Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Malagutti F12R LC karb 17.5 setup preporuka  (Posjeta: 819 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zeezy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 98
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Crikvenica
  • Moj Skuter: NRG Extreme LC 2000g.
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: LeoVince GP
Malagutti F12R LC karb 17.5 setup preporuka
« : 31 Ožujak, 2021, 09:00:14 »
Imam Malagutti F12R LC iz 2008,na njemu je sve serijala osim malossi multivara.Razmišljao sam stavit neki zamjenski spuh tipa malossi wild lion i dellorto 17.5 pa me zanima koji setup karba bi preporučili unutar dellorto 17.5 i koji model..odnosno koji se najbolje pokazao za takav setup phva ts,id ili phbn ls.Isto tako dali original dellorto ili neka kopija moze proći.U budućnosti eventualno bi mozda stavio malossi base kit.Do sada sam uvijek slagao piaggio nrg setup,sa minarelijem nemam toliko iskustva

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16959
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Malagutti F12R LC karb 17.5 setup preporuka
« Odgovori #1 : 31 Ožujak, 2021, 11:13:35 »
Sam fergazer ti ne donosi bas na serijskoj masini puno osim sto se osjeti dok se vozis u dvoje ili u brijeg.
PHVA TS  se pokazao kao dosta sparna verzija koja jako dobro funkcionira sa base kitom.
Moja preporuka ti je da dok ne kupis kit uopce fergazer ne diras i ako ti ne smeta zvuk kupis auspuh tipa ZX-r ili TTa koji na minarelliju puno daju , odnosno puno vise nego wild lion sa vecim fergazerom.
Naravno ako imas vise novaca mozes uzeti kvalitetnije auspuhe tipa yasuni r ili  arrow krom koji ne hrda

Online ljubo46

  • Aprilia team Croatia
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6061
  • Spol: Muški
  • Samo Kawasaki
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moja Kaciga: HJC
Odg: Malagutti F12R LC karb 17.5 setup preporuka
« Odgovori #2 : 31 Ožujak, 2021, 11:57:09 »
Taj phva ts bas i nije sparna verzija

Bokllja i jeftinija je opcija piaggio 17.5 koji je dolazio u original postavci. Ja sam prepolovio potrosnju s njim na minarelli masini

Offline zeezy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 98
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Crikvenica
  • Moj Skuter: NRG Extreme LC 2000g.
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: LeoVince GP
Odg: Malagutti F12R LC karb 17.5 setup preporuka
« Odgovori #3 : 31 Ožujak, 2021, 16:07:53 »
Hvala na sugestijama..generalno treba mi nekakav normalni setup bez ili sa kitom ali nebi isao na rezonantne nego tiše zamjenske spuhove sa vise torqa na nizim okretajima zato sam mislio nesto kao wild lion,gianelli go,technigas silent pro ili sl. Da me izvuče u brdo sa svojih 115kg.U međuvremenu sam iskopao jedan u dijelovima phva 17.5 id u garazi koji je bas od piaggia ako se ne varam i maknuo stari gurtner 12.Trenutno je u phva 74 dizna,32 ler,30 klipić i a20 igla skroz spuštena,nema limića ako je uopće i bio. Skuter pali na zub i normalno radi na minimunu,ne trokira na ful gasu.Nisam imao puno vremena stelati i nisam gledao svjećicu,moram nabavit druge dizne al generalno mislim da moze samo manja ic s obzirom da je serijala trenutno.Sta mislite? Koji zamjenski malo otvoreniji i tiši spuh se pokazao dobar po vasem iskustvu? Koji gus kit isto,malossi mi se pokazao dugotrajan na piaggiu.
« Zadnja izmjena: 31 Ožujak, 2021, 16:23:29 zeezy »