Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ovakve stvari se samo desavaju kod nas..  (Posjeta: 6980 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuckuckoje

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • YearsYearsYears
Ovakve stvari se samo desavaju kod nas..
« : 02 Travanj, 2021, 19:17:59 »
Evo ljudi napravio sam acc samo da vam ispricam pricu, naime neki dan me na skuteru zaustavio stricek policajac na motoru. Zaustavio me jer sam na semaforu (crveno) gledao u telefon trazio po navigaciji put do frenda. Kaze mi stani sa strane, ja stao. Prva stvar sta je napravio, niti dobar dan niti nista, je dosao do auspuha, sagnuo se i gleda. Kaze auspuh ti nije atestiran,tablica nije na drzacu, pricas na telefon, jel imas vozacku prometnu? Dam dokumente i niti sekunda nije prosla, slijedi pitanje. Jel mozes skinut registraciju? Ja rekao alata nemam jebiga. Uzima mi prometnu i kaze  posto ne mozes skinut tablice uzet cu ti prometnu, po nju mozes doci u heinzelovu i objasnjava sad on postupak sta kako i daje mi papiric da sam iskljucen iz prometa. Pisao mi je za tablicu i auspuh na papiricu i jos ce mi kuci doci 3 iljade kuna kazne za ne znam ti ja sta ne. Pitam strickea 3 puta znaci jel moram samo sa papiricem ici u policiji ili trebam i registraciju skinut kada dodem kuci i doci snjom. Kaze samo doneses papiric i vratit ce ti prometnu da mozes ici na vanredni tehnicki. Dolazim sljedeci dan u policiji i kazem, ja sam sredio skuter(nisam) evo potvrda da su me iskljucili iz prometa, zelim svoju prometnu posto ne mogu na vanredni tehnicki bez prometne. Uzima mi dokumente i vraca se za par minuta, kaze ne mogu ti dat prometnu bez tablice..(iako sam pitao 3 puta kao sto sam napomenuo..) Reko dobro idem po tablicu pa cu se vratit za sat vremena. Vracam se za sat vremena, dajem dokumente istom policajcu. Proslo je jedno 45 minuta da bi se vratio i rekao e cuj ne mozemo naci ti prometnu, prebacili smo ju na drugi odjel, a taj odjel ne radi.. I ja reko dobro i sta sad? Moram ic na posao, svasta sam nasrao i kaze mi policajac znas sta, zaserafi ti tu tablicu posto ti ne mozemo prometnu dat i vozi se. Ako te netko zaustavi reci da imas propust sa porte heinzelove.. Reko jel ti mene jebes ili sta. Da se sad idem vozit pa da me opet zaustave i da im prodajem price da su me sa porte pustili haha. Rekoh ovog nema nigdje. Pitao sam jel se mogu sigurno pozvat na vas , kaze da (bio je neki mladi stvarno korektan decko, shavtio je da me taj policajac izdrko ko majmuna i jos mi je napomenuo da je to jedini koji ce te za tako nesto zajebavat sto se tice auspuha) Ja u nevjerici gledam i ne vjerujem sta se desava i vracam se prema kuci kad ono stricek policajac na motoru koji mi je pisal kaznu sjedi na krizanju i ceka. Dosao sam do njega i rekao gle sefe, evo bio sam sad tamo u policiji rekli su mi to i to. Nazovi i provjeri i ostavi me se.Moram ic na posao nemam auto, vozit cu.Stricek nazvao nekim cudom provjerio i rekao mi je mali necu te vise dirat.Ja rekao hvala lijepo dovidenja. evo u nevjerici sam i dalje dal me jebu ili je to stvarno kako kazu. Mislio sam danas na taj jebeni tehnicki ic ali posto nisam u policiji nista rijesio rekli su mi da imam "propust" do utorka i da se mogu peljat ali u utorak odma na regu. I sad evo neznam odnio vrag salu necu se zajebavat i vozit dok to ne rijesim da nebi postao jos veci problem. Nabavio sam cak papire od auspuha posto ima homologacijsku oznaku i mislim da cu ga probat atestirat ako se moze, ako ne stock auspuh,blokada i ko ih jebe pa kad prodem nazad na staro heh.. Ja im inace ne stajem bas zbog takvih idiota, ali motorima ne bjezim jer nema smisla riskirat radi kazne pisljive..Mislio sam iskreno da ce imati vise razumijevanja jer je na motoru ali kurcina sve zavisi na kakvog naletis..
Jel imao itko ikakvih slicnih iskustava ? Savjeti? Voziti ili ne voziti? Ja kazem ne.. Jos htio bih napomenut cijelo to vrijeme dok mi je pregledavao auspuh i pisao kazne nije imao masku uopce.

