze iz udaljenih krajeva (cak i iz Kanade) samo da je srat sa transparentima. Olos
Maske ne stite i nema od njih koristi...tocka kraj
Pametnom dosta

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Jeste se popisali?
« Odgovori #29 : 14 Rujan, 2021, 19:52:18 »
Maske ne stite i nema od njih koristi...tocka kraj
Pametnom dosta

Tako je, "obicne" ne stite onog ko ih nosi (odnosno stite jako malo). S druge strane, kad dises, pricas, kasljes, kises..... Ako imas masku, jel manje toga siris oko sebe ili isto kao da nemas masku?  O tome se radi. Ako svi nose maske, onda ce oni nezarazeni biti puno zasticeniji ne zbog svoje, nego zbog tvoje maske (u slucaju da si zarazen). Isto vrijedi i za tebe ako nisi zarazen: bit ces puuuuuuuno zasticeniji ako si u drustvu zarazenog koji nosi masku.

Ako i ispustas istu kolicinu u okolis zarazen pod maskom u odnosu bez maske (sto nije slucaj jer i maska u sebe puno toga primi), barem je disperzija ogranicenija na manji volumen prostora, a direktni kapljicni kontakt je anuliran skroz.
« Zadnja izmjena: 14 Rujan, 2021, 19:58:53 3alfa3 »

Offline ljubo46

  • Aprilia team Croatia
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moja Kaciga: IXS
Odg: Jeste se popisali?
« Odgovori #30 : 14 Rujan, 2021, 19:57:30 »
S trece strane vise je stete ako svi nose maske jer su djeca u pitanju(i stetnost na zdravlje velike vecine koja je ZDRAVA). Ja kao roditelj sam zgrozen time da moraju nosit maske.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Jeste se popisali?
« Odgovori #31 : 14 Rujan, 2021, 20:00:40 »
To reci obiteljima umrlih od covida koji nisu imali komorbiditeta, a i lijecnicima kojima je maska sastavni dio radnog dana i prije ove pandemije. U svojoj familiji imam obje te grupe ljudi.


Da te pitam nesto.... Jesi cijepljen protiv covida i ako da, zasto? Zanima me, mogu objasnit zasto kad odgovoris.
« Zadnja izmjena: 14 Rujan, 2021, 20:05:52 3alfa3 »

Offline ljubo46

  • Aprilia team Croatia
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moja Kaciga: IXS
Odg: Jeste se popisali?
« Odgovori #32 : 14 Rujan, 2021, 20:12:42 »
Djece umrle od covida nema..ako ima to je laz.
Ja se necu cijepiti jer nisam bio bolestan godinama sto znaci da imam imunitet. Umjesto da se promovira da ljudi jacaju imunitet (vocem i povrcem) guraju se igle i tablete upitnog sastava i djelovanja. Na godisnjoj razini je i do sada umirala hrpa ljudi od gripe ( gotoovo slican broj kao i covid) pa sta. Sve je mediski prenapuhano i nerealno.
Sestra mi radi u njemackoj u glavnom laboratoriju na testiranju i pronalasku virusa covida i smije se i sprda od toga.

Cijepili su mi djeda 85godina s dvije doze i umro je u roku tri mjeseca (sve losija cirkulacija) sam mi je rekao da su mu noge pocele trnut i bit hladne. I postepeno je krenulo odozdo prema gore dok nije umro. Do tad zamisli bio zdrav potpuno zdrav covjek cijeli zivot sportas.

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Jeste se popisali?
« Odgovori #33 : 14 Rujan, 2021, 20:38:37 »
Ivano,reci jedan razlog zasto bi surađivao,popisivao se i gubio svoje vrijeme i otkrivao nekom svoje privatne stvari?
Ja cu tebi nabrojat 100 zasto nebi...

