Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: yamaha mt 03 321 cc - putovanje  (Posjeta: 4700 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline scoot_freak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio NRG 2018.
  • Moja Kaciga: IXS HX 1000
  • MojSetup: Serija
  • MojSpuh: Giannelli Extra v2
yamaha mt 03 321 cc - putovanje
« : 02 Kolovoz, 2020, 13:20:17 »
Pozdrav ljudi. Evo zanima me vaša mišljenja o ovom motoru. Namjeravam ga kupiti jer kroz neko vrijeme ću na posao morati putovati neki 28 km u jednom smjeru ( sve ravnica ) pa mi treba veći motor. Krećem na polaganje A kategorije ali ne bih htio neki puno jači motor zbog samih troškova održavanja. Molim Vaša iskustva s ovim motorom.
bilo kuda, skuterom svuda !!!!

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16861
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: yamaha mt 03 321 cc - putovanje
« Odgovori #1 : 02 Kolovoz, 2020, 15:15:00 »
Yamaha je dobar motor drugo ti nemam sta za reci, rental sam si tri tjedna mt07 ubiti identican tip motora i motor je dobar i nemas briga.
Sta se tice jacine ne brini vise nego dovoljno za voznju po gradu.
Samo je bitno da ti ergonomija pase znaci da ti pases na motor i da ti sic i ruke budu ustelane.

Offline scoot_freak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio NRG 2018.
  • Moja Kaciga: IXS HX 1000
  • MojSetup: Serija
  • MojSpuh: Giannelli Extra v2
Odg: yamaha mt 03 321 cc - putovanje
« Odgovori #2 : 02 Kolovoz, 2020, 19:45:27 »
super. Znači ta kubikaža nije premala za dnevnu kilometražu od nekakvih 50-60 km s obzirom da motor koristim svaki dan ?
bilo kuda, skuterom svuda !!!!

Online challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: yamaha mt 03 321 cc - putovanje
« Odgovori #3 : 02 Kolovoz, 2020, 21:21:14 »
Ja sam imao indentičnu neudomicu u 4-5 mjesecu. 36 km u jednom smjeru (Povljana - Novalja). MT-03, Xmax300, ili beverly350. Nakon pomnog istraživanja i tjednima prevrtanja foruma, youtuba i recenzija, odlučio sam se bio na Xmax300. Puno udobniji skuter, jer je namijenjen polusporskim vožnjama i nećeš se umoriti u 40 km kao sa sporskim skuterom na kojem "ležiš". Cijena im je gotovo ista nova.

I samo da znaš, nisam ga uzeo zbog korona krize, spustili nam plaću jel, i na kraju sam išao prvo Malagutijem F15 (50 cc stock) 12 dana dok ga nisam prodao i kupio sad Skippera150 4t (18 godina starog) i samo se vozam njime svaki dan :)))  tako da kubikaža nije problem nego sjedalo i udobnost. Ako kupuješ polovno, uzmi Suzuki Burgman 400 :))) on je još udobniji a kvaliteta ista kao Xmax300 (ne xmax400 jer se nije pokazao dobrim, pouzdanim). Također, frend ima Nmax 155 2018god, i njega dere svaki dan 100-a km po Jadranu (trgovački putnik) ... vec 30.000 km ... xd i samo mijenja ulje svakih 5.000 km
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: yamaha mt 03 321 cc - putovanje
« Odgovori #4 : 06 Kolovoz, 2020, 17:30:08 »
Ja bi radije gledao yamahu mt07 motor je super a nije neka velika razlika u cijeni od mt03, a imas ipak "pravi" motor. 300cc je dobra kubikaza ali realno ja bi radije onda za te pare uzeo xmaxa300, on ce ti bez problema odradit sve sto ti treba i vise. A udobnost i prostor za prtljagu je prednost ako se odlucis uputit malo dalje.

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16861
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: yamaha mt 03 321 cc - putovanje
« Odgovori #5 : 25 Kolovoz, 2020, 17:09:53 »
Je nemozes to tako gledati, mt07 je ipak druga kategorija motora i skuplji je za odrzavanje i u dnevnim troskovima.
Gle bitno ti je da je motor udoban i da mozes na njemu vozit sigurno sve ostalo kolko cc kolko ide krjnje ili misljenja ostalih su nebitna.
Moja kolegica vozi vec vec dobrih 10 godina ako ne i vise ninju 250r i motorek je cisto zahvalan, imala je er6n ali prodala i vratila se 250ki jer iz njenih usta je trosak za svaki dan a vozi ga svaki dan i po kisi i bljuzgi je er6n preskup.