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Ovakve stvari se samo desavaju kod nas..
« Odgovori #1 : 02 Travanj, 2021, 20:02:18 »
A da nije prvi april :binkybaby:

Ako je to sve ozbiljno onda neznam kaj rec. Najgore kaj se nemres sa rogatim bosti.

Ako moras na izvanredni tehnicki onda obavezno sredi skuter u tvornicko stanje. Ako policajac nema dokaze, a ti si tehnicki ispravan onda sve ide u tvoju korist. Da barem tu kaznu izbjegnes.

Iako sta se mobitela tice tu si ga popusil. Nesmis ni pogledat u mob dok si u prometu. Jbg takav je zakon.
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1997
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Ovakve stvari se samo desavaju kod nas..
« Odgovori #2 : 02 Travanj, 2021, 20:17:26 »
Znaci, zakonski si imao neispravan skuter, policajac te zaustavio i sad si ljut na to sto su te kaznili?
Zakon lipo kaze, auspuh ne ide, tablica mora biti na mistu, znaci, koliko god glupo bilo, ali imao si neispravan skuter.
Po meni imao te pravo kazniti... Ali...

Mislim, ne branim pandura, radio je posao, ali ono, sinoc mu zena nije dala i sad se isao iskaljivati na klincu sa skuterom pa ga ides jebati radi nosaca tablice... Budala...
Ali zakon je zakon, na njrgovoj strani je..

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Ovakve stvari se samo desavaju kod nas..
« Odgovori #3 : 02 Travanj, 2021, 20:42:07 »
Najsigurniji si kad si legalan, upisi spuh u prometnu ako mozes tablicu nazad na blatobran i ne tipkaj vise po mobu. Oni su najbjesniji kad ti nemaju kaj nac. Sreca nisam puno puta zaustavljan od patrole al najsretniji sam bio kad me frajer na motoru skinuo sastrane provjerava sve zivo gleda ja legalan sa svim, samo mi vratio prometnu sjeo na motor i pobjego bez dovidenja bok niti ista slicno, bio je ljut kaj mi nije imo kaj pisat 🤣
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Ovakve stvari se samo desavaju kod nas..
« Odgovori #4 : 02 Travanj, 2021, 21:10:17 »
Jeel bas bas gledaju oznaku dole od ispod na auspuhu?
Ili je dovoljno da pise npr yasuni na njemu i u papirima?
:yamaha:

Offline kuckuckoje

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • YearsYearsYears
Odg: Ovakve stvari se samo desavaju kod nas..
« Odgovori #5 : 02 Travanj, 2021, 21:59:13 »
Jeel bas bas gledaju oznaku dole od ispod na auspuhu?
Ili je dovoljno da pise npr yasuni na njemu i u papirima?


Ovaj je gledao bas dosta dugo, vidio je da je homologirano ali ne atestirano tako da ako nemas te brojeve mislim da moze biti veci problem jer onda to nije "street legal" auspuh uopce koliko sam skuzio.

Znaci, zakonski si imao neispravan skuter, policajac te zaustavio i sad si ljut na to sto su te kaznili?
Zakon lipo kaze, auspuh ne ide, tablica mora biti na mistu, znaci, koliko god glupo bilo, ali imao si neispravan skuter.
Po meni imao te pravo kazniti... Ali...

Mislim, ne branim pandura, radio je posao, ali ono, sinoc mu zena nije dala i sad se isao iskaljivati na klincu sa skuterom pa ga ides jebati radi nosaca tablice... Budala...
Ali zakon je zakon, na njrgovoj strani je..


