Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Servis u Splitu  (Posjeta: 3923 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline maximus1997

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: NRG power LC
Servis u Splitu
« : 27 Kolovoz, 2020, 02:48:26 »
Pozdrav,
Ima li ko za preporučit nekog za servis u Splitu da nije Gigi na mejama (tip je na godišnjem) i ovlašteni koji uzimaju puno. Može netko i sa foruma ako zna.  :help:

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Servis u Splitu
« Odgovori #1 : 27 Kolovoz, 2020, 08:18:53 »
Ovisi šta triba?

Edit: Ako ti treba promijenit ulje, remen, rolice, kvačilo... Takvih imaš na svakom čošku koji to mijenjaju, ali pod uvjetom da ti je skuter Piaggio, Aprilia ili tako neka renomirana marka. Jer ako im dođeš sa Baotianom, Lunom, Kymcom... reć će ti da ne rade s njima. Ako ti treba nešto "dz" kompliciranije tipa naštelat karburator ili tako nešto, onda nemoj ići u toga što se spomenuo.

Isto tako ako želiš uglaviti mašinu od BMW-a na Baotiana, imaš i za to meštra, ali se malo duže čeka kod njega (ostaviš mu ovo ljeto, dođeš sljedeće po njega), ali je najstručniji u Splitu. Osobno sam pratio neke njegove projekte, skidam kapu. Tako da, ako imaš stvarno neki problem veliki, može se napravit :icon_thumright:

Od servisa po gradu imaš tu na Mejama, Moto Ogi na Pujankama, imaš jednog momka točno na križanju Velebitske i ulice Matice hrvatske (na semaforu, ne možeš ga falit). Imaš u ulici iza kafića Albatros, ti ljudi mi djeluju stručno, iako nemam nikakvog iskustva ni sa jednim od njih.

Naravno, sve je ovo pretpostavka ako je motor karburator, ako je purejet, spade Split na 1 meštra :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 27 Kolovoz, 2020, 11:57:16 ivano_007 »
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline maximus1997

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: NRG power LC
Odg: Servis u Splitu
« Odgovori #2 : 27 Kolovoz, 2020, 12:10:20 »
ma imam nrga power 2005 sa 20 km na satu (nije uopće vožen) i sve sam sam sredia osim još uljne pumpe, triba odzračit i vidit jel triba crijeva promjenit ako je stalo 15 godina. I bacit oko jesan ja sve dobro poštima.
to nije nešto puno posla al sad stvarno neman vremena a ne bi tia davat nekom da mi ga drži misec dana za to napravit.

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Servis u Splitu
« Odgovori #3 : 27 Kolovoz, 2020, 12:20:02 »
Ništa, prođiraj po ovima šta sam navea pa pitaj ili probaj nać broj mobitela pa ih nazvat :icon_thumright:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline maximus1997

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: NRG power LC
Odg: Servis u Splitu
« Odgovori #4 : 27 Kolovoz, 2020, 12:40:08 »
Hvala puno  :glasses9:

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Servis u Splitu
« Odgovori #5 : 29 Kolovoz, 2020, 08:34:01 »
20km ti ima jer se sat ponistio,a ne zato kaj nije vozen.Nije bas realno da je netko kupio novi skuter,stavio replicu,karb,auspuh i napravio 20km i onda to prodao tebi nakon 15.g stajanja.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!