Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Maxi,kupnja  (Posjeta: 8775 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Leonardo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • Ne zapo?inji ono što možeš odgoditi za sutra!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Yamaha majesty 400
  • Moja Kaciga: neka okrugla
  • MojSetup: Pokitan totalno
  • MojSpuh: Šupalj
Odg: Maxi,kupnja
« Odgovori #20 : 06 Srpanj, 2021, 17:40:55 »
Linija mi je pristojna, ništa spektakularno, ali nije ni ružan. Čisto pristojno.

Ako je već želio rabiti monotoniju crne boje, mogao je pretapecirati sjedalo i naslon za suvozača u nekakvu sivu boju, a za lipljenje ovakvih naljepnica bi slao ljude u zatvor :uff:

Za ovo sa pokazivačem goriva ćeš morat sam čačkat, ne znam šta bi treće moglo bit osim plovka il displeja (možda čak prije displej).

Malo mi je čudno za diplej jer kad upališ kontakt prilikom provjere struje pokažu se one kocke koje pokazuju nivo goriva al kad to odradi samo blinka e,f i oznaka goriva,al tko će ga znati

Offline Leonardo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • Ne zapo?inji ono što možeš odgoditi za sutra!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Yamaha majesty 400
  • Moja Kaciga: neka okrugla
  • MojSetup: Pokitan totalno
  • MojSpuh: Šupalj
Odg: Maxi,kupnja
« Odgovori #21 : 06 Srpanj, 2021, 22:51:04 »
Linija mi je pristojna, ništa spektakularno, ali nije ni ružan. Čisto pristojno.

Ako je već želio rabiti monotoniju crne boje, mogao je pretapecirati sjedalo i naslon za suvozača u nekakvu sivu boju, a za lipljenje ovakvih naljepnica bi slao ljude u zatvor :uff:

Za ovo sa pokazivačem goriva ćeš morat sam čačkat, ne znam šta bi treće moglo bit osim plovka il displeja (možda čak prije displej).

Malo mi je čudno za diplej jer kad upališ kontakt prilikom provjere struje pokažu se one kocke koje pokazuju nivo goriva al kad to odradi samo blinka e,f i oznaka goriva,al tko će ga znati

Evo i slike zato i nekako čudno da bi bio display kada ga kod provjere pokaže


Offline Leonardo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • Ne zapo?inji ono što možeš odgoditi za sutra!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Yamaha majesty 400
  • Moja Kaciga: neka okrugla
  • MojSetup: Pokitan totalno
  • MojSpuh: Šupalj
Odg: Maxi,kupnja
« Odgovori #22 : 06 Srpanj, 2021, 22:56:08 »
Daj slikaj taj prostor ispod sica, veliki sam fan istog i to mi je jedan od glavnih kriterija, ako nista drugo da ga dobro izlajkam.

evo nešto sam uslikao sad dal ćeš što kužiti ili ne neznam jer ni meni nije naj naj ispalo, moram neki drugi kut slikanja napraviti

Ovo je prednji dio



a ovo zadnji


Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Maxi,kupnja
« Odgovori #23 : 18 Srpanj, 2021, 08:23:11 »
Skuzio sam, fala.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Leonardo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • Ne zapo?inji ono što možeš odgoditi za sutra!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Yamaha majesty 400
  • Moja Kaciga: neka okrugla
  • MojSetup: Pokitan totalno
  • MojSpuh: Šupalj
Odg: Maxi,kupnja
« Odgovori #24 : 29 Srpanj, 2021, 07:46:41 »
eto potrošena dva rezervoara goriva i ja super zadovoljan sa potrošnjom. Prvi rezervoar prosječna potrošnja 4,03l/100km, a drugi 4,17 l/100 km. S obzirom na kubikažu i težinu skutera ja super zadovoljan. Šta se drugog tiče ima nekih " mušica " ali zanemarivo i to ćemo riješiti u hodu