Ma ja sam svjestan da sam u krivu nije tu problem uopce problem je u tome sto mi jedan policajac govori jedno, a drugi drugo.. Tehnicki sam iskljucen iz prometa ali mi kazu da mogu do utorka vozit jer je njihov problem sto oni nemaju moju prometnu a ja kao "slozio" skuter. I sad evo ti meni reci jel bi ti vozio ili ne i tko je tu lud.. Uopce ne zelim da ispadne da trazim razlog da vozim, dovoljno sam razuman da vidim gdje to vodi, nego mi je ne pojmljivo kako jedan prica jedno, a drugi drugo..


Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Ovakve stvari se samo desavaju kod nas..
« Odgovori #6 : 02 Travanj, 2021, 22:08:55 »
A kaj se cudis pa vidis u kakvoj septickoj jami zivimo, mene vise nista nemoze iznenaditi kod nas
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Ovakve stvari se samo desavaju kod nas..
« Odgovori #7 : 02 Travanj, 2021, 22:16:33 »
Svemu se mozemo nadat. Samo cekam dan kada ce se zavuci pod auto da vidi jel auspuh org ili je zamjenski kineski, ako je remus onda kazna jer imas previse para :icon_scratch:

Isto tako i zamjenske kocnice nesmijes imat. Samo one koje je tvornica ugradila i te se upisuju u knjizicu :dajmenemojj:

Sve u svrhu cilja da se izvuce sto vise para od sirotinje na cim gluplji nacin u sto manjoj jedinici vremena.
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ovakve stvari se samo desavaju kod nas..
« Odgovori #8 : 02 Travanj, 2021, 22:46:59 »
Lijepo sto si se javio. A reci mi koji si auspuh imao?

Dobro je da mene nisu haltali, koliko sam samo puta vadio mobitel u sred zavoja dok hvatam kvalitetan kadar Peze. :D

Al jedno je sigurno. Kriza je stigla, i jebat ce nam svima majku, makar bili i pjesaci.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline kuckuckoje

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • YearsYearsYears
Odg: Ovakve stvari se samo desavaju kod nas..
« Odgovori #9 : 02 Travanj, 2021, 22:58:07 »
Ma stvarno pre jadno, stvarno zavisi na koga naletis. Meni je ovo prvi put da su me zaustavili na skuteru jer inace nemam tu paranoju od policije ako su u autu ne j**** ih pola posto.
Ali npr evo buraza su mi na istom skuteru snimali kamerom kobre u autu kroz naselje 119kmh ogranicenje 50. Dobio je kaznu jer nije imao osobnu 200kn, a za brzinu su mu rekli da uspori i pamet u glavu da ima idiota na cesti.. Tako da evo stvarno ne znam

Lijepo sto si se javio. A reci mi koji si auspuh imao?

Dobro je da mene nisu haltali, koliko sam samo puta vadio mobitel u sred zavoja dok hvatam kvalitetan kadar Peze. :D

Al jedno je sigurno. Kriza je stigla, i jebat ce nam svima majku, makar bili i pjesaci.

Gianelli Reverse, moram vunu promjenit bas je glasan.


Offline NightWalker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kvarner
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP50
Odg: Ovakve stvari se samo desavaju kod nas..
« Odgovori #10 : 02 Travanj, 2021, 23:01:32 »
Svemu se mozemo nadat. Samo cekam dan kada ce se zavuci pod auto da vidi jel auspuh org ili je zamjenski kineski, ako je remus onda kazna jer imas previse para :icon_scratch:

Isto tako i zamjenske kocnice nesmijes imat. Samo one koje je tvornica ugradila i te se upisuju u knjizicu :dajmenemojj:

Sve u svrhu cilja da se izvuce sto vise para od sirotinje na cim gluplji nacin u sto manjoj jedinici vremena.

+1

Mala smo zemlja, ima nas manje nego prije 10 godina (ispod 4 mil) a nikad nismo imali više policajaca (8x više nego prije 20g), stalno se nove napredne kamere za kažnjavanje postavljaju, presretača ko nikad prije i to sa skupim autima, BDP nam raste s kaznama očito  :toothy12:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ovakve stvari se samo desavaju kod nas..
« Odgovori #11 : 02 Travanj, 2021, 23:33:13 »
Uf, Reverse je veoma glasan spuh, fakat je teska ilegala. I ja sam neki dan zaustavljen, i nanisanili su me s radarom i tako to...