Rođen sam u ovoj drzavi i uredno prijavljen godinama na istoj adresi,sta njima vise od toga treba?
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Jeste se popisali?
« Odgovori #34 : 14 Rujan, 2021, 20:59:28 »
Rođen sam u ovoj drzavi i uredno prijavljen godinama na istoj adresi,sta njima vise od toga treba?

tak je, jebes popis, cijeli svijet ga radi, cak i sjeverna koreja, kaj to nama u HR treba?  ;D

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Jeste se popisali?
« Odgovori #35 : 14 Rujan, 2021, 21:03:27 »
Djece umrle od covida nema..ako ima to je laz.

Ne znam jel ima, ali nebi tvrdio da nema jer to ne znam, kao sto nebi tvrdio ni da ima.
Ali neces valjda negirat da unuci /djeca to donesu doma bakama/djedovima, mami/tati i da onda oni najebu zdravstveno ili umru ak su u onom postotku koje ta bolest sjebe generalno?

Ja se necu cijepiti

Zato jer sam naslucivao odgovor sam i pitao (to je ujedno i objasnjenje zasto sam pitao)
« Zadnja izmjena: 14 Rujan, 2021, 21:06:44 3alfa3 »

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Jeste se popisali?
« Odgovori #36 : 14 Rujan, 2021, 21:21:23 »
 :predstava:
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Jeste se popisali?
« Odgovori #37 : 14 Rujan, 2021, 22:01:34 »
Uu alfa, u borbi si sa vjetrenjačama ;D

Ako na školi piše "obavezne maske", onda ako nemaš masku ne ulaziš. Stvari su vrlo jednostavne, samo ljudi zakompliciraju. Ako u općini piše "moraš biti prikladno odjeven", čemu se čudit ako dođeš gol i zaštitar te ne pusti? Ako misliš ići u neku ustanovu, moraš poštovat red te ustanove i točka. Nemaš masku? Nisi prikladno odjeven? DOVIĐENJA. Najjednostavnije ikad.

Ali ove neke stvari mi vraćaju vjeru u ovu državu, 26 prekršajnih prijava za prosvjednike u Krapini i izvješće socijalnoj skrbi. Po đepu opalit sve šta su umislili da žive u anarhiji, a ne u demokraciji.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Dragster 50

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1085
  • Spol: Muški
  • Italjet Dragster MK1 proud owner
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • You Tube: Cro Dragster
  • Moj Skuter: Dragster 70/180
  • MojSetup: Dr Evo 70-17,5/Gilardoni 180-20,5
  • MojSpuh: City 16/SM06
Odg: Jeste se popisali?
« Odgovori #38 : 14 Rujan, 2021, 22:04:50 »

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Jeste se popisali?
« Odgovori #39 : 14 Rujan, 2021, 22:51:19 »
To je sve jedna velika politicka igra na svjetskoj razini, ja kak radim u starackom domu mogu vam rec da je u ove dve godine umrlo svega par staraca "od korone" a sve ostalo od drugih bolesti a masa koji su bili pozitivni su uredno ozdravili i nisu imali skoro nikakve simptome. Prijasnje 4 godine u istom tom domu su ljudi umirali od obicne prehlade ili gripe i niko se nije od takvih distancirao niti stitio. Moja baka ima 85 godina i preboljela je koronu u 12. mj prosle godine i necete vjerovat ziva je a ima masu drugih dijagnoza, kako to kako to a ljudi sa 40+ sportasi zdravi umiru od neke navodne korone? Di je tu logika? Kak moze jedna stara baba imat bolji imunitet od sportasa? Kako to kako to? Moj stari koji veze nema sa zdravim zivotom a jos manje sa sportom uz babu prebolio koronu, ja zena i mama uredno sa njima jeli svaki dan po 3x i druzili se tokom tih 10 dana izolacije i mi nismo nista pobrali, kako to?
« Zadnja izmjena: 14 Rujan, 2021, 22:53:56 zvonkec92 »
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"