Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Purejet osigurac ispod sijedala koji vodi na injektore izgorio  (Posjeta: 1970 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline KristijanMAKI

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Runner 50 purejet
osigurac je izgorio ispod sijedla kad stavim novi opet izgori i tako cijelo vrijeme sad cu jos sutra probat iskovcat sve komponente koje su povezane za taj osigurac i jednu po jednu ukljucivat i promatrati sto se događa.Ako je ko imo slican problem neka pise.

Offline KristijanMAKI

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Runner 50 purejet
Odg: Purejet osigurac ispod sijedala koji vodi na injektore izgorio
« Odgovori #1 : 03 Kolovoz, 2020, 21:00:39 »
uzeo sam unimetar i ubo u pin od kompjutera pin je broj 15 inace onaj kabal sta dolazi s osiguraca kad je kompjuter iskovcan sve je ok kad ga ukovcam i drugi kraj pipalice stavim na masu pokazuje mi 0 otpora i zujalica zuji.Sad me zanima jel to tako treba biti ili je kompjuter riknio ako ko ima mogucnost na ispravnom skuteru ispitat jel to tako mora biti

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Purejet osigurac ispod sijedala koji vodi na injektore izgorio
« Odgovori #2 : 22 Kolovoz, 2020, 15:05:16 »
Plus ti dodiruje masu i zato izgara osigirac. Imao sam takav slucaj kad je lik s kadom sica kod zadnjeg amortizera pritisnuo snop kablova od ramu, i uslijed vibracija nastao je kvalitetan spoj plusa i minusa.

Mozes i iskljuciti injektore, namotaje, bobinu, regler i ecu pa vidi jel onda izgara osigurac, ako DA, onda definitivno imas kratki spoj u plus zici i minus.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<