S druge strane, mislis si pametno, idem na A kategoriju. Ali i tamo nema vise zajebancije, nakon sto isplacas sve poreze dazbine i pripizdine, smjesi ti se jebacka kazna u tisucama kuna :D







« Zadnja izmjena: 02 Travanj, 2021, 23:38:31 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Igrec

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Jet Force C-Tech
  • MojSpuh: LEOVINCE TT BLACK
Odg: Ovakve stvari se samo desavaju kod nas..
« Odgovori #12 : 02 Travanj, 2021, 23:53:51 »
Pozdrav,
Samo zelim spomenut da nisu svi rospije.

Mene su prije cca 4mj zaustavili prije novog rotora (arena). Srecom, samo me pito zas mi zadnje svijetlo ne radi (to i mene cudi), tocnije radi samo kad stisnem kocnicu(to sam mu i pokazo).
Nije mi nis reko za to kaj sam iso 70+kmh i kaj mi je tablica "skrivena" / i to samo zbog izgleda skutera  :toothy10:

Offline kuckuckoje

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • YearsYearsYears
Odg: Ovakve stvari se samo desavaju kod nas..
« Odgovori #13 : 04 Travanj, 2021, 14:25:33 »
Slazem se definitivno postoje i oni koji nas nece zajebavat radi sitnica ali jebiga zakon je zakon, mozemo se jebat hah.
Zanima me jel itko na forumu uspio atestirat tako neki rezonantni spuh kao moj reverse.
Citao sam da neki spuhovi dolaze sa blokadama, ja se sad iskreno ne sjecam, mislim da uz reverse nisam dobio nikakvu blokadu.
Posto je dosta glasan malo sam skeptican da me nebu pustili, moram vunu definitivno promjenit da ga utisam malo.
Takoder imam jedno pitanje ne vezano uz ovo. Mislio sam i ja polagat za A kategoriju ali sam u dilemi trenutno. Problem je sto imam 23 i kusur godina, imam B kategoriju, htio bih A polagat ali je problem sto navodno, ja mogu upisat autoskolu za A, ali ne mogu izlazit na ispit dok ne navrsim 24 sto je na zimu, a ko bu u 11 mjesecu vozio lol. I sad zanima me ako polozim za a2 na ljeto, jel onda sa 24 dobivam a kategoriju, ili moram cekat dok ne navrsim 25,26 tj 2 godine iskustva da bio dobio A kategoriju.. Nebi htio definitivno dva puta placat, pa eto ako itko zna ili je bio u slicnoj situaciji pls help a bro out.

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Ovakve stvari se samo desavaju kod nas..
« Odgovori #14 : 04 Travanj, 2021, 14:44:27 »
Ne dobivas nikaj đaba, prosla baba s kolacima sve se mora placat. Bolje sacekaj sljedecu godinu pa odi A polagat
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Ovakve stvari se samo desavaju kod nas..
« Odgovori #15 : 04 Travanj, 2021, 15:45:58 »
Yasuni R za 300 kn ... jako je jednostavno to za napravit. Prvo mora bit sve stock a poslije se čunira.Ne vidim problem u tome?!
Mozes krenuti polagati 6 mjeseci prije (upisati autoskolu) za A kategoriju, ali upis A kategorije je poslije završetka 24 godine. Mene su zahebali, ja sam taman polagao A2 kat sa 22 godine i taman su to ukinuli da dobijes A za 2 godine xd katastrofa.
Možeš položit A1 sa 18 godina pa sa 20 godina polagat za A kat jer ima 2 god A1 :D
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"

Offline Nikola46

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 331
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: LS2
Odg: Ovakve stvari se samo desavaju kod nas..
« Odgovori #16 : 07 Travanj, 2021, 09:40:56 »
Davno prije je bilo moguce poloziti sa 16 A kat., ali u vozackoj do 18 godine imas upisano ogranicenje na 125ccm. Od kada su uvedene ove pod kategorije, nema vise "dobivanja" vece kategorije sa navrsenim godinama.

Sa 16 mozes polagat A1 kat., sa 18 A2 kat. i sa 24 A kat. Iznimka je jedino da ako imas A2 dvije godine onda mozes polagat A kategoriju i prije 24

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Ovakve stvari se samo desavaju kod nas..
« Odgovori #17 : 07 Travanj, 2021, 10:04:42 »
Ja sam kupio novi reverse za SR morini, stigao mi je s papirima za atest i takvog s papirima sam ga i prodao kasnije vamo na forum. Nisu mi ga htjeli niti pisati u prometnu neg su mene uvjeravali na tehnickom da je to zamjena za serijski i da ne trebam ništa, makar sam im dao papire i sve. Sve ovisi odakle si. U nas nema puno skutera a još je manje ljudi koji se kuže u to. Ako skuter vrišti od okretaja predpostaviti će da je friziran i onda su problemi. Ako je tih i normalno voziš po glavnoj prometnici barem, nikome ništa.

Offline Ferly

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 83
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Imotski
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP50
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Base
  • MojSpuh: Leo vince tt
Odg: Ovakve stvari se samo desavaju kod nas..
« Odgovori #18 : 08 Travanj, 2021, 18:33:28 »
Možeš položit A1 sa 18 godina pa sa 20 godina polagat za A kat jer ima 2 god A1 :D
Vjerojatno si mislio na A2, ne na A1 - 125ccm
- Gdje razum kaze stop srce da gas  -

Offline kuckuckoje

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • YearsYearsYears
Odg: Ovakve stvari se samo desavaju kod nas..
« Odgovori #19 : 12 Travanj, 2021, 20:56:17 »
Evo ljudi da se javim, prosao danas izvanredni tehnicki, bilo je malo drž pa nedaj. Dosao danas u policiju ujutro i trazio prometnu opet.. Gospođa sto radi na salteru me pitala sta ce ti prometna i pocela me ispitivat kao da je inspektor a ne da radi na salteru.. ja rekao danas u 13h sam dogovorio atest za spuh. Prometnu mi nije vratila.. Tablicu nisam ni trebao nositi, makar su me prosli put izdrkali da trebam. Isfotokopirala mi je prometnu i lupila zig da mogu otic na atest, da bi nakon atest se trebao javiti njoj da mi da prometnu tj nakon sto dode potvrda da je spuh atestiran mogu dobit prometnu nazad. Da bi dosao na atest u 13h i poljubio vrata jer imam bocnu nogaru a ne tvornicki stender(zadnji kotac mora bit u zraku jer nema neutrala, mora se razvrtit). Tu sam vec izgubio zivce jer sam se naslagao svega od zmigavaca do mjenjanja prednjih ledica,blokada na prekidac, nosac tablice, picke materine da bi sve bilo "legalno". Zovem skuter dijelove,magdica, nema koga nisam zvao, nema nitko stender tvornicki. Nakraju sam odustao od atesta dok ne nabavim stender, ako netko slucajno na forumu ima za prodat ili posudit neka se javi  :help: . Otisao kuci, stavio tvornicki spuh, krenuo prema tehnickom i rekao kud puklo da puklo. Nisam prosao iz prvog pokusaja nazalost jer mi je falilo mačje oko ispod tablice i skuter je isao 52 na valjcima... Dok sam testirao bio tu blokadu nisam racunao da nece biti otpor zraka navaljcima i skut je isao samnom 45, a macje oko iskreno zaboravio sam skroz. Bilo je vec pola 8, do 8 radi vecina CVHa, brzo pun gas u prvi tokic po macje oko, namjestio blokadu na broj 2, nasao ispod sica neki komad plastike poljepio obostranu traku i zakeljio macje oko ispod tablice. Vratio se 15 do 8 do CVHa, nije bilo nikog. Na valjcima je isao 43 ali mu je dusu vadio(zbediro sam se kad sam vidio sta mu radi), jedno 6 7 puta ga je stiskao pun gas, kao da je ocekivao da ce odjednom brze ici haha, kaze sve uredu, prosao si. I eto to je to..
E da zaboravio sam napomenut u pitanju je sr50 05 Factory R ako netko ima stender pls, treba mi doslovno na 1 jedan da atestiram Gianellija i skidam ga, prodat/posudit ne bitno platit cu za uslugu.