Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Treci spol “razlicit”  (Posjeta: 3325 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dinko1981

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 130
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: batina
Odg: Treci spol “razlicit”
« Odgovori #20 : 30 Srpanj, 2021, 22:53:28 »
Ma geyevi i lezbe vise nisu aktualni, svaki dan dobivamo novu inacicu spolnosti. Vise ljudski rod ide stvarno u krajnosti, mladi ljudi posebice u Americi, vise neznaju sta bi od dosade i hedonizma pa onda izmisljaju spolove i sexualna opredjeljenja a politika i mediji to uvelike poticu. Ocito im je cilj maksimalno razjediniti ljude po svim aspektima, spolu, rasi, vjeri... maltene da dva covjeka vise nemaju nista zajednickog. Krasna buducnost nas ceka

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Treci spol “razlicit”
« Odgovori #21 : 31 Srpanj, 2021, 07:10:45 »
Evo kako je sezona u toku idem pogledat kako se krecu cijene rent a cara jer sam cuo da su skocile cijene rekordno.

Tipa 90€ VW UP dan ili 145€ VW Golf 1dan kao velika potraznja… ugl nebitno, sto vidim…

Jeb*nu gay zastavu.

Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Treci spol “razlicit”
« Odgovori #22 : 31 Srpanj, 2021, 07:56:48 »
Zasto se taj pederluk tolko promovira i zasto bi svi trebali bit tolerantni prema pedercinama? Nije mi jasno to bombardiranje sa debilima i njihovim pederskim zastavama, sta se zeli postic sa tim?
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Bakonja fra Brne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: -
Odg: Treci spol “razlicit”
« Odgovori #23 : 31 Srpanj, 2021, 10:17:00 »
Smanjenje populacije je glavni cilj. I zaglupljivanje iste. Mi u Hrvatskoj tu dobro stojimo. Da se mogu izvoziti kreteni vjerujem da bi to bio naš najveći izvozni uspjeh.
Na našim paradama ima malo tih lgbt4ca, ali je veliki broj onih koji ih podržavaju,a da ni ne znaju što tamo rade.
Njjače mi je kad se tu nađe zvijezda petokraka. Tito i Staljin su bili prevodnici pederluka, daklem. :happy6:

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Treci spol “razlicit”
« Odgovori #24 : 31 Srpanj, 2021, 11:00:11 »
Auu Brne i ti si izgubia doticaj sa stvarnosti sa tim pustim teorijama zavjere :icon_biggrin: ali svaki video o teorijama zavjere počinje istom rečenicom "poslušajte što kriju od vas", to je ka neki trigger da načulite uši. Od tih svih teorija zavjere, ako ima 10% istine, eto meni glave.

Na našim paradama ima malo tih lgbt4ca, ali je veliki broj onih koji ih podržavaju,a da ni ne znaju što tamo rade.

Uglavnom se radi o političarima, beskičmenjacima, koji se plaše odbiti sudjelovanje na paradi kako ih se nebi provlačilo kroz medije i kontinuirano napadalo, da nebi ne daj Bože izgubili koji glas na izborima. Znaju ti LGBT-ovci biti dosta agresivni ako ne dijeliš njihovo mišljenje i ne mašeš njihovim zastavama iz sve snage.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Treci spol %u201Crazlicit%u201D
« Odgovori #25 : 31 Srpanj, 2021, 11:35:58 »
Nemojte mrziti nikoga, samo Peze smijete. Makar ni to nije dobro jer su neki srasli s Pezom pa ispada da vredjas osobu, tako da u tom slucaju je pametnije odustati i od Peze. I smijete glavesine, ali tu nema nitko muda ista da kaze, nego trazi uvijek slabijeg kako to inace biva.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Treci spol “razlicit”
« Odgovori #26 : 31 Srpanj, 2021, 11:41:42 »
btw, forum ima 15280 clanova. Statistika kaze da je 1528 homoseksualaca na ovom forumu. Samo kazem.  ;D

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Treci spol “razlicit”
« Odgovori #27 : 31 Srpanj, 2021, 11:54:59 »
Jel to znaci da 10% homoseksualaca imamo i u ulici, zgradi, kuci? :happy3:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Treci spol “razlicit”
« Odgovori #28 : 31 Srpanj, 2021, 12:11:08 »
S obzirom da nas je 10 pisalo u ovoj temi, znači da se među nama krije homoseksualac :laughing7:

A s obzirom da su oni najžešći kritičari ustvari i sami homoseksualci... ništa, najpoštenije je da stavimo anketu i glasamo između Brne i Zvonca :frajer:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Bakonja fra Brne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: -
Odg: Treci spol “razlicit”
« Odgovori #29 : 31 Srpanj, 2021, 12:44:43 »
Hehe. Ma ne smeta meni nitko. Samo nisam zato da agresivna manjina nameće pravila većini.
I još k tome stalno na TVu pa se stalno promoviraju, a sve to bode lezelebovići iz raznih udruga. Ja u biti nakon tog svog paradiranja ne znam što oni hoće. Djecu usvajat i ne damo i zajednica koju imaju neće se zvati brak. A što se mene tiče doma mogu nazezat i papigu ako im ista da odobrenje kod jvnog bilježnika. Ja da sam peder priznao bih, ali ne vidim koga bi to trebalo interesirati. Meni ne pada na pamet da organiziram paradu da volim jurit ženski rod. A ugrožena su mi prava u svezi mojih želja u vidu supruge s letvom čavlericom iznad glave. :angry9:

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2814
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Treci spol “razlicit”
« Odgovori #30 : 31 Srpanj, 2021, 12:54:15 »
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Treci spol “razlicit”
« Odgovori #31 : 31 Srpanj, 2021, 14:13:44 »
S obzirom da nas je 10 pisalo u ovoj temi, znači da se među nama krije homoseksualac :laughing7:

A s obzirom da su oni najžešći kritičari ustvari i sami homoseksualci... ništa, najpoštenije je da stavimo anketu i glasamo između Brne i Zvonca :frajer:


tzv. latentni homoseksualci  :icon_thumright: ;D

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Treci spol “razlicit”
« Odgovori #32 : 31 Srpanj, 2021, 14:15:03 »
Jel to znaci da 10% homoseksualaca imamo i u ulici, zgradi, kuci? :happy3:

Sto je brojka veca, to je statistika tocnija. Gle, preko 15000 clanova foruma, 10% ljudi na svijetu je homoseksualno.
Naravno da ne vrijedi na uzorku od 10 ljudi, ali nije iskljuceno, mozda ih je u tom drustvu i 2-3 mozda ni jedan  ;D

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Treci spol “razlicit”
« Odgovori #33 : 31 Srpanj, 2021, 14:19:08 »
Btw, jel imate kojeg frenda/frendicu homoseksualca? Ja imam jednog frenda, jednu frendicu i jednog poznanika, oni su barem deklarirani, za ostale ne znam, al mislim da nitko vise nije, ili to skrivaju godinama/desetljecima i to vrlo uspjesno  ;D

I super su ljudi, ova dvojica nisu feminizirani, cura isto nije nadrkana lezba kak se obicno misli, skroz OK ljudi koji i hoce pomoc i kojima bi i sam pomogao ak im nekaj treba.

Jednom pricao s njima o tome, pitao ovu dvojicu jel bi me pojebali, rekli da ne, i to ne zato kaj smo frendovi, nego zato kaj ne vole u tom smislu heteroseksualce. Zenska je rekla da mozda i bi, ali eventualno u troje sa jos jednom zenskom (razgovor u zajebanciji, na nekom tulumu), al ona je i imala par decki u zivotu, tak da je vise biseksualna nego homoseksualna.
« Zadnja izmjena: 31 Srpanj, 2021, 14:24:56 3alfa3 »

Offline Bakonja fra Brne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: -
Odg: Treci spol “razlicit”
« Odgovori #34 : 31 Srpanj, 2021, 14:25:04 »
Ja znam jednog koji se od malena igrao s lutkicama dok smo mi šibali po lopti. I mislim da mi je profesor iz matematike iz srednje bio peder. I dva puta u životu sam doživio da bi me pederi htjeli nategnut. Sasvim je to normalno s obzirom na magnetizam moje ličnosti.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Treci spol “razlicit”
« Odgovori #35 : 31 Srpanj, 2021, 14:34:32 »
I dva puta u životu sam doživio da bi me pederi htjeli nategnut. Sasvim je to normalno s obzirom na magnetizam moje ličnosti.

 :toothy12:



Ovaj "moj" je decko od profesora matematike koji predaje u srednjoj skoli :toothy12:

Offline Bakonja fra Brne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: -
Odg: Treci spol “razlicit”
« Odgovori #36 : 31 Srpanj, 2021, 16:34:05 »
Kuku lele. Da nemamo zajedničku toplu braću koja nas povezuju?😬

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Treci spol “razlicit”
« Odgovori #37 : 25 Kolovoz, 2021, 07:02:18 »


Druga vrsta pedera.

I svaka cast Alfa na ovim komenatrima.

Ali ti ljudi su bolesni, i svakako nije normalno. Mogu oni imat ok odnose s nornalmin ljudima no kad im sexualni djir prodadi… moras priznati to je jako bolesno